41

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Laba diena. Ash Antanas. Ash geriu jau 8 metus be perstojo.
Visi Choru:
-Labas, Antanaij...  big_smile

42

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Donatas, 18 parašė:

O ar dar yra normaliu merginu?..
Isvis... Jus ieskot idealu... Vienom panom patinka juk tie rukantys ir geriantys, jos megsta tokius blogiukus, o tuo tarpu kitos tokiu negali pakest...
Tai va... O tu nerukanciu ir negerianciu tikrai yra daug...


Nesinervok smile)) panom patnka sneketi apie idealus wink juk cia panos smile))
Simute, 21 respect uz sita "as tai galiu pasakyt kad man reiketu zmogisko..truputi protingo,truput linxmo, truputi kvailo, truputi mielo,truputi gero ir truputi blogo..  kuo daugiau tu TRUPUCIUKU tuo idomesnis zmogutis. svarbu, kad mane priimtu kokia esu ir kad jis man patiktu kox yra  man taj idealo nereikia  nereikia nei isvaizdos manikeno, nei proto gumbo  svarbu kad jaustusi ARTIMAS zmogus.na ir bent meiles kryptim i panasia puse ziuretumem  vajee kiek daug prirasiau"
prisidedi prie ideliuju saraso :DDD


43

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

as manau,kad jei jau vaikinas
ormalus, tai jau trukumas.

44

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

normaliu vaikinu tikrai yra ir neviena pazystu butent su visais tavo zivile reikalavimais smile smile smile

45

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Deimantė, 14 parašė:

as manau,kad jei jau vaikinas
normalus, tai jau trukumas.

46

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

as geriu rukau parinuos ir gruzinuos kas 2 dienas bet turiu 2 rankas 2 kojas ir visa kita normaliam zmogui reikalinga iranga... tai dristu teigt kad as normalus xD

47

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Deimantė, 14 parašė:

as manau,kad jei jau vaikinas
ormalus, tai jau trukumas.

man jau kokia galune begt pjautis? big_smile big_smile big_smile big_smile

48

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Dovydas, 17 parašė:
Deimantė, 14 parašė:

as manau,kad jei jau vaikinas
ormalus, tai jau trukumas.

man jau kokia galune begt pjautis? big_smile big_smile big_smile big_smile

ziuriu tu  pastabus,nes ir tau uzkliuvo zodis "normalumas". . .
Normalumas viename straipsnyje buvo ivardintas kaip įgimtas vystymosi sutrikimas. Ir siaip straipsnis jega. jei kam bus idomu, rasykit i privata, galesiu duoti nuoroda i straipsni, nes bijau cia det. Visgi  nukrypimas nuo temos . . . :V

49

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

uztai as turiu nepakartojama vaikina:P:p panos pavydekit big_smile big_smile

50

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Živilė, 15 parašė:

rukimas kenkia sveikatai taipat ir gerimas..

kaksur teko skaityt kad  sauso raudono vyno taure per diena  padeda sveikatai naikina blogas lasteles, beto apstinentai dazniau suserga nepagydomom ligom, tai kad kekvienas blogas dalykas turi ir geraja puse.

51

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

taj kad be rukymo ir gerimo yra daug dalyku kurie kenkia sveikatai.taip kad apsaugotas nebusi.

52

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

siaip kiek pazystu vaikinu dar ne vieno normalaus nesutikau,jei man jis patinka ir yra grazus,bet lb neprotingas....

53

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Eglė, 16 parašė:

siaip kiek pazystu vaikinu dar ne vieno normalaus nesutikau,jei man jis patinka ir yra grazus,bet lb neprotingas....

Mva, mataij kaip blogaij, kad negimei truputi ankschiauw ir manes nesutikaij.. tongue

54

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Živilė, 15 parašė:

gal dar yra normaliu vaikinu....kurie neruko... yra geri ir linksmi....protingi ir talentingi.... as taip ir nerandu to vienintelio...

Mergaite, gal cia kas su Tavimi negerai o ne su vaikinais...? big_smile

55

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Viktoras, 20 parašė:

as toks - mielutis grazutis pukuotas smile


vienu zodziu- mike pukuotukas...
vi ni pi ch as  smile)

56

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Živilė, 15 parašė:

gal dar yra normaliu vaikinu....kurie neruko... yra geri ir linksmi....protingi ir talentingi.... as taip ir nerandu to vienintelio...

Dauk nori.....

57

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

niu tai aisku.....

58

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Darius, 19 parašė:

Dauk nori.....

gerai pasakita)))))))))

jei tave nuraminsiu, tai zinok kad yra........ ir nemazai.....  wink)))))))))

59

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Nu.. as nerukau big_smile nu tik va beda kartais isgeriu prie progos... sep dabar nepamenu kada geriau jau... O seip yra pasaulyje imanomu dalyku yra ir neimanomu, cia deje neimanoma big_smile big_smile
Bet jai rimtai tai... kiekvienas zmogus turis sau atitinkancia antra puse... (kazkaip idealistiskai nuskambejo). Sunku seip pasakyt, tiesiog gyveni ir kai pamatai sau artima, su juo ir buni. Kartais pakliuna kas tas artimas yra labai artimas, tam ir pasiseka. Kartais pamatai, kad tas artimas visai ne toks koki isivaizdavai, vat tie (-tos) ir nusivilia.
Eh.. pasaulis chaotiskas ir sudetingas ir tas dalykas kad randi sau tinkama tampa tik laimes dalykas.
Nors.. pakanka but supratingu, nuosirdziu, atviru ir... ta laime gali jau tiret savo rankose... VISKAS. ACIU KAD PERSKAITET big_smile wink

60

Re: ar dar yra normaliu vaikinu...

Artūras, 22 parašė:

Nu.. as nerukau big_smile nu tik va beda kartais isgeriu prie progos... sep dabar nepamenu kada geriau jau... O seip yra pasaulyje imanomu dalyku yra ir neimanomu, cia deje neimanoma big_smile big_smile
Bet jai rimtai tai... kiekvienas zmogus turis sau atitinkancia antra puse... (kazkaip idealistiskai nuskambejo). Sunku seip pasakyt, tiesiog gyveni ir kai pamatai sau artima, su juo ir buni. Kartais pakliuna kas tas artimas yra labai artimas, tam ir pasiseka. Kartais pamatai, kad tas artimas visai ne toks koki isivaizdavai, vat tie (-tos) ir nusivilia.
Eh.. pasaulis chaotiskas ir sudetingas ir tas dalykas kad randi sau tinkama tampa tik laimes dalykas.
Nors.. pakanka but supratingu, nuosirdziu, atviru ir... ta laime gali jau tiret savo rankose... VISKAS. ACIU KAD PERSKAITET big_smile wink

vau... kaip pasakyta.... aciu tau uz si nuostabu ai kc niu texsta......