7381

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana nesek man pasaku gi as jau didelis  ;D

7382

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, ji mus cia apgaut nori... galvoja, paburs paburs :::d74 pamirkses akutem :::b18 ir patikesim...

7383

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D Linai, o nepatinka mano pasakos? big_smile
nebursiu as jums nieko... nebent kai susitiksim ir kortas pasonej turesim smile

7384

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

;D Linai, o nepatinka mano pasakos? big_smile
nebursiu as jums nieko... nebent kai susitiksim ir kortas pasonej turesim smile

>>:::819 tai tu cheraunyke=burejuke :? big_smile
:::819

7385

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

;D Linai, o nepatinka mano pasakos? big_smile
nebursiu as jums nieko... nebent kai susitiksim ir kortas pasonej turesim smile

>>:::819 tai tu cheraunyke=burejuke :? big_smile
:::819

nebaisi big_smile tik biski apie praeiti ir ateiti galiu papliurpt smile

7386

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

;D Linai, o nepatinka mano pasakos? big_smile
nebursiu as jums nieko... nebent kai susitiksim ir kortas pasonej turesim smile

>>:::819 tai tu cheraunyke=burejuke :? big_smile
:::819

nebaisi big_smile tik biski apie praeiti ir ateiti galiu papliurpt smile

tai juk raganos su karpuotom nosimis jau atgyvena jos jau irgi tobuleja sluotas iskeiciau i sraigtasparnius ar dar koki aparata big_smile
> as taves tikrai nebijau wink

7387

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ooooooooooooOOOOOOOOOOOOoooo, tai kas cia ragana, Linai, aaaa???? Auri ??? aaa??? mums raganu titulus teikia, o is tikruju prasikaltus cia Diana ;D laukiu oficialaus atsiprasymo ;D

7388

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D tai ka, mane dabar ant lauzo? ;D nieko as ne ragana tongue ;D

7389

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

koks lauzas, pirma ateiti man prasviesi, paskui jau eisiu miskan malku ieskoti ir respublika pirkti ;D

7390

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na joa ir tada jau kai pabursi jei busi gera nedeginsim :-)
>> :::b18 tokiu abejimgu zvilgsniu ziuresim ir galvosim ar pasigaileti wink

7391

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

eh jus korumpuoti kirminai ! Mes su linu triuste triusom kol mume nujame ta geltonaja grozelybe o jus velniavos pajamet ir apsikorupcinot neutral Jums ne raganu titulus reik det o Korupcliavu ;D ;D ;D

7392

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Cho! O as vat dabar pasigirsiu kad maciau Diana in real, ranka spowdziau zandus buciavau ir daug plepejeu su ja big_smile~ Taigi 2+2 ir gawnas kad dowgiausia nedrasuoliu esu mates big_smile big_smile big_smile (gal.. :?)

7393

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

Cho! O as vat dabar pasigirsiu kad maciau Diana in real, ranka spowdziau zandus buciavau ir daug plepejeu su ja big_smile~ Taigi 2+2 ir gawnas kad dowgiausia nedrasuoliu esu mates big_smile big_smile big_smile (gal.. :?)

tai reik cia dabar ane girtis tongue ir buk tok pagurunas tongue ateis laikas ir mes daugiau pamatysim vat tongue ;D

7394

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o mes prisisiuksline nebuvom, tai mes gerietes dabar gi wink nei korumpuotos, nei kokios tais raganos ;D tai mes esam pasaulio sviesa su sese ;D
> Auri, man koks gi tais itarimas kilo sukilo, kad tu gal ne 2+2 mates, o 2+2+1, nes matau, kad su matematika prastokai ;D >>as, sese, Linas, Nikita ir Diana .... skaiciavus, paskaiciavus, gaunasi 5,nors galvon duok, vis tiek 5, nebent tu jau kazko cia nebeskaiciuoji :? >> Nors Nikita, jau must reiketu, kad mirso pamirso mus ;D
>>DOWGIAUSIA tai tikrai, bet mes pasilyginsim, eisiu as Danguoles man rods ieskot kada wink bet DOZNIAUSIAI tai as ir nelinute matomes tongue

7395

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau kas be ko (<----oi linutui sie zodziai nepatiks oi nepatiks) big_smile
>>>ir kartais i viena lova sugulam big_smile

7396

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai ka Auris paskelbe zaviuju Raganu medziokle ;D akcija atrakcija kuris daugaiu klubo nariu mate tai reikes man krautis kanta ir lekti i Kauna pas Danguolyte o po to su ryanair i vokietija pas Evelina tai tada busiu cempionas ;D

>> Auri as tau niekada neatleisiu kad Tu pirmas pamatei Diana .. db raudosiu 9 dienas ir naktis sad nes as geidavau kad ji man paburtu is koju pirstu ir kavos ;D

7397

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

heh kojos pirstu ir kavos big_smile gers burimo metods gaila kad as nesugalvojau jos taip paprasyt big_smile big_smile big_smile

>>> Alia nijolyt kad as ta 2+2 nowdojau kaip trafareta ;D niu bet neesme ;D vistiek as daugiausiai esu mates be be be tongue tongue tongue tongue big_smile

>>> Linai nu nedrysk neatleisiu as tau gyvenime uz tokia sunybe tongue big_smile As jau bilietu begu iskart pirkt kad neaplenktum manes big_smile:D:D:D:D

7398

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk, tik nepamirsk koju issiproskint :::039 su visokiais arieliais, tide ir persiliais ;D
>> be be bel.. as jau dabar skrendu, padebesius slifuoju :::522

7399

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

heh kojos pirstu ir kavos big_smile gers burimo metods gaila kad as nesugalvojau jos taip paprasyt big_smile big_smile big_smile

>>> Alia nijolyt kad as ta 2+2 nowdojau kaip trafareta ;D niu bet neesme ;D vistiek as daugiausiai esu mates be be be tongue tongue tongue tongue big_smile

>>> Linai nu nedrysk neatleisiu as tau gyvenime uz tokia sunybe tongue big_smile As jau bilietu begu iskart pirkt kad neaplenktum manes big_smile:D:D:D:D

>>>>>>>>>>>>
xixi jau ir tu susigriebei tongue
>>> man  rodos mes vienas kita atbausim bokalais is svyturio alum ir dings musu nesantaikos kirviai ir sakutes ;D

>>>>>>>>>>>
Nijolyte tai jau sluota i sraigtasparni ismainei ir skrenda i Ylakus ir i DE ;D 

7400

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

eh jus korumpuoti kirminai ! Mes su linu triuste triusom kol mume nujame ta geltonaja grozelybe o jus velniavos pajamet ir apsikorupcinot neutral Jums ne raganu titulus reik det o Korupcliavu ;D ;D ;D

Auri, cia korupcija tame, kad Evelina praleis nemaciom, jog mums korteles nuimtos smile nekreipk demesio, kad cia mane visokiom bezabrazijom klatina ;D
Pfffffffffff Linai, ketinau tik kortom naudotis tongue o be to, tai nereiskia, kad negalesiu ir ismest tau tu kortu smile ner kor sirst ant Aurio wink o jei taip pyktis ima, tai ko neatlekei i si lietuveles gala? ;D butume susimate big_smile