7401

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Auris, 19 parašė:

eh jus korumpuoti kirminai ! Mes su linu triuste triusom kol mume nujame ta geltonaja grozelybe o jus velniavos pajamet ir apsikorupcinot neutral Jums ne raganu titulus reik det o Korupcliavu ;D ;D ;D

Auri, cia korupcija tame, kad Evelina praleis nemaciom, jog mums korteles nuimtos smile nekreipk demesio, kad cia mane visokiom bezabrazijom klatina ;D
Pfffffffffff Linai, ketinau tik kortom naudotis tongue o be to, tai nereiskia, kad negalesiu ir ismest tau tu kortu smile ner kor sirst ant Aurio wink o jei taip pyktis ima, tai ko neatlekei i si lietuveles gala? ;D butume susimate big_smile

>>>>>>>>>>>
Na jau ggeraio kai gausiu 130 stipkes tai tada jau leisiu as situs litus kelionems po musu Tevyne ir tada jau paskirsi man pasimatyma niekur nedingsi wink
>> tada jau rodysi tu man Zemaitijos grozybes big_smile dar i pagalba Auri pasitversi ir tada jau busi pagarbinta tarp vyru wink

7402

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oooo... kokia man bus garbe big_smile
bet geriau visiems susitikt ir paistrankyt smile kuo daugiau, tuo linksmiau smile

7403

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

oooo... kokia man bus garbe big_smile
bet geriau visiems susitikt ir paistrankyt smile kuo daugiau, tuo linksmiau smile

>>>>>>>
na gi meeto koordinatoriai busim vel mes tik nzn kada ir kur big_smile
>> bet kad bus norinciu tai as tikiu wink

7404

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

svarbiausia, kad kai i si gala trenksites, kad tevai man nezyzautu ir darbo nebutu, va tada manau jokiu kliuciu susimatyt nebutu smile

7405

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na man rodos tavo mamai ragus nulauzti galima bus ;D gi nera gal ji tokia ragana kuria ant lauzo kaip more degitni deretu big_smile

7406

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

vel zys kad EGZOTIKOS uzsimaniau ;D

7407

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

vel zys kad EGZOTIKOS uzsimaniau ;D

vaikinas is pietu atvaziuojantis isvacius jau egzotika :? :-)
>> na tada as kvieciu i svecius mergaite is siaures big_smile

7408

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip viesnia is siauress wink :::d10

7409

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

vel zys kad EGZOTIKOS uzsimaniau ;D

vaikinas is pietu atvaziuojantis isvacius jau egzotika :? :-)
>> na tada as kvieciu i svecius mergaite is siaures big_smile

na, kelione i klp mama jau primete kaip egzotikos ieskojima ;D o jei vasara vel noresiu varyt i juros svente be draugu is cia, jei bus meetas, tai manai nevadins egzotikos ieskojimu? ;D

7410

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

vel zys kad EGZOTIKOS uzsimaniau ;D

vaikinas is pietu atvaziuojantis isvacius jau egzotika :? :-)
>> na tada as kvieciu i svecius mergaite is siaures big_smile

na, kelione i klp mama jau primete kaip egzotikos ieskojima ;D o jei vasara vel noresiu varyt i juros svente be draugu is cia, jei bus meetas, tai manai nevadins egzotikos ieskojimu? ;D

as pabusiu raganium ir ispranasausiu ka sakys : ji prades tave valkata vadinti ir sakys tetukui kad tu visiskai pabludai ir ierskos budu ka padaryti kad tavo apsisprendima pakeisti wink

7411

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

visko gali buti smile nu bet nereik kankintis be laiko smile
dabar reik isprest klausima iet i simtadieni ar nea ;D

7412

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

visko gali buti smile nu bet nereik kankintis be laiko smile
dabar reik isprest klausima iet i simtadieni ar nea ;D


>> eik saulele eik gi tik 1 karta jis bus wink
man tai patiko simtadienis ir isleistuves smile

7413

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

patiko gal todel, kad su  klase gerai sutarei big_smile
as tai ne negalvoju i baliu eit, galvoju ar nors oficialiojoj daly pasirodyt, nes tema "armija" ir jau pasieke tokie gandai, kad geriausia kone su naminiais drabuziais ateit ;D galvoju gi ne kokia cementofke, kad jie galetu su mumis sitaip elgtis smile ir kazkodel nujauciu kad nebus smagu :V vat ir dabar svarstau...

7414

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

patiko gal todel, kad su  klase gerai sutarei big_smile
as tai ne negalvoju i baliu eit, galvoju ar nors oficialiojoj daly pasirodyt, nes tema "armija" ir jau pasieke tokie gandai, kad geriausia kone su naminiais drabuziais ateit ;D galvoju gi ne kokia cementofke, kad jie galetu su mumis sitaip elgtis smile ir kazkodel nujauciu kad nebus smagu :V vat ir dabar svarstau...

na cia tavo reikalas wink
>> ne su visais as gerai sutariau buvo nemaza tokiu kur net labas nesakydavau :-) ignoravimas irgi bendravimas

7415

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile tiesa smile zinai, garantuotai nevaryciau, jei ka nors kita susiorganizuociau paveikt big_smile eh, bus matyt, jei bus potraukis, tai nueisiu smile o jei bus potraukis matieka sprest? ;D

7416

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

big_smile tiesa smile zinai, garantuotai nevaryciau, jei ka nors kita susiorganizuociau paveikt big_smile eh, bus matyt, jei bus potraukis, tai nueisiu smile o jei bus potraukis matieka sprest? ;D

as jau sakiau savo poziuri i matematika :::819

> matematika mano gyvenimo tragedija ...

7417

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kodel tragedija? :? primink biskuti :::818

7418

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

kodel tragedija? :? primink biskuti :::818

as jai visiskai negabus ir ji mano gyvenima truptina nes vel man bus jos egzas.. sad

7419

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea tai jau nebus egzotika big_smile sakys beprote jau big_smile

7420

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o kaip daznai tau jos egzai?
ar cia kad jos nemegsti atrodo jog neseniai jau parasei ir stai vel reikia... ? smile
Linuk, juk gyvenimas ne vien ant matiekos stovi, taigi neliudek per labiausiai... dar uzsikankinsi prie tos matiekos ir sloga pasigausi big_smile