21

Re: Noriu pirkt automobili

Siaip tai Nissan 100nx yra priekiniais varomas :V

22

Re: Noriu pirkt automobili

Na as Giedrei pasiulyciau FIAT Coupe, Hyundai Coupe, Hyundai Lantra, Mazda MX3, Opel Tigra (jei mazos reik, nors man ji visiskai nepatinka), Mitsubishi Eclipse, Toyota Celica....
Na cia pagal mano skoni :V

23

Re: Noriu pirkt automobili

Lina, 19 parašė:

Na as Giedrei pasiulyciau FIAT Coupe, Hyundai Coupe, Hyundai Lantra, Mazda MX3, Opel Tigra (jei mazos reik, nors man ji visiskai nepatinka), Mitsubishi Eclipse, Toyota Celica....
Na cia pagal mano skoni :V

visos problematiskos masinos kurias isvardinai wink ypac Hyundai, Fiat ir Mitsumi smile

24

Re: Noriu pirkt automobili

Ai jo **** priekis..nevaziaves as su juo, tai nzn kodel man pasivaideno kad galas..:D
Egidijus 24 kodel? Visada masina jeigu ji kazkiek isskirtine, sportiska..ji bus kaip tau atrodo "problematiska"..todel kad tai ne golfas, o kazkiek daugiau prieziuros reikalaujantis auto..Jeigu su juo tinkamai ir laiku atlixi tam tikrus veixmus jis nebus "problematiskas"..
Nzn kodel ta Lantra ikista tarp sportisku kupu..Nors Lantra jei su mitso varikliu 16 16V tai ciky..Zinau kas vazineja ir remontuoja, sake jei su hyundai varikliu 1,5 tai gaidys, o mitso varikliai geri..Fiat Coupe tai isvis pagarbos vertas vien del to kad dizainas sukurtas garsiosios studijos Pininfarina..Jis dar vadinamas mazuoju Ferrariu..:D Hyundai coupe ziurint kuri, jei ta paskutine  (Tiburon) su 3,0 varikliu tai beabejo irgi neblogai..Mazda MX3 manau kainos ir kokybes atzvilgiu tinkamiausia is visu..Tigra nepatinka kad tai tik kitaip aprengta Corsa o kaina dvigubai didesne uz corsa + rudyja..:D O apie Eclipse ir Celica nei kalbeti nereikia tai LT tikrai vertinami masiniukai..

25

Re: Noriu pirkt automobili

Tomai, anglijoj masinos nerudija paliginus su lt. cia salciu nebuna... niekos druskos ant keliu ne meto... tai kad opelis cia populiarus....

26

Re: Noriu pirkt automobili

Nikita, 16 parašė:

Tomai, anglijoj masinos nerudija paliginus su lt. cia salciu nebuna... niekos druskos ant keliu ne meto... tai kad opelis cia populiarus....

Populiarus uztai kad gaminamas analogas Vuxhall..O siaip as nesakiau kad jis ten UK nepopuliarus..:D As sakiau kad mane erzina tokia nesamone kaip per didele Tigros kaina..

27

Re: Noriu pirkt automobili

Na ten ne vien sportiskas rasiau masinas smile Fiat Coupe tai tikrai geros masinos, draugas turi ir ne kiek nesiskundzia as taip pat ruosiuosi tokia pirkti arba Mitsubishi Eclipse... Cia pagal kiekvieno norus ir poreikius reikia rinktis...


O ir nissan 100nx labai gera masina, gaila kad tik iki 95m. gamintos, labai gerai vaziuoja ir labai stabili kelyje smile  Man kaip tik big_smile

28

Re: Noriu pirkt automobili

siaip eclipses iki 2000£ neimanoma nebent dalimis:D puse mashinos:D siaip nebent yra fainas masiniukas rover coupe 2.0 turbas:))) os smagu wink

29

Re: Noriu pirkt automobili

tik tiek kad linke byret tie roveriai.. be to prieziuros nemazai reikalauja BUTENT TAS modelis, manau jis labiau vyrams tinka (galu gale ir linijos nera svelnios, kas patinka moterims)

30

Re: Noriu pirkt automobili

jam prieziuros kaip ir kiekvienam reikia. o pas juos byra tik turbas, o turba aisku lietuviai nesugebes pasikeist ....... vat ir psio.. :PP tongue kiekvienam auto kuris yra turbas reikia ishskirtines prieziuros ir daznai ziuret varikli bei isigyti toki dalyka kaip TURBO TAIMERI

31

Re: Noriu pirkt automobili

tai kad ten nepatogiai ta pati turba itaisyta kiek komplikuotai - tai viena priezaciu del ko neina didinti roverio galios

32

Re: Noriu pirkt automobili

eina viska tik reik pamoket ir tau padidins......... o kad ji komplikuotai tai nzn ..... o kodel neina???? turbu yra daug rusiu nera jos ten visos kosmines nebent tu nori det t88 tai tokios aisku neidesi.....

33

Re: Noriu pirkt automobili

O as isvis pasiulyciau isigyti Subaru Legacy :V Nera jos isvaizdzios,aisku ir dideles, bet kaip vaziuoja... Daznai vazineju su 2.0l turbo, uoj kaifas:p

34

Re: Noriu pirkt automobili

siuliciau mazda 323bet ne efke,o bg kebulu,vadinama klumpele.as pats turiu 1,8 varikliuku super masiniukas.zinoma uztektu ir 1,6.

35

Re: Noriu pirkt automobili

Evaldas, 21 parašė:

eina viska tik reik pamoket ir tau padidins......... o kad ji komplikuotai tai nzn ..... o kodel neina???? turbu yra daug rusiu nera jos ten visos kosmines nebent tu nori det t88 tai tokios aisku neidesi.....

vienas tu nedaugelio automobiliu kurio mazgai taip isdestyti, kad didinti galia l. sunku. Is esmes sio auto galia galima pakelti tik keliasdesimt arkliu. Aftermarketiniu daliu nera, o mazgai sukurti taip kad vaziuotu su tiek arkliu kiek isvaziavo is gamyklos. Pasiskaityk daugiau ka tiuneriai apie ji kalba.

36

Re: Noriu pirkt automobili

Lina, 19 parašė:

O as isvis pasiulyciau isigyti Subaru Legacy :V Nera jos isvaizdzios,aisku ir dideles, bet kaip vaziuoja... Daznai vazineju su 2.0l turbo, uoj kaifas:p

labai teisinga nuomone:) kas ilipa i subaru, tas is jo jau nelabai ir nori islipti..:)

37

Re: Noriu pirkt automobili

kas ilipa i bet kokia techniskai tvarkinga masina, tas is jos irgi islipti nebenori wink big_smile

38

Re: Noriu pirkt automobili

o kas ilima i mitsius i subaru nebeziury :PP aisku legazy gerai big_smile patinka man:)

to 3gubas pengvinas: kiek tas yra l.nedaug????? pakeisti turba, intercooleri, pilna ishmetima, ir variklio bloke pakeisty  alkuninius velenus stumoklius ir t.t ..... ir as abejoju ar ji pasikels l.nedaug, nebent tu kalbi apie paprasta pakelima, s.laidai, salto oro, poto filtras smile tas kas ant sihsores, tie dar nzn kaip lt. bet anglishkai samco hoses big_smile nu tu gal ir ner roveriui bet pritaikyt galima tongue 

39

Re: Noriu pirkt automobili

Evaldas, 21 parašė:

o kas ilima i mitsius i subaru nebeziury :PP aisku legazy gerai big_smile patinka man:)

ilipau.. ir islipau:V:D) lancer gti

40

Re: Noriu pirkt automobili

Evaldas, 21 parašė:

to 3gubas pengvinas: kiek tas yra l.nedaug????? pakeisti turba, intercooleri, pilna ishmetima, ir variklio bloke pakeisty  alkuninius velenus stumoklius ir t.t ..... ir as abejoju ar ji pasikels l.nedaug, nebent tu kalbi apie paprasta pakelima, s.laidai, salto oro, poto filtras smile tas kas ant sihsores, tie dar nzn kaip lt. bet anglishkai samco hoses big_smile nu tu gal ir ner roveriui bet pritaikyt galima tongue

varikliai nelaiko nekiek, daugiau nei 50 ag ir pradeda byret. Jie sukurti stockui, be to aftermarkete jiems daliu is esmes del to ir nera. Viska reikia custom smile