21

Re: Apie makijaza

kosmetikos reik naudoti saikingai...ne kaip kai kurios....

22

Re: Apie makijaza

Atsiprasau Simona, bet tavo fotose tu irgi nemazai prisitepus dazu!!!! o tie raganiski nagai, tavo irgi??????

23

Re: Apie makijaza

big_smile cia jau sawaime aisq..  makiazo reikia tik tam , kad paryshkint kazkokius bruozus... smile o kaip pudros tona ant weidelio uzsiwaro tai jau nieka gera...:D

24

Re: Apie makijaza

Visur reik saika jaust ir viskas bus ok. Protinga panele tiesiog subtiliai isryskins tai, ka turi graziausio smile

25

Re: Apie makijaza

Indrė, 18 parašė:

Visur reik saika jaust ir viskas bus ok. Protinga panele tiesiog subtiliai isryskins tai, ka turi graziausio smile

liux big_smile~ vat taip ir reik mastyt ir makijaza nauduot big_smile Kad visos paneles taip ir darytu butu turbut tobulu undiniu krastas big_smile~

26

Re: Apie makijaza

kas per daug - tas nesveika tongue

27

Re: Apie makijaza

labai nemegstu pudros!!!niekada nenaudojau,nenaudoju ir nenaudosiu!!dazniausias mano irankis: tusas ir akiu piestukas smile:::631

28

Re: Apie makijaza

o tu ne per jauna akiu piestukui, Roze?

29

Re: Apie makijaza

o as megstu dazytis...aisku ne per daug ir ne 2kg spakliaus ant veido big_smile gal taip yra todel kad noreciau buti visaziste big_smile:V naturalumas yra grazu,bet manau paryskinti sawo grozi nera taip blogai big_smile tik reik nepersistengti su tuo ryskinimu big_smile:]

30

Re: Apie makijaza

Vilma, 22 parašė:

Atsiprasau Simona, bet tavo fotose tu irgi nemazai prisitepus dazu!!!! o tie raganiski nagai, tavo irgi??????

1.mane taip isdaze stilistai pries TV.
2.ne,tie naguciai ne mano.

tik va kai kurios jau ziuriu pavydi man...pwz...tu wink

31

Re: Apie makijaza

ai ir dar vilma 22 >
ant skruostu tiek visko nedek...nlbj...;)

32

Re: Apie makijaza

tik biski ir gerai atrodisi ir niekas nieko blogo ne sakys wink

33

Re: Apie makijaza

o vat kad kai kuriom kalnas spakliaus yra tik mazytis trupinelis...:)

34

Re: Apie makijaza

vargsos mergaites

35

Re: Apie makijaza

Simona, 17 parašė:
Vilma, 22 parašė:

Atsiprasau Simona, bet tavo fotose tu irgi nemazai prisitepus dazu!!!! o tie raganiski nagai, tavo irgi??????

1.mane taip isdaze stilistai pries TV.
2.ne,tie naguciai ne mano.

tik va kai kurios jau ziuriu pavydi man...pwz...tu wink



o tai tu su tuo stilistes makijazu vis dar vaikstai????? smile


36

Re: Apie makijaza

oj kaip vaikinams nepatinka makiazas... ojojojoi... visi gi mes norim naturalumo:) tad, margaites, bunam naturalios:)

37

Re: Apie makijaza

Bet kad pasitaiko tokiu vaikinu kurie taip pat pudruojasi  smile

38

Re: Apie makijaza

Aistė, 19 parašė:

oj kaip vaikinams nepatinka makiazas... ojojojoi... visi gi mes norim naturalumo:) tad, margaites, bunam naturalios:)

Nemaisyk..Man pvz patinka tinkamai ir graziai padarytas tiuningas (makiazas)..:D

39

Re: Apie makijaza

Vilma, 22 parašė:
Simona, 17 parašė:
Vilma, 22 parašė:

Atsiprasau Simona, bet tavo fotose tu irgi nemazai prisitepus dazu!!!! o tie raganiski nagai, tavo irgi??????

1.mane taip isdaze stilistai pries TV.
2.ne,tie naguciai ne mano.

tik va kai kurios jau ziuriu pavydi man...pwz...tu wink



o tai tu su tuo stilistes makijazu vis dar vaikstai????? smile

juokauji?:D kdl taip manai? :? ta fotke daryta iskart po pasirodymo..:)

40

Re: Apie makijaza

Agnė, 18 parašė:

Kokia mergina turetu buti?Naturali ar prisitepusi kalnus dazu, per kuriuos nesimato tikrojo veido? 
Ar nemanote jog maziau dazydamosis turit lygiai tiek pat sansu susirasti vaikina,kaip ir prisidaziusios? va todel jus greit ir palieka (nes pamato jus be kosmetikos ir issigasta)


nu cia mergyt, tai nusikalbejai... kuris berniukas paliks mergaite del to, kad ji dazosi.. nu jau cia skiedi kazka :?
o sansu tai turim mes vienodai, ir tos kur dazosi, ir kur nesidazo.... bet va cia klausimas,ka tu vadini panelemis, kurios nesidazo :? nes labai ypatingas atvejis,kad mergina neturi tuso ar seseliu :? nu su pudra kitas reikalas :?
>> asmeniskai as kozna diena nesidazau, nes nematau reikalo ir gaila man savo veido ir babkiu, nes jei dazyciausi kasdien, tai kas menesi nespeciau pirkti  visko, o ne paslaptis, kad kastuoja visas tas geris (ar blogis, kaip paziuresi :?) ne lita ir ne du :V
>>>>> tas dazymasis jau tampa vos ne privalomu dalyku, kaip berniukams barzda nusiskust ;D