8221

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu neverk sesut wink
na as jau eisiu i pataliskius nes pats jau laiks wink gero naktinejimo ikiux :::419

8222

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kazi ar kas cia naktines smile labos Linute smile
Nijolyte, neraudok... buk pasiruosusi su sypsena veide sutikti ji kai kada sugris smile arba su kocelu rankoj ;D

8223

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

greiciau as ji su kocelu susitiksiu, nes jis manes nemyli ..:::736 ir neaplanke... sad
>> as tai truputi pabusiu,nes man ryt paskaitos tik 11.45.. pasisedinesiu iki kol sugyventine mokysis, nes kol ji mokosi, vis tiek neuzmigsiu wink
>>>> labos zuika :::207 << oba, paziurejau,kad sita ikonyte susideda is mano megstamiausiu skaiciu 2 ir 7 (nu dar tarpe 0 ;D )

8224

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile o kodel sie skaiciai tavo megstamiausi?

8225

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

net nzn...juk buna,kad turi savo megstamiausia spalva ir nzn kodel ji tau patinka.. taip man ir su sitais skaiciais :::920

8226

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, buna buna smile arba neapkenti zmogaus ir sunku suvokt kodel ;D

8227

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri>> Nijolyte sake kad tarakonai net 3 paras be galvos laksto tai su tuo pusprociu irgi tas pats.. ;D

>> Nijolyte greit eik tu man gerti arbatso su Danguolyte :::a16

>> As tai nuejau paziureti Tv po savo super duper stebulku pilnu uzklotu ir uzmigau va db akytes praplesiau big_smile oi jkauciu kad ilga bemiege naktis laukia manes... :::042

8228

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kad Danguolyte negali :V :V..... ka as jai padarysiu :V :V............... kita savaitgali lieku Kaune (jau kelinta karta tai sakau) ir griebsiu as ta mergyte uz parankes :::207 ir gersim arbata ta tavo..
>> Diana, as tai zinau,kodel vieno ar kito zmogaus nekenciu... jau sita dalyka tai zinau,kaip niekad wink

8229

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kodel?, todel, kad dabar pamiegojai ir nebeuzmigsi?

8230

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

tai kad Danguolyte negali :V :V..... ka as jai padarysiu :V :V............... kita savaitgali lieku Kaune (jau kelinta karta tai sakau) ir griebsiu as ta mergyte uz parankes :::207 ir gersim arbata ta tavo..
>> Diana, as tai zinau,kodel vieno ar kito zmogaus nekenciu... jau sita dalyka tai zinau,kaip niekad wink

na ziurekit jus man :::036
>> o as tai nzn kartais buna zmogus kurio tiesiog baisiai nemegsti bet jis tau nieko nepadare tiesiog jis tave veikia neigiamai... :::042

>> Diana panasiai...

8231

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aha... buna, kad net abipuse antipatija kazkodel ir tiek... na, buna, kad ir vienpuse ta antipatija, bet tokiu atveju greiciau randu atsakyma kodel nemegstu zmogaus, o su vienu vargau  ne vienerius metelius, nes nuo darzelio nevirskinam vienas kito, o vis dar kartu... ;D bet bent viena is priezasciu radau smile

8232

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

aha... buna, kad net abipuse antipatija kazkodel ir tiek... na, buna, kad ir vienpuse ta antipatija, bet tokiu atveju greiciau randu atsakyma kodel nemegstu zmogaus, o su vienu vargau  ne vienerius metelius, nes nuo darzelio nevirskinam vienas kito, o vis dar kartu... ;D bet bent viena is priezasciu radau smile

tai lb ilgai vienas kitam gyvenima trumpinat ;D

8233

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tai pvz, pamazu pradedu nemegti... iskarto tos antipatijos neatsiranda.. turejau va drauge... bet kai pradejo :::123 (123 ;D) krauti i sirdele ir nzn, ar ji apsimetinejo ar kaip,,, bet gal rimtai nejaute ji to.. dabar tik labai dalykiskai :? bendraujam, jokiu draugysciu, jokiu picu kepimu kaip anksciau :V

8234

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa... smile laime, kad jau paskutiniai metai... tikiuos jo nepamatyt savo studiju vietoj ;D

8235

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

joa... smile laime, kad jau paskutiniai metai... tikiuos jo nepamatyt savo studiju vietoj ;D


tikekis, gal dar pasnigs ;D ;D ;D

8236

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea, Nijole, kam taip ziauriai?.. ;D
o del draugu, vienu nemegsti is pat pradziu del vienokio ar kitokio elgesio, bet veliau geriau pazines pripazisti jog tai geras zmogus, o kitu tai pamazu... pas mane irgi yra tokiu zmoniu... na, kartais ne visda dalykiskai, buna ir draugiskai, bet vadinas ner dar tiek s prideje, bet vis tiek jau galvoji ka sneket, ka nutylet. tik tada kartais gaunas vieni viena zino, kiti kita ir galvok, kad vienoj kompanijoj bunant neparysketu ko nereikia ;D nes gi buna, jog kitiems vieni dalykai neatrodo tokie svarbus kaip patiems.

8237

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

saldziu zmogeliai jums, ir linkiu cia labai daug neprirasyt big_smile

8238

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

nea, Nijole, kam taip ziauriai?.. ;D


dabar tai sninga :V :V :V ;D ;D
saldziu saldziu :::207 as irgi leksiu, mano kambariokyte beveik moka viska... beveik :V

8239

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na tai tada as vienas sedesiu ir siena i galva trankysiu oi gal atvirksciai nes neuzmigsiu :::042 na bet kaip nors istversiu labos wink

>> Klausau po na Bob Marley >> buvo jo gimtadienis cia neseniai smile

8240

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

skanaus klausimo Linutai. As vat aplankiau kino teatra "Hanibalas: Pradzia" big_smile taip tas pas kuris tipo lietuvoj filmuots ir apie lietuvos ivykius biskiuka... tai ka galiu pasakyt. Pirma mus apvadino arklius valganciais, daba jau ir hanibalais ;D saunumiukstis, bet tai klausykites as gal visai ir mielai koki viena kita tarakona ir pavalgyciau, ta kur ten tris dienas be galvos mat sugeba lakstyt pusprotis... big_smile

Nelinut >>> Pas mane nieko sviesaus gero ar siaip komfortisko. Esu jautis ir kaip kad jauciams priklausoma - nusikaltes iki ausu. Jeigu dabar manes kas nors paklaustu kiek as miego noreciau kad viskas susitvarkytu tai pasakyciau kad istisa savaite big_smile guleciau, vartyciaus ir n i e k o neviekciua ;D dar aisq butu isviso cikiukas kad dar ir maistelio kas pristatytu big_smile nu tai butu rojus rojuje big_smile~

Na nieko. Laukiam nesulaukiam mes pavasario atostogu;) Paturesiu savaiciuke, puse galesiu pragulet namie, kita puse pas Danguolka ;D Bilekur, svarbu kad gulet ;D big_smile~ big_smile~ big_smile~