101

Re: Kariuomenė

tarnyba geras dalykas jai kas kviestu dar karta tai si malonumu eiciau smile ne taip kaip pirma karta neutral ten visai linksma kartais buna... :=)

102

Re: Kariuomenė

man sita armucha 1metams atimtu apie 60000 Lt., tad tikrai nezadu as ten listi ir rodytis...nors sudziai bendo mane prigriebti...
sudina tvarka Lietuvoje,kodel nera cia profesionalu armijos ?!!

103

Re: Kariuomenė

na siaip galvojau eit i tarnyba, jei nebuciau isotjes i universiteta big_smile kadangi i ji ilindau, tai vadinasi tevynei tokiu budu netarnausiu...gal iseis kaip kitaip padet smile jei neuzvaldys noras islekt i gretimas salis...kaip dauguma jaunimo...

104

Re: Kariuomenė

Jooo as patriotas tai butinai tarnausiu mano atzvilgiu "vyrras" nera VYRAS neatitarnaves tevynes labui taip kad tarnausiu ir uz tevyne gyvybe atduosiu o juodaodzius loxus skersiu:DD

105

Re: Kariuomenė

Mantas, 19 parašė:

na siaip galvojau eit i tarnyba, jei nebuciau isotjes i universiteta big_smile kadangi i ji ilindau, tai vadinasi tevynei tokiu budu netarnausiu...gal iseis kaip kitaip padet smile jei neuzvaldys noras islekt i gretimas salis...kaip dauguma jaunimo...


nebuk "durnas" cia neisizeisk!! big_smile nepabek visam laikui jei ir vaziuosi pinigo uzkalt bet vistiek grysi i lietuva pamatysi jau ne vienas pazystamas pabegt norejo bet ilgiausiai isveres buvo gal kokius 5 metus poto vel gryzo nes nuostalgija lietuvai neleido jam miegoti ramiai ir tau neleis pamatysi...:D

106

Re: Kariuomenė

cia maciau neteisingu pasakymu apie darbo praradima ir tarnybos atlikimo reikalavima..
1. darbdavys privalo pagal istatymus laikyti tavo darbo vieta ir gryzes is armijos grizti i ta pacia darbo vieta jei vis dar nori..
2. ten kur praso kad butu praeita tarnyba tai ten turi nunest pazyma, kad praejai, arba kad ji yra atideta, arba del ko tu nepaimtas..

pats nuo privalomosios ishsisukau, bet manau eisiu i savanorius, manau visai idomu.. smile

107

Re: Kariuomenė

na nekas ta kariuomene metus vejais praleisti po teslas voliotis ir ginkla tempis su savim....

108

Re: Kariuomenė

butu mano valia as savo vaikinuko tikrai neisleisciau tarnaut...ne uz ka:{}

109

Re: Kariuomenė

saunu kad vyrai tarnauja as uz tai.............

110

Re: Kariuomenė

Savo nuomone apie tai pasakiau Kovo 8 temoje..:D

111

Re: Kariuomenė

O zinokit visai nieko, atbuvau metus, bet nesigailiu visiskai smile

112

Re: Kariuomenė

Arturas, 23 parašė:

O zinokit visai nieko, atbuvau metus, bet nesigailiu visiskai smile

Aš nebuvau, bet ir nesigailiu big_smile

113

Re: Kariuomenė

o as eisiu i kariuomene smile savanore busiu smile big_smile big_smile big_smile aisku juokauju smile

114

Re: Kariuomenė

naas taj jau pakvietima gavau prisiregistruoti big_smile

115

Re: Kariuomenė

Noriu paklausti tu kurie tikrai zinotu, ar tesybe girdejau kad nuo 2007 sausio 1d. bus tik savanoriu armija, privalomosios nebebus? atsakykit???:::240:::302

116

Re: Kariuomenė

paskaityk www.kam.lt ten manau turetu but atsakymas i sita klausima

117

Re: Kariuomenė

as tai noriu

118

Re: Kariuomenė

jus bijote eiti

119

Re: Kariuomenė

tikri vyrai tik po kariuomenes...hi hi

120

Re: Kariuomenė

Parasei ir pati juokies is to kad nesamone parasei..:D