61

Re: Kariuomenė

ju visur gali gauti jai tik nori o seip jai nevartoji tai tikrai neturetu buti priezastis nusimuiilinti=)

62

Re: Kariuomenė

na jauw:)))daba pasakyk kad as narkomanas?:D

63

Re: Kariuomenė

na ne bet tu taip pasakiai kad man susidare tokios mintis kad i armija nereikia eiti nes ten narkotikus platina???

64

Re: Kariuomenė

oi nea ju visur gali rats nea tikrai:D ten vejai toi amijoj ner ka veikt:)va rusu laikais padaro vyrus o is ten gryzta tokie pat gal net skystesni:D

65

Re: Kariuomenė

rusu tai kiti laikai buvo o seip nesakik viena reiksmiskai nes tikrai nevisi tokie grizta na kiek zinau tai dauguma tokiu is pabrades grizta nes sake kad ten kaip poilsis nes nera ka veikti o kurie i normalius pulkus pakliuna tai ir grizta normalus=))

66

Re: Kariuomenė

na zynoma priklauso nuo bataljono bet daab karininkai silpnai ziuri i kareivi:D

67

Re: Kariuomenė

nežinau, Gabrieli labai klysti taip teigdamas, neužtenka paklausyt ką kiti sako, kad ten taip ar anaip, tu nueik ir pamtysi, o tokie teiginiai kaip tavo apie narkotikus JUOKINGI. P.S. Jų dabar visur galima gauti, jei esi silpnas žmogus tau ir armija nepadės. Ir išvis dabar būtų laikai kai į Rusų armija reikėtu eiti tu ir vėl pradėtum myžčioti mol Japonų armija geresnė ten po medžius galima pašokinėti ir t.t. Juokingas tu

68

Re: Kariuomenė

o pasakyk isvis kam mums armija reikalinga aaa?cia nesamone,cia skaitosi laisvas zmogus kai pries jo vale ima i armija?imtu tokius va narkomanus ir tt gydyt galetu ten bet jai dirbi mokais kur neak ir siaip nesi liurbis pasportuoji ir tt,tai kam ta armija normaliam vyruiu?na yra ka vyliojai,na lai eina savanoreis jie:)

69

Re: Kariuomenė

Taip, Gabrieliau sutinku su tavim, bet aš visa tai sakau iš savo patirties, Pats tarnybos metu grįždavau į namus atostogų ir pastebėdavau kaip pasikeitęs mano pažiuris į gyvenimą, pakraupęs buvau nuo savo bendraamžių, kokie jie man tada atrodė mažvaikiai iš vaikų darželio, prieš armiją mes niekuom nesiskyrėme. Kažkada galvojau, kad išsilaikysiu vairuotojo pažymėjimą ir tai jau bus viskas , etapas į gyvenimą, nė velnio tik atitarnavęs tai supratau, dabar turiu žmona kuria rūpinuos, 8 mėn. sūnų kuriu džiaugiuosi, aš turiu tikslą, užauginti sūnų ir , kad jam nieko netruktu. Kokį tikslą turi pats? Gal aš ir klystu, bet tai sakau nuo dušios

70

Re: Kariuomenė

sveikinu su pirmagimiu smile

71

Re: Kariuomenė

na as ten nebuvus ir nebusiu bet mano brolis ten isejo na buvom nuvazeve ten siaip nieko biliarda gali zaist alu gali gert  nulio laipsniu ;D o siaip tai visakita man ziauroka bet siaip...tai gal ir :::629 patylesiu

72

Re: Kariuomenė

puikiai sumastei=))

73

Re: Kariuomenė

Mykolas, 19 parašė:

puikiai sumastei=))

cia as tipo sumasciau

74

Re: Kariuomenė

puikiai sumastei kad alu gert galima:::639

75

Re: Kariuomenė

galima bet sakau 0 laipsniu ir lb maza skarbonke tongue

76

Re: Kariuomenė

na pas mane ir nera tikslas ten nusipirkt ten kokia masina,padaryt merga pasitusint ir tt...as ir be armijos isibegeju i gyvenima,dirbu jau 2metus turiu gan daug pasiekes ,mokaus universitete,siaip gyvenu pas tievus bet nuo ju mazai kuom priklausau,irgi kabinuos jau po truputi i gyvenima,nors armijoje nebuves.Na cia labiau tiktu armija tiem kurie neatsakingai ziuri i gyvenima ir jo prasme,tiem tokiem mazvaikei gall net nznz...o tie kurie turi tiksla jo sieke ir armija viska suzlugdo tai nera gerai...

77

Re: Kariuomenė

Gabrielius, 21 parašė:

na pas mane ir nera tikslas ten nusipirkt ten kokia masina,padaryt merga pasitusint ir tt...as ir be armijos isibegeju i gyvenima,dirbu jau 2metus turiu gan daug pasiekes ,mokaus universitete,siaip gyvenu pas tievus bet nuo ju mazai kuom priklausau,irgi kabinuos jau po truputi i gyvenima,nors armijoje nebuves.Na cia labiau tiktu armija tiem kurie neatsakingai ziuri i gyvenima ir jo prasme,tiem tokiem mazvaikei gall net nznz...o tie kurie turi tiksla jo sieke ir armija viska suzlugdo tai nera gerai...

na va vienas zmogeliukas kazka bando daryt ne jus kad pasakiau kad alu parduoda tai prisikabino o jai nzn tai bet jonavos armojoj duoda alaus

78

Re: Kariuomenė

Nu ta tema jums jaunimas galiu papasakoti daugiau man teko tarnaut jau esu baiges armija. Ir suprantu kodel visi taip jos vengia ten tikrai nepyragai niekas nepaglostis galvytes ir nepasakys labanakt ten yra grieezta diciplina is pradziu kai ten pakliuvau galvoju pogalais ka as cia darau koks mane velnias nese. Bet armijoje supratau ko as noriu ko man reikia pasikeite mastimas. Daug kas sako kam ta armija reikalinga bet patikekit armijos deka dabar turiu gerai apmokama darba ir megiama. tai va moralas toks butu kurie nori kazko gyvenime pasekti turetu pabut armijoje kad suprastu kas tai yra o kas nori trint asfalta tas ir vengs tarnybos..

79

Re: Kariuomenė

na jau as ebuvau ir jau zynau ko sieksiu ir man super sekas:))dabar jai paimtu i ramija viskas zkugtu:(

80

Re: Kariuomenė

Deividas, 20 parašė:

Nu ta tema jums jaunimas galiu papasakoti daugiau man teko tarnaut jau esu baiges armija. Ir suprantu kodel visi taip jos vengia ten tikrai nepyragai niekas nepaglostis galvytes ir nepasakys labanakt ten yra grieezta diciplina is pradziu kai ten pakliuvau galvoju pogalais ka as cia darau koks mane velnias nese. Bet armijoje supratau ko as noriu ko man reikia pasikeite mastimas. Daug kas sako kam ta armija reikalinga bet patikekit armijos deka dabar turiu gerai apmokama darba ir megiama. tai va moralas toks butu kurie nori kazko gyvenime pasekti turetu pabut armijoje kad suprastu kas tai yra o kas nori trint asfalta tas ir vengs tarnybos..

kiekvienos armijos mieste viskas kitaip kokiam mieste tu buvai