61

Re: Merginos uz vairo

...siaip yra ir gerai vairuojanciu, bet yra zodelis bet!-kaip rusai sako-BABA ZA RULIOM-SMERT ZA UGLOM!

62

Re: Merginos uz vairo

tipo visi  bachuriukai gerai vairuoja
dar ir kokiu asilu pasitaiko.kaip jiem leidzia vairuoti;)

63

Re: Merginos uz vairo

visur ir visada buna isimciu: gerai vairuojanciu merginu ir idiotu-bachuru-vairuotuoju.

64

Re: Merginos uz vairo

mano manymu ir tie ir tie vienodai gryba pjauna kely...

65

Re: Merginos uz vairo

o tai t vitalijau ne is tu ?
nieko nevairiuojiu ir vaixtau peskom ?

66

Re: Merginos uz vairo

nepasiseke

67

Re: Merginos uz vairo

Nikita, 16 parašė:

visur ir visada buna isimciu: gerai vairuojanciu merginu ir idiotu-bachuru-vairuotuoju.

auksiniai zhodziai...

68

Re: Merginos uz vairo

Nikita, 16 parašė:

visur ir visada buna isimciu: gerai vairuojanciu merginu ir idiotu-bachuru-vairuotuoju.


sutinku!ir manau nera skirtumo ar tu moterys ar vyras!man tai vienodai

69

Re: Merginos uz vairo

  Wajej. Tai gal Natalja parodysi kaip pati vairuoji ? big_smile

70

Re: Merginos uz vairo

Šiaip jau kai kurios merginos vairuoja ir geriau, ir atidžiau negu tie patys vaikinai. Aš pati greitį tikrai mėgstu, tačiau viskas proto ribose smile Nors ką galiu pasakyti iš savo patirties, kad jei tarkim tau reikia persirikiuot, tai vaikinai visada greičiau praleis tave negu moterys (merginos) smile

71

Re: Merginos uz vairo

50:50

72

Re: Merginos uz vairo

jau db net dazneu pastebiu baxurus issiziojusius ir nieko nesuprantancius prie vairo sedint nei paneles. as taj pvz nieko pries neturiu..juolab kad yra pazystamu dafiga kurios tikrai gerai vairuoja;D

73

Re: Merginos uz vairo

as tai pvz nesuprantu kodel toks nusistatymas.. cia tipa baba za ruliom - smert za uglom.. pievos! visokiu gi tu paneliu vairuotoju yra, lygiai taip pat, kaip ir vaikinu.. ir nereikia cia varyt! faktas tas, kad avariju vaikinai ir merginos padaro mazdaug po lygiai.. o siaip panos is prigimties yra atsargesnes, vaikinai cia vaidina bebaimius, todel virsyja saugu greiti ir pridaro visokiu bumciku.. o paneles atsargesnes, jos gal netgi leciau kartais vaziuoja nei galima butu.. gal todel vaikinai ir mano kad vairuot nemokam? atseit velkasi ir pan..
del manes tai jus sakykit ka norit, man vairuot patinka, ir dzin ka ten visi sako..

74

Re: Merginos uz vairo

Emilis, 21 parašė:

jau db net dazneu pastebiu baxurus issiziojusius ir nieko nesuprantancius prie vairo sedint nei paneles. as taj pvz nieko pries neturiu..juolab kad yra pazystamu dafiga kurios tikrai gerai vairuoja;D


kuo toliau, tuo dazniau tenka pastebet toki dalyka: mergina uz vairo, vaikinas salia... taigi isvada - merginos vairuoja gerai, nes kitaip vaikinai neduotu (nu nebent pacios pasiima big_smile )

75

Re: Merginos uz vairo

Diana, 17 parašė:


kuo toliau, tuo dazniau tenka pastebet toki dalyka: mergina uz vairo, vaikinas salia... taigi isvada - merginos vairuoja gerai, nes kitaip vaikinai neduotu (nu nebent pacios pasiima big_smile )

mergaitems dazniau teveliau masinas nuperka - tobish saugiau vazinet negu naktim vaikscioti

76

Re: Merginos uz vairo

Gintaras, 24 parašė:

mergaitems dazniau teveliau masinas nuperka - tobish saugiau vazinet negu naktim vaikscioti


ir dar kad is baliu parsiveztu big_smile

77

Re: Merginos uz vairo

o mes notokios durnos ir galim pacios uzsidirbti transporto priemonei,kam kasko prasyti dak duotu pavairuoti ar nupirktu.vaikinai reikalingi tik remonto darbams.as pati nebolai uzdirbu ,pati vairuojiu jau neurmi metai ir vaikinai reikalingi tik kai reikia kanors pakeisti ar paremontuoti,nors jei reikia teoriskai galiu pasidometi kaip veikia viena ar kita sistema ar dalis bet rankyciu pati nekisu.Jiuk tai  purvinas darbas.

78

Re: Merginos uz vairo

isties malonu kai mergina parveza namo...kai pats nesugebi atskirt pedalu...
siaip vazineju nemazai tai pastebiu jog daugeliui merginu (nesakom jog visoms) veidrodziai skirti tik paziurejimui i save...ir dar man nepatinka jog merginos priprato "naglai" landziot...nes merginai vistiek niekas i ragus neduos...


HoPeRiZ
autobanginiai

79

Re: Merginos uz vairo

as jau antra karta patenkau y nemaza avarija,kurioj kalta lieku ne as o vyras big_smile

80

Re: Merginos uz vairo

Aiste, 22 parašė:

as jau antra karta patenkau y nemaza avarija,kurioj kalta lieku ne as o vyras big_smile


akivaizdu - trauki vyrus smile