8081

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

koki ?

8082

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia per marijampolrs tv prancuzu gamybos vaidina ir japonai ta i kaunas kaip pasele, ir prancuzai karate ir dar taip stogais gerai palaipioja tai geras vaidzelis big_smile

8083

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jau cia nelinute ;D
>>Aukstom materijom prabilo big_smile

8084

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

argi big_smile ar as taip galeciau LINUTAI :V

8085

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk, tu jei uzsigavai ar pykti laikai, tai nepyk :::818 labai jau tada atsiplasau....:::818
>> joa, Auri, tu cia uzverbuosi su tuo savo aluciu :::537
>>>sese, neziurek tos mtv, nieko ten gero niekada nerodo :::050
o va mano sugerovas siandieninis, dar neparsivilko... laukiu nesulaukiu :::225

8086

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ten per kabeline mares ten gera rode man patiko ir tau butu patikes big_smile

8087

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kad per ta kabelincika laida tai tik toki pilma apie stiuardieska Dona rodo,kur gvinete vaidina.. tik ta ziuriu :::b18

8088

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aaaa, tas ir geras big_smile bet cia ir fainas buvo o dabar kobra ziuriu, nes kazkas paskambino pakele ir dabar negaliu uzmigt... sad

8089

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

smile nu as cia bendru mastu... :::818 ar kalte ispirksiu atsigerus svyturio baltojo? ;D

oi mes kriminalu nenorim ir su nepilnameten negersim :-)

saunuolis, kad taip apie viska pagalvoji :::008

Lina, o as megstu skaityt istorinius romanus, tik tam kartais reikia paslinkimo, nes zinai, kad jei sunkesniu stilium bus parasyta, tai teks truputi papluset smile

8090

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

kad kitos jau nebera.. siandien va, zvakiu visokiausiu prisipirkau, deginsiu :::011


o kur desi tas zvakutes? :?

8091

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip matau si ikona tai tokia popular :::008

8092

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

aaaa, tas ir geras big_smile bet cia ir fainas buvo o dabar kobra ziuriu, nes kazkas paskambino pakele ir dabar negaliu uzmigt... sad

o nuo kobros tai uzmigsi? :::008

8093

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

a man patinka ji ir tiek smile be to, skaiciukus moku ir tingiu ko nors kito ieskot ;D siaip jos populiarumas kaip ir praejes... :::008 ppirma kad dejos... ;D

8094

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu man vokieciu kalba patinka tai as ja srengiuos isgirst tai tikrai neuzmigsiu big_smile

8095

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

a, nu tai nemiegok jei taip nori, o as jau traukiu i lovike big_smile
saldziu wink

8096

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labanaktukaas;) pailsek

8097

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sese, ta ikona su plaukuciais tai : - ) rasosi :-) ir jokiu skaiciuku mokytis nereikia wink
>>>vajeeeeeeeee, vaikai,einu as irgi migio, nes jau grazi kaip seniai tokia buvau,o dar ryt i paskaitas eiti.... tikiuosi as tuos apskaitos ir fin. atsakomybes istatymus, ar kaip jie ten vadinasi, atsiminisu :? mano sugyventine is Linuko (tu nepyk rimtai del to bajerio :::818, nes verksiu raudosiu, jei man neatleisi)  krastu tai parpia ant mano lovytes, gal ja uzleist reikes.. dieve dieve, vaikutis mokesi, pavargo, tai parnesiau as jai lauktuviukiu visokiausiu saldainiuku ir dar zaliu 999...o jeee. man jos ta pertusina primena wink ech.. vaikutis miega, nenoriu zadinti. teks man i jos loviuka kabarotis..  wink mielieji.. saldziu saldziausiu :::207:::207 (man pats graziausias buskis is visu sitas) myliu labai visus, buciuoju belekaip ;D laukiu nesulaukiu meeto Kaune, Diana, verkiu, kad taves nebus, nors noriu be galo be krasto..
>> ech, ziuriu dabar i savo limp bizkitu berniukus, kur nusipiesus, ir tokie jau jie groziai man... parodysiu ir jums kada nors...
nius einu sau pamiegot gal, nes ryt koma man bus wink dar karta buskis visiems visuteliausiems :::207

8098

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Saldziu saldziu saulele gi as ant taves tik kartais lengvai uzpykstu bet manau tu man gyvenimo nesuesi niekada :-)
> va pasipasakosiu ka as veiksiu ir kokie mano super duper planai.. smile
>> sakaiu kad reikes nuvaziuti i provincija mociutei nuvesti lauktuviu kokiu big_smile nes jau seniai buvau as pas ja, o ji mane myli tai gla koki simtuka nuraskys (suktas nieksiskas verslo planas) :::305 :::016 tai parsibelsiu tik 2 dienos puseje cia 6dieni..

>> Musu Evelina kazkur blaskosi bet neapsireiskia gi jau irgi pasigedom mes taves.. aaaa uuu Evelina :::a48

>> ir dar Sighitas kazin ka ir kur veikia nes irgi pasirodo kai jam komunikavimo truksta jau visiskai :-)

>> na as irgi gal jau apie miega pasvajosiu bet nz nzn kaip suveiks mano makaule.. ryt man informe galeciau eiti bet kad reikia visus praktinius darbus pasidaryti nes kitaip neprileis manes prie informes egzo o as to jokiais budais nenoriu :} todel reikes nupedint kad ir kaiptingesiu...

Labos :::234 :::419

8099

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas rytas visiems big_smile
nerverk Nijolyte, kad manes ten nebus, gyvenimas tuom nesibaigia wink
Linuk, o tu tai jau nieksas paskutinis, jei del pinigu mociute lankai... :V big_smile

8100

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

klasiausi jusu man prisiustu per skype gabalu... paskutinis:
visi porom porom porom, porom, as be poros...
visi tvorom tvorom tvorom tvorom, tvorom, as uz tvoros....
todel einu i 100dieni :V tikiuos ten neteks galvoti "kad tik greiciau renginys baigtus" smile