21

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

yra normaliu mergi .. tokiu kaip as... big_smile... nerukanciu negerianciu ,linksmu,protingu,talentingu... na jei tokiu ir nera tai zinokit viena jau pazystat...

22

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

big_smile:D:D:D:D:D

23

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Ir kokiu talentu turi?

24

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

pagalvok ar esi tikrai normali jei nerukai ir negeri..:)juokauju..:)

25

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

bliam,o dabar man toks klausimas iskilo,koks yra normalus vaikinas???? kiekvienas renkasi savo gyvenimo buda,kas nori tas ruko,kas nori tas geria ir visa kita,tiesa pasakius kartais merginos buna per grieztos savo vaikinams.....leikskite bent jiems vasara pagyvent,pagurksnot alucio,uztraukt kubietiska......:D

26

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Ovydas, 19 parašė:

Ir kokiu talentu turi?

as esu menininke...groju,piesiu,soku...ir pn...:}

27

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Ievute, 19 parašė:

bliam,o dabar man toks klausimas iskilo,koks yra normalus vaikinas???? kiekvienas renkasi savo gyvenimo buda,kas nori tas ruko,kas nori tas geria ir visa kita,tiesa pasakius kartais merginos buna per grieztos savo vaikinams.....leikskite bent jiems vasara pagyvent,pagurksnot alucio,uztraukt kubietiska......:D

na kaip cia pasakius... big_smile ai bala nemate:D:D:D

28

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

as toks - mielutis grazutis pukuotas smile

29

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Živilė, 15 parašė:
Ievute, 19 parašė:

bliam,o dabar man toks klausimas iskilo,koks yra normalus vaikinas???? kiekvienas renkasi savo gyvenimo buda,kas nori tas ruko,kas nori tas geria ir visa kita,tiesa pasakius kartais merginos buna per grieztos savo vaikinams.....leikskite bent jiems vasara pagyvent,pagurksnot alucio,uztraukt kubietiska......:D

na kaip cia pasakius... big_smile ai bala nemate:D:D:D

jei nori greiciau nuo saves atbaidyti vaikina,spausk ji po padu,tikrai greitai pabegs;)

30

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

as manau , pasaulis yra mazas, zmoniu daug, ir taip tokiu yra, tik ieskoti reik mopket tongue

31

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Ievute, 19 parašė:
Živilė, 15 parašė:
Ievute, 19 parašė:

bliam,o dabar man toks klausimas iskilo,koks yra normalus vaikinas???? kiekvienas renkasi savo gyvenimo buda,kas nori tas ruko,kas nori tas geria ir visa kita,tiesa pasakius kartais merginos buna per grieztos savo vaikinams.....leikskite bent jiems vasara pagyvent,pagurksnot alucio,uztraukt kubietiska......:D

na kaip cia pasakius... big_smile ai bala nemate:D:D:D

jei nori greiciau nuo saves atbaidyti vaikina,spausk ji po padu,tikrai greitai pabegs;)

aciu uz patarima.. panaudosiu ko nors atsikratant...:D

32

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Saulius, 19 parašė:

as manau , pasaulis yra mazas, zmoniu daug, ir taip tokiu yra, tik ieskoti reik mopket tongue

as potruputi mokausi.." kaip sakoma giveni zmogau ir mokais " i...

33

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

tikraj kad yra normaliu ir sauniu wajkinu as toki kajp tik ir turiu.... :*:*;P

34

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

alia ar ne per jauna ? :DDD

P.S.: Jezau netikejau kad kada nors gyvenime taip istarsiu :DDDDD Kaip koks pencininkas senis :DDDDDDDDDDDDDDD aaa atleiskit zmones as tik nesusivaldziau big_smile

35

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Auris, 19 parašė:

alia ar ne per jauna ? :DDD

P.S.: Jezau netikejau kad kada nors gyvenime taip istarsiu :DDDDD Kaip koks pencininkas senis :DDDDDDDDDDDDDDD aaa atleiskit zmones as tik nesusivaldziau big_smile

tu nesinervink taip.. ishtarei, tai ishtarei. nors mudu irgi dar jauni, mes galim kokiom 8metem aiskint, kad jos jaunos wink

36

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

dbr vis dazniau sutinku vaikinus kurie neruko..taip kad galima tikrai tokiu rast...tik nezinau ar cia lb jau labai blogai jei ir ruko.. geru galima rasti taip pat..tik ziurint kokio gero noresi ir kokioj srity big_smile  linxmu buna.. juk dbr tiek klounu daug big_smile tiesiog eini i cirka ir issirenki big_smile na aisku jei nori tokio linxmuolio....protingi? hmm... na buna buna...bet man tai butu per nuobodu su protingu...tada matyt pati pasijausciau kvaila.. :? talentingi....? kokio talento noretum? kiekvienas turi uzslepta talenta..tik ne visi ji atskleide.. o del vienintelio...na neskubek wink manau atsibostu gyvent  nuo 15 su tuo paciu zmogum..o gal ir nea.. bet nenorek rasti IDEALA iskart.. labai sunku gyvent su zmogum..kurti kazka bendro..juk susieina du visiskai skirtingi zmones.. skirtingu charakteriu...pomegiu...
as tai galiu pasakyt kad man reiketu zmogisko..truputi protingo,truput linxmo, truputi kvailo, truputi mielo,truputi gero ir truputi blogo.. big_smile  kuo daugiau tu TRUPUCIUKU tuo idomesnis zmogutis. svarbu, kad mane priimtu kokia esu ir kad jis man patiktu kox yra big_smile  man taj  idealo nereikia big_smile nereikia nei isvaizdos manikeno, nei proto gumbo big_smile svarbu kad jaustusi ARTIMAS zmogus.na ir bent meiles kryptim i panasia puse ziuretumem big_smile vajee kiek daug prirasiau big_smile

37

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Simute, 21 parašė:

dbr vis dazniau sutinku vaikinus kurie neruko..taip kad galima tikrai tokiu rast...tik nezinau ar cia lb jau labai blogai jei ir ruko.. geru galima rasti taip pat..tik ziurint kokio gero noresi ir kokioj srity big_smile  linxmu buna.. juk dbr tiek klounu daug big_smile tiesiog eini i cirka ir issirenki big_smile na aisku jei nori tokio linxmuolio....protingi? hmm... na buna buna...bet man tai butu per nuobodu su protingu...tada matyt pati pasijausciau kvaila.. :? talentingi....? kokio talento noretum? kiekvienas turi uzslepta talenta..tik ne visi ji atskleide.. o del vienintelio...na neskubek wink manau atsibostu gyvent  nuo 15 su tuo paciu zmogum..o gal ir nea.. bet nenorek rasti IDEALA iskart.. labai sunku gyvent su zmogum..kurti kazka bendro..juk susieina du visiskai skirtingi zmones.. skirtingu charakteriu...pomegiu...
as tai galiu pasakyt kad man reiketu zmogisko..truputi protingo,truput linxmo, truputi kvailo, truputi mielo,truputi gero ir truputi blogo.. big_smile  kuo daugiau tu TRUPUCIUKU tuo idomesnis zmogutis. svarbu, kad mane priimtu kokia esu ir kad jis man patiktu kox yra big_smile  man taj  idealo nereikia big_smile nereikia nei isvaizdos manikeno, nei proto gumbo big_smile svarbu kad jaustusi ARTIMAS zmogus.na ir bent meiles kryptim i panasia puse ziuretumem big_smile vajee kiek daug prirasiau big_smile

Alia zuiki suzavejai... yikes jei gyventum nors kiek arteliau tai turbut dabar dainuociau serenada po balkonu ir tuzina roziu klociau tau einant miegot smile)))))))) pasaka... wink vat tokios merginos ir turi buti ! big_smile~ Mokykites !

38

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Simute, 21 parašė:

dbr vis dazniau sutinku vaikinus kurie neruko..taip kad galima tikrai tokiu rast...tik nezinau ar cia lb jau labai blogai jei ir ruko.. geru galima rasti taip pat..tik ziurint kokio gero noresi ir kokioj srity big_smile  linxmu buna.. juk dbr tiek klounu daug big_smile tiesiog eini i cirka ir issirenki big_smile na aisku jei nori tokio linxmuolio....protingi? hmm... na buna buna...bet man tai butu per nuobodu su protingu...tada matyt pati pasijausciau kvaila.. :? talentingi....? kokio talento noretum? kiekvienas turi uzslepta talenta..tik ne visi ji atskleide.. o del vienintelio...na neskubek wink manau atsibostu gyvent  nuo 15 su tuo paciu zmogum..o gal ir nea.. bet nenorek rasti IDEALA iskart.. labai sunku gyvent su zmogum..kurti kazka bendro..juk susieina du visiskai skirtingi zmones.. skirtingu charakteriu...pomegiu...
as tai galiu pasakyt kad man reiketu zmogisko..truputi protingo,truput linxmo, truputi kvailo, truputi mielo,truputi gero ir truputi blogo.. big_smile  kuo daugiau tu TRUPUCIUKU tuo idomesnis zmogutis. svarbu, kad mane priimtu kokia esu ir kad jis man patiktu kox yra big_smile  man taj  idealo nereikia big_smile nereikia nei isvaizdos manikeno, nei proto gumbo big_smile svarbu kad jaustusi ARTIMAS zmogus.na ir bent meiles kryptim i panasia puse ziuretumem big_smile vajee kiek daug prirasiau big_smile

Super postas smile

39

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

O ar dar yra normaliu merginu?..
Isvis... Jus ieskot idealu... Vienom panom patinka juk tie rukantys ir geriantys, jos megsta tokius blogiukus, o tuo tarpu kitos tokiu negali pakest...
Tai va... O tu nerukanciu ir negerianciu tikrai yra daug...

40

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Donatas, 18 parašė:

O ar dar yra normaliu merginu?..
Isvis... Jus ieskot idealu... Vienom panom patinka juk tie rukantys ir geriantys, jos megsta tokius blogiukus


pala pala ar teisingai supratau? jei geriu ir ruukau, tai ash jau "blogiukas"? big_smile taigi as nei muses nenuskriausciau ir niekad niekam blogo nelinkiu niekad (ishskyrus kai uz vairo sedziu ir nervina kitu vairuotoju priimami kvaili sprendimai)... wink
taip kad rukantis+geriantis!=blogiukas wink