7,441

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D tame tarpe girdejau dar bus planai ir i Kauna uzsukt, taigi tai ne antras meetas butu smile
beje, labos smile

7,442

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na jei valstybiniai gerai pasiseks tai ir planai nepasikeis wink ir sia vasara jau neisiu dirbt reiks atsipusti smile
beje ir as matematikos nemyliu fui nemyliu :::215

7,443

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 wrote:

na kad nieko sakykim asmenisko nebuvo. galima sakyt dorai ir nesusipazinom ;D t.y. buvom pakankamai oficialioj aplinkoj, o kadangi as teisiu dar neturiu, tai teko anksciau grizt namo. as stebiuos kaip mane is viso veze brolio draugas ;D ir lauke kone visa diena smile as su juo nepasakyciau, kad bendrauju, o kai paklausiau ar gales nuvezti, net nesigilindamas sutiko ;D biski nustebau smile
em.. be to, kartais buna toks laikotarpis man kaip patyliu as, nieko nesakau :::757 nebent manim pasidomi smile ir tai dar priklauso nuo situacijos kas ir kaip....

na tai gal jis ziuri kaip nors kitaip i tave ir sutiko tave i klp nugabenti wink
>> pamastyk ir tada bus aisku tas brolio drauguzis wink
>> as tai vezciau irgi jei man pana patiktu big_smile o jei is draugisku paskatu tik tada jei su tuo zmogum bendrauju lb gerai tada vesciau big_smile
>> na tai dar bus progu susipazinti :-)

7,444

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ech... teisybe, Kaunas dargi bus kaip koks apsilimas pries didiji meeta :::908:::908:::122:::908:::908
>> bet man va ta praktika gali koki :::123 pametet (nors kita vertus gerai butu) ir pasiliksiu as ten,,,ui kaip noreciau wink tada savaitgaliuka koki vis tiek nutaikyciau link klaipedos palekt..

7,445

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau butinai sesut wink galesim pas mano giminaicius apsistot, vieni pacioj klaipedoj gyvena tai ten visai liux butu smile

7,446

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai Auris visus savo plaukus nusirautu, jei mes jo valdas okupuotem ;D tada mes pas ji naktim eitumem po langais dainuotume :::b16
>>> labos Diana,  tavo laime, kad ne Ylakiuose mes dabar, mane ant dainu traukia dabar, tai as tau paserenaduociau ;D

7,447

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 wrote:

tai Auris visus savo plaukus nusirautu, jei mes jo valdas okupuotem ;D tada mes pas ji naktim eitumem po langais dainuotume :::b16
>>> labos Diana,  tavo laime, kad ne Ylakiuose mes dabar, mane ant dainu traukia dabar, tai as tau paserenaduociau ;D

>>>>>>>>>>>>>>>>>
Saldziu Diana
>> na Nijolyte rek man serenada gal isgirsiu ;D

7,448

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

man ir reiktu gal jau eit sleep daryt nes i darbuka gi reiks sliauzt smile :?

7,449

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jei as tau dabar serenada uztraukciau, tai man tapkes penkios iskarto atskristu, ir dar kelios pagalves :::039 susilaukciau ir gal kokio pikto pliusinuko ;D
>> o i balkona eit tingiu, nes pasiorientacinau cia ir supratau, kad tektu balkona aplankyt, kad garsas link alytaus 320greiciu skrietu ;D

7,450

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na tai  gal kaip nors ir sugebesi wink
>>
NELINUT NELINUZELE saldzu sapneliu tau :-)

7,451

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

dar gi neinu bet ruosiuos kazkaip

7,452

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Neikit vaikai i mokykla... pfiu... i darbely... pfiu... ka as cia dabar, turbut ne cia pataikiau... big_smile
Kaip laikotes vis dar nemiegodami? big_smile

7,453

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labai gerai big_smile

7,454

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labai gerai ar tiesiog vis dar laikotes? big_smile

7,455

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 wrote:

Labai gerai ar tiesiog vis dar laikotes? big_smile

na laikausi as i visur ir visada isikibes big_smile
>> krutam kaip sako zmones big_smile
>> siaip gi ne viskas turi buti grazu gyvenime bet reikia juo dziaugtis wink

>> o kaip tamsta ?

7,456

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na as kai laikausi, tai irgi ysikibes... big_smile
>> VISKAS gyvenime grazu but ir negali, o mes turim dziaugtis daug kuom, juk gyvenam viena kart...

7,457

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labaaaaai gerai, sedziu labai puikiai, tik jau norisi prigult ir man wink
>> girdi :::b16 ar ne :::b16 labai jau stengiuosi...

7,458

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

astai labai gerai big_smile

7,459

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 wrote:

>> VISKAS gyvenime grazu but ir negali, o mes turim dziaugtis daug kuom, juk gyvenam viena kart...


o man tai siuo velyvu metu visai smagu ir labai gerai.. nera kuo skustis, nebent tik tuo, kad lova,sese, turejo buti paklota ;D

7,460

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

eeee, tu nori pasakyt kad as tau lova paklot turejau :? ar ne perdaug nori :? i miestuka nuveziau o ji dar apie lovos paklojima kalba nieko sau ;D ;D duodi tu sesut ;D