7841

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D nu ka padarysi, bet tiesiai be uzuolanku :::008

7842

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ka padarysiu? Labai paprastai aiskiai raiskiai ir nekompleksiskai - neisiu smile

7843

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea, Auri, tada gal imk mane ir lekiam pasilinksminti? ;D as dar niekad vestuvese nesu buvus...

7844

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ooOOOOooooOOOOoooooOOO kas gi cia dar kvietima lupa Diana kantrybes tu irgi kvieciama smile big_smile

7845

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

va, tik dabar kai pareiskiau nora, tai ir mane prisimine... ;D o ka man i poras itaisysit? as irgi neturiu su kuo eit? :::008

7846

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea nu tai pripirsit man poto koki nors brieda tai kosesiu puse gyvenimo nuo problemu poto ;D gereu jamu as Diana kaip kad ji sako ir parodysiu kaip ten vestuvese reikalai juda ;D

7847

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na Auris netoli taves bazuojasi tai tu ji pakibink kad nesilauzytu kaip koks sesiolikinis wink

7848

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

va, matai ir nesilauzo smile
tai, Aurimai, bus grazios nuotraukos ar nebus? ;D juk bus, kad nespirtu mumis pro duris laukan ;D

7849

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

na Auris netoli taves bazuojasi tai tu ji pakibink kad nesilauzytu kaip koks sesiolikinis wink

Alia po alaus bokalo kas gi besilauzytu nu ? big_smile Klausyk Linutai nu bet tave tai bauduosiu per vestuves kad Svyturio balto su citrina dar nesi ragaves wink visai prasikaltes tu esi mano akimis zinok...

7850

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

va, matai ir nesilauzo smile
tai, Aurimai, bus grazios nuotraukos ar nebus? ;D juk bus, kad nespirtu mumis pro duris laukan ;D

Visks bus ore, nesijaudink! big_smile~ O jei spirs tai as jiem uij kaip spirsiu atgalios zinos is kur klaipedieciu kojos dygsta he he big_smile big_smile big_smile

7851

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

rimtai.. ale nenuskilo man, kad geres esi, po to dar persigalvosi... o as is kersto susirasciau tada beleka kas i vestuves lydetu ;D nes visgi jau ir as kvietima turiu :::008
em... o jei eisim kartu, tada suragausim to balto svyturio su citrina? nes ir as nesu ragavus big_smile

7852

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o ne tik ne alaus bauda :-) as gi kandis irgi su stazu tai manau istversiu :::818

>> Diana tai ir tave Auris atbaus ;D

7853

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

istvert tai zinoma istversi bet zinok Linutai tas daiktas uzkreciamas ir greit gauni svyturio balto priklausomybe ;D tada jau nieks nepades kad ir koks kandis bebuni pjauni svyturio balto ir nieks kits galvoj nebebun :DDDD

7854

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

>> Diana tai ir tave Auris atbaus ;D


uz ka mane? :? kuom as benusikaltau? ;D

7855

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu sakes Diana darai tu cia man geda dabar... ir tu neragavos tokio gerio... nu viskas tau gali det raudona kryziu ties Linuto vestuvem nes atbauduosiu svyturio baltu su citrina konkreciai ;DDD

7856

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zinot ka as dabar pagalvojau? kazkokio balto alaus lyg ir esu gerus su citrina ;D tik gal ten utenos buvo :? pamenu, kad tetis kvietes ragaut big_smile

7857

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

nu sakes Diana darai tu cia man geda dabar... ir tu neragavos tokio gerio... nu viskas tau gali det raudona kryziu ties Linuto vestuvem nes atbauduosiu svyturio baltu su citrina konkreciai ;DDD

nu tai kada nors reikes susimest istaisyt sia klaida, ane? :? tada iskele galvas zengsim i vestuves ;D

7858

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea nu ka cia sneki visai jau ! :::914 Baltas alus pasaulyje ir Lietuvoje yra tik vienas ir vienintelis ir tai yra S V Y T U R I O :::a16

7859

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikuviai kaip einas wink

7860

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas, Lina, matai, barames del alaus ;D
>>>> Auri, nesinervuok ir negadink sau sveikatos, o tai nebeisiu su tavim, jei nervai pakriks ;D