8141

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

speju tik snd tai paraminau keleivine i km tai nevaziavau velesniu autiku nes butu reikeje nakvoti o nenorejau nakvoti nes jau lb prie savosios lovos pripratau big_smile

>> tai snd daraiu baltaja misraine pas teta o ji dare cepelinus tai db apsirijes voliojuosi kaip statine ;D
>> dar noreciau kazko skanaus bet jau mandarinai neletpa ;D ;D

8142

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau linutai apsirijai kaip kiaule o sesute tai tingini darys :::742 ir ji sake kad cepelinu noretu wink

8143

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:
Diana, 17 parašė:

;D ne gi jus ten gerusios raset, kad reikia isgert jog suprasciau?
kazkodel man cia nedaeina, o kai kurie dalykai is puses odzio aiskus... :V

as tau siulau isgert kad suprastai nes matau tu tikrai paprasto dalyko nesupranti ir nera cia ka aiskint smile

o kadangi nepilnameciai negeria... ;D tai dar reikes siek tiek plaukt :::008

eh, kaip jus skaniai valgot... :::008 nnors as irgi labai negaliu skustis, varskes apkepa valgiau, dar marsiuka turiu... smile

8144

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gardu skanu smile as tai varses apkepa lb megstu tik man nepavyksta jo issikepti skaniai sad

8145

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smile paprasyk kokios tetos, kad pamokytu wink

8146

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na rekes nes kai pats pasigamini poi kaip skanu buna (aisku jei nesigauna jokiu sposu kaip man su varskes apkepu kad gaunasi) ;D

8147

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smile alia labai linksmas esi.. ka veikei? big_smile

8148

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as kuo tau linsmas ?
> as gi voliojuausi lovoj ir ziurejau i tv kuris rode ltv ir valgiau mandarinus mangus aplesinus.. na zodziu gi sakiau kad snd apsirysiu ;D

8149

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai turbut tie mangai ar mandarinai buvo ko pripumpuoti smile na nzn, tiesiog taip pasirode ir tiek wink

8150

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

tai turbut tie mangai ar mandarinai buvo ko pripumpuoti smile na nzn, tiesiog taip pasirode ir tiek wink

>> na zn jau tu visiskai kad Auris mus jau beveik baigia apleisti Baltojo svyturio Alaus svaiguliais.. as jam to niekada neatleisiu  ::a16 tikras niekas atsijims jis man ;D :-)
> tai va nereiskia kad mes tik valgom ir geriasm alu kaip kokie kandziabarai ;D

8151

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as ir nesakau, kad taip yra, tu pats pasakei big_smile

8152

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ie Linutai baik tu ce erezijas skleist big_smile as niekur nieko niekad nepalikau big_smile tiesiog per tas sventes ir jegu ner ir dar namu darbu reik pasidaryt :?

8153

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

tai turbut tie mangai ar mandarinai buvo ko pripumpuoti smile na nzn, tiesiog taip pasirode ir tiek wink

diana, tau daznai pasirodo kaip jau pastebejau, o kas akivaizdu tai niekad nepastebi big_smile
>>>vakar ziurejau hanibala lekteri bet...man jis pasirode brrrr....ir aas nuejau ciucia liulia daryt wink jau geriau animacija ziuret :V

8154

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa Nelinut ir man nepatinka seubakynai yikes jau tikrai geriau kokia pasaka vaikam veizet nei ta seubakyna big_smile~

8155

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas visiems berniukams smile

8156

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

buks sveika ir tu big_smile

>>> Auri persiprasau tada nes jei dar pakarksesiu tai uz tai vadinamas "erezijas" kaip more ant lauzo pakursit .. o arteja sita svente ;D
> blynu rijimo ;D ;D

8157

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:
Diana, 17 parašė:

tai turbut tie mangai ar mandarinai buvo ko pripumpuoti smile na nzn, tiesiog taip pasirode ir tiek wink

diana, tau daznai pasirodo kaip jau pastebejau, o kas akivaizdu tai niekad nepastebi big_smile


pasitaiko visko gi gyvenime :::818

8158

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Laura, 16 parašė:

labas visiems berniukams smile

nelabas Laurute ;D

8159

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, kazkas mus RYSKIAI nuignoravo :::819
>> as tai siandien kazko tais nuvargus ... kertu dabar riesutus kaip kokia vovere :::656 ir sildausi arbata :::524
>>>> o as vat megstu siauba bauba :::215 man smagu...

8160

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

joa, kazkas mus RYSKIAI nuignoravo :::819
>> as tai siandien kazko tais nuvargus ... kertu dabar riesutus kaip kokia vovere :::656 ir sildausi arbata :::524
>>>> o as vat megstu siauba bauba :::215 man smagu...

na tau vis ciudniau big_smile