121

Re: Merginos uz vairo

na kagi... tokios dvi temos yra. teks vienoj pasisakyti. tiksliau savo svajone ishsakyti.

o ji skambetu mazhdaug taip: tikrai norechiau sutikti panele, kuri vairuotu geriau uzh vaikinus, nes nuoshirdzhiai tuom tikiu kad taip visdelto yra. arba savo panele taip pamokyti vazhineti, kad bachureliam shluostytu nosis, taipogi ir man (tik gaila tokios paneles nera. ishvis nera paneles).

o prie vairo sedejimo... svarbiausia kad panele zhiopliu negaudytu. nepasimestu, nes tas dazhniausiai ir trukdo vairuoti joms. pasimetimas, nesugebejimas staigiai mastyti ir priimti sprendimu. o tada ir prasideda... boba prie vairo, blondine...

sorry, bet kaikurios panos tikrai negime buti vairuotojomis, tai geriau prie vairo ir nesesti, o pripazhinti shita fakta. beje, pazhystu keleta vaikinuku, kurie irgi negime vairuotojai. tikrai su jais daugiau nevazhinesiu, nes bijau kad dar uzhmush. nei jie laksto nei ka, bet baisu ir tiek.

paneles, vairavime logikos nera. ir bukit drasenes ir vyrishkesnes. nes kelyje ishgyvena tik stipresnis. o vyras tokiu nori visada pasijusti wink

P.S. nieko, tuoj bus ruduo ir pamatysit kaip fuxai kelius shturmuoja!

122

Re: Merginos uz vairo

Kas per kvailas klausimas, manau ši tema kada nors turėtų sudominti institucijas, kurios atstovauja lygias lyčių galimybes.  Juk šis klausimas tai atviras įžeidimas moterims. Tik abėjojantys savo vyriškumu vyrai beviltiškai ieško tokių ir panašių sričių kur įsivaizduoja esą ,,pranašesni" . Purkštaukit kiek norit, bet nejums spręsti ar moterims vairuoti ar stumdytis prigrūstam viešajam transporte :::a46
O gal apverskim šį klausimą atvirkščiai: vaikinai už vairo :::202 .Kaip elgiamės kelyje pamatę karštakošį :::250

123

Re: Merginos uz vairo

Moteris uz vauiro tai kaip zvaisgzde danguje - tu ja matai, o ji taves ne big_smile

124

Re: Merginos uz vairo

Neblogai Gediminas cia pasake.Kvailiu yra ir tarp moteru ir tarp vyru.Ir nemazai teko sutikt vyru,vaikinu,kuriems kelyje teko padet.Jei variklio sistemoje gedimas,nelabai ka ir padarysi kelyje.Juk svarbiausia nustatyt"liga",o paskui tik remontas.Daznai sutinku moteru,kurios vazineja vyro ar draugo masina ir tikrai nezino kas ten po kapotu ir kur isdestyta.Nemazai ir nusimananciu,bet tai jau vienetai.Idomiausia yra reakcija,kai patvarkai ten kazka ir...vaziuoja,o tvarko moteryte.Gana komisku situaciju turejau.Ir dar...teko  sustot ir prie tokiu ,kur neturi ne vieno rakto masinoj,tai jau man nesuprantama,o vaziuoja gana nemazus atstumus.Vaikinai daugiau uzsiima techniniais dalykais,po truputi tvarko,atnaujina,kaip as sakau"krapstosi"tai ir ziniu daugiau turi.Gana nemazai jaunu ir gerai nusimananciu,bent jau mano mieste.O iki galo spaust pedala visi mokame,tik...galutiniai rezultatai ne vienodi.Ir....uzknisa elementariu eismo taisykliu nesilaikymas.Pamato,kad sportine masina ir spaudzia,nesvarbu ir eismo juostos,posukio ijungimas,zenklai...Man taip vos ne kasdien,dazniausiai uz vairo pacaniukai,bmv,mersiukai,blizgancios masinytes.Juokinga,kartais pikta.

125

Re: Merginos uz vairo

baba uz vairo mirtis uz kampo.  aisku moterys maziau avariju padaro,bet ju ir vairuoja tik keli procentai

126

Re: Merginos uz vairo

I mano brolio masina jau atsitrenke tris kartus. Jis nei karto nebuvo kaltas, bet kaip manot kas atsitrenke visus kartus? Ogi MOTERYS ! smile

127

Re: Merginos uz vairo

nevisos moterukes jau tokios zioplos uz vairo wink man su teta baisu vaziuoti nes ji draskosi baisiai big_smile ir laksto. na protingai vaziuoja bet megsta ir pasidrasyti big_smile
>> o siaip man labai grazu kai mokanti vaziuoti mergina sedu uz dideles masinos vairo (apie gazikus ir kitus kamazus nekalbu ) ;D ;D

128

Re: Merginos uz vairo

kaip bebutu apmaudu merginos ir moterys sukelia daugiau avariju negu vyrai (tai teigia statistika) taigi vyriokai nepataikaukit merginoms.... mes vairuojame geriau tongue big_smile

129

Re: Merginos uz vairo

keliu siaubas big_smile

130

Re: Merginos uz vairo

Na as asmeniskai tai pastebejau kad vyrai tikrai rizikuoja nevisada gerai pamastydami..Trecia kart isvaziavau su instruktorium i gatve ir durnelis is salutinio kelio isskrido ir man ipyle.O su drauges vaikinu jau du kartus per menesi i avarija patekom, gerai kad tik grybsteli ar apsistumdo;) Nu ir cia racionalus vyriskas protas vadinasi?? :::041

131

Re: Merginos uz vairo

Viktorija, 17 .tau gi negalima vairuot,reiskias tu kalta:) aisku sutinku kat visokiu durniu yra,bet galiu papasakot kaip dvi merginos ant 130 km/h bande isimt posuki ,bet nepavyko nuleke i tvenkini ir prigere.kita situacija prie mano akiu parduotuves aikstelej mergina atbula ivarinejo auto  i lasva vieta,uzkabino kita automobili su kampu,bet ji savo darba TESE vistiek bande ivaryti. tai tam varksui automobiliui nureze visa sona,savo auto nulaze bamperi o kai atlika sita manevra uzsieme uz galvos ir zliubt pradejo:)bent smulkiu avariju tikrai daugiau pas moteris

132

Re: Merginos uz vairo

Vat galiu pasakyt, kad merginu kelyje negerbia. Nebent kai graziai akytem pamirksi, tada jau nusileidzia vyrukas ir leidzia persirikiuot posukiui, uzlyst is salutinio ar pan.. Buvo vat man tokia situacija: vaziuoju sau ramiai maximos aikstelej, ziuriu, golpas atbulini isijunges. Pyptelejau kad nevaziuotu, tai jis ant gazu kai dave, ir tiesiai i mane. Mano bolida uznese, jis trenkesi i stovinti auto. Tuo tarpu golfas ne tik kad i mane ivaziavo, bet pakeliui dar salia stovejusi bolida neblogai nubrozdino. Vairavo vaikinas. Stovim, laukiam policijos. Man ir tai stresas, bo pirma avarija, o dar plius aplinkiniu zmoniu reakcija: eina pro sali, ziuri i mane kaip i vepla blondine, tik ir girdi kaip snabzdasi, "ko noret, boba uz vairo"...  Ir visiem dzin, kad I MANE ivaziavo, as ne trupucio nekalta, tipa vis tiek boba kalta! Atvaro policija. Orie golfo atsistojo paziuret, sako, "panele, savo automobilio dokumentus parodykit" ir laukia kol ateisiu i golfa pasiimt.. Nu joprst... As ilendu i savo bolida, istraukiu dokus, duodu, policininkas sako "tai golfa ne jus vairavot? keista....." Zodziu, isankstinis nusiteikimas, kad del avarijos kalta BOBA. Cia dar ne viskas. Nuvaziuoju i draudima. Ai, pakeliui dar pasaipus kitu vairuotoju zvilgsniai ir komentarai "tai kur jau ivarei?" ir pan. Zodziu. Zalos vertintojas sako: "tai kaip tu cia taip sugebejai ivaziuot sonu?". Sakau i mane ivaziavo, tai jis su tokiu gailesciu balse "ai, nu ka cia teisinies, visom taip buna". Nu zinokit norejau dauzt... Zodziu pasilazdavojo is manes ir viskas. Vaziuoju paskui i servisiuka kad rata pakeistu, bo pati svariai apsirengus buvau ir nenorejau terliotis. Nuvaziuoju, sakau, vyrai, bukit geri, pakeiskit rata, su tokiu negaliu vaziuot. Jo, sako, aisku pakeisim, be problemu. Bekeisdamas: "tai kur jau ilekei? kaip cia taip sugebejai?" Sakau, i mane. "Bet tai tu kalta, ane?" - su tokiu isitikinimu balse.. Nuvaziavau tvarkyt masina i servisa, vel tas pats..



Isvada - jei mergina vaziuoja sudauzytu automobiliu, ji yra nevykele, blondine, kuri sugadino bolida sau ir dar kazkokiam vargseliui, kuriam dabar per kazkokia vairuot nemokancia boba problemos.

Tiesiog saunu, ar ne?

133

Re: Merginos uz vairo

mm pati vairuoju ir turiu teises.. bet tikrai nesizaviu panu vairavimu.
mm bet dazniausiai ir buna kad panos vaziuodamos tokiu veju pridaro kad baisu....teises issilaiko is 11 kokio karto paskui isvaziuoja i gatve ir kelia gresme ne tik sau bet ir kitiem... tai ka zinau....
veidrodelis skirtas mazdaug paziuret kaip atrodo pati  ir pan....
arba isparkavimu....mm kas antra pana nepasistato normalei masinos aikstelej nes nemoka isiparkuot.... jei yra tarpas na toks kaip dvem masinom tai ivaziuoja... bet jei jau ikist kaip nors reikia...tai vaziuos i kita aikstele arba taip pastatys kad....
skaudu pripazint bet taip jau yra...
mm nesakau kad visos taip.. yra kas ir normaliai gi vaziuoja....
yra aisq ir bernu tokiu kuriem irgi geriau i gatve nevaziuot....

134

Re: Merginos uz vairo

as pati kieciausia vairuotoja EVER :::211
....
.......
......... 
........................ sapnuose.... big_smile

135

Re: Merginos uz vairo

Nijolė, 20 parašė:

as pati kieciausia vairuotoja EVER :::211
....
.......
......... 
........................ sapnuose.... big_smile


>>> Vairuotoja tu vairuotoja.... ;D

136

Re: Merginos uz vairo

Linas, 19 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

as pati kieciausia vairuotoja EVER :::211
....
.......
......... 
........................ sapnuose.... big_smile


>>> Vairuotoja tu vairuotoja.... ;D


uztat sesius sustrai vairuoja :::818
>> pala pala.. as tave kada pavezinsiu, kai bus proga.... :::b18

137

Re: Merginos uz vairo

baikit fludint !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

138

Re: Merginos uz vairo

Gintautas, 24 parašė:

Viktorija, 17 .tau gi negalima vairuot,reiskias tu kalta:) aisku sutinku kat visokiu durniu yra,bet galiu papasakot kaip dvi merginos ant 130 km/h bande isimt posuki ,bet nepavyko nuleke i tvenkini ir prigere.kita situacija prie mano akiu parduotuves aikstelej mergina atbula ivarinejo auto  i lasva vieta,uzkabino kita automobili su kampu,bet ji savo darba TESE vistiek bande ivaryti. tai tam varksui automobiliui nureze visa sona,savo auto nulaze bamperi o kai atlika sita manevra uzsieme uz galvos ir zliubt pradejo:)bent smulkiu avariju tikrai daugiau pas moteris


Cia jau kazkas su galva negerai mergikem ;D o gal labai komplikuotas PMS ;D  dar tokiu nesamoniu neteko girdet, o tuo labiau matyt- numirciau jauciu is juoko ;D
p.s. Siaip as vairavau su instruktorium big_smile kaip man kitaip siulai vairuot ismokt??? ;D paskaityk idemiau pries kvailas pastabas rases big_smile

139

Re: Merginos uz vairo

Agne, 19 parašė:

mm pati vairuoju ir turiu teises.. bet tikrai nesizaviu panu vairavimu.
mm bet dazniausiai ir buna kad panos vaziuodamos tokiu veju pridaro kad baisu....teises issilaiko is 11 kokio karto paskui isvaziuoja i gatve ir kelia gresme ne tik sau bet ir kitiem... tai ka zinau....
veidrodelis skirtas mazdaug paziuret kaip atrodo pati  ir pan....
arba isparkavimu....mm kas antra pana nepasistato normalei masinos aikstelej nes nemoka isiparkuot.... jei yra tarpas na toks kaip dvem masinom tai ivaziuoja... bet jei jau ikist kaip nors reikia...tai vaziuos i kita aikstele arba taip pastatys kad....
skaudu pripazint bet taip jau yra...
mm nesakau kad visos taip.. yra kas ir normaliai gi vaziuoja....
yra aisq ir bernu tokiu kuriem irgi geriau i gatve nevaziuot....


Nu cia dabar :::041
Kam pati sau i darza akmenis metai? Vyrai tau uz tai nepadekos ;D

140

Re: Merginos uz vairo

as sau akmens i darza nemetu....
as tiesiog pasakau taip kaip yra smile
cia tipo reikia db sakys kad oj moterys tobulos vairuotojos jos nerealiai super vaziuoja..... kai taip is tikro nera.... reik realiai ziuret... as nesakau kad visos bet oj daug tokiu yra daug...
mm pvz pamacius kad boba autika vairuoja... as net nelipciau i ji tokia jau tiesa smile
arba gerai vairuoja ?? o ka nors bent ismano apie masina? isskyrus mm kokia grazi spalva... kaip grazu viduj.. ?? smile
cia tas pats kas megina kai krepsini ziuri vyras pasakis "**** derinuka susuko" pana pasakis " matei kaip jo kojos atrodo" .. ir dar daug pvz cia butu galima smile