8421

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labos Linute smile

8422

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, tau sake sese taip >>> metai dzin, svarbu, pilnametis....o siaip geriau jai prie sirdies vienmeciai wink
>>>NEUZMIEGU :::634:::634:::634

8423

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

Diana, tau sake sese taip >>> metai dzin, svarbu, pilnametis....o siaip geriau jai prie sirdies vienmeciai wink
>>>NEUZMIEGU :::634:::634:::634

as ir galvoju kaip tu miegodama gebi rasyti postus big_smile suzadetine tu mano :-)

8424

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

NIEKO CIA IPATINGO TIK VISKO IRA LABAI DAUG ISKIRUS EURU.ATVIKE ROMENAI IS ROMUNIJOS DIRBA US 10EURU  I DIENA NERVUOJA KRENTA BENDRAS DADRBO UZMOKESTIS.BENT JAU LINKSMYBIU NETRUKSTA:)

8425

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

AR MAN CIA RODOSI AR TIE GREITI ATSAKIMAI GREITAI PRADINGSTA

8426

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu cia su tais mano per miegus rasymais tai problemu nera labai dideliu, suzadetini :::b18, kadangi, mano sesute uz mane gali parasyti :V

8427

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ale, drauguti, tu beveik naujas,musu... ale tu pasidomek kaip ten isjungti tas raidytes kuo dideliausias, nes man labai akis drasko ponios raides.... :::818

8428

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

Diana, tau sake sese taip >>> metai dzin, svarbu, pilnametis....o siaip geriau jai prie sirdies vienmeciai wink
>>>NEUZMIEGU :::634:::634:::634


nesinervink, ne tu viena ;D

8429

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

OI NIJOLIUK ATIPRASAU DAUGIAU NIDELEMS NE ATE!

8430

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tai Fiodorai, tai tu issijungsi :? tipo nusviesi padange vaiskia saule :::908
>>Diana, tai 2 kartus labos linkejau :? tai gal 3-ias laimingas bus :?

8431

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

a tipo miegot eini? smile
na, as jau irgi einu, tad labos ir linkiu tau sekmingai uzmigt big_smile

8432

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ji cia pasaluniskai tykojo musu ir ziuri ka mes cia rasom miegancia grazuole apsimetinedama big_smile :::b18

>> Fiorodai na cia su tais romunais taip paciai kaip is rsu lenkais Anglijoj big_smile musa kaina visai darbo liaudziai :V

8433

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nene, neinu as niekur... va draugute viena ikalbinau neit miegot.. tai pakankinsiu, ryt kominukes susitikssim ;D bet nieko...
>>. nius labos, Dinciuk :::207

8434

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

ji cia pasaluniskai tykojo musu ir ziuri ka mes cia rasom miegancia grazuole apsimetinedama big_smile :::b18


jauciu kazkokiu akmenu svori, mesta i mano darza ;D ;D jau gali pradeti verkti... gali.. siandien man sake,kad 5min verkti yra netgi sveika smile tai gi, ,,, verk, as nuimsiu laika ;D

8435

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:

ji cia pasaluniskai tykojo musu ir ziuri ka mes cia rasom miegancia grazuole apsimetinedama big_smile :::b18


jauciu kazkokiu akmenu svori, mesta i mano darza ;D ;D jau gali pradeti verkti... gali.. siandien man sake,kad 5min verkti yra netgi sveika smile tai gi, ,,, verk, as nuimsiu laika ;D

:::b18 kokia tu man suzadetine. jei geidauji mano asaru.. o sveika verkti todel kad visa meshla per akis pasalini tipo kazkokia medziaga galinti sukelti insulta cia kazkokiu panasius gandus girdejau :-)

>> o as va db pakrutinau savo smegeneles ir supratau kad Auris musu PILIETIS is didziuju raidziu nsidoro cia nes kazka super duper gero organizuoja vasario 16tosios proga wink

8436

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai as tau sveikatos juk linkiu :::818 noriu kad sveikas kaip ridikas butumei :::920, todel ir sakau, kad 5min paverktum... ;D
>>>joaaa.... ale ka mes, Linuk, be taves darytumemm.... ale ir issimastei tu cia....

8437

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

tai as tau sveikatos juk linkiu :::818 noriu kad sveikas kaip ridikas butumei :::920, todel ir sakau, kad 5min paverktum... ;D
>>>joaaa.... ale ka mes, Linuk, be taves darytumemm.... ale ir issimastei tu cia....

ak sitaip..... :::a16 viskas db tai verksiu net snirsciodamas nosimi ;D

8438

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ojeee. Linuk, zuiki puiki tu.. jau viskas, 5 minutes lyg ir pasibaige :::225 tai jau neverk, neraudok, neliek tu asaryciu upem, paskui man nemuna patvindysi, mus su Danguolyte paskandinsi ;D

8439

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

ojeee. Linuk, zuiki puiki tu.. jau viskas, 5 minutes lyg ir pasibaige :::225 tai jau neverk, neraudok, neliek tu asaryciu upem, paskui man nemuna patvindysi, mus su Danguolyte paskandinsi ;D

o kalbant apie Nemuna tai as db juo neatsidziaugiu toks grazus toks patvines toks ledais tik grudasi kaip koks galiunas :-)

>> tik va prieplauka paskendo ;D nes kaip ir as jau uz 5 kilometru uzuodziu korupcija zinokites :::a16 ir sakaiu akd ciasitam projeke bus biedu ir marazmu tai ir pasitvirtino.. padare per zema prieplauka ir ji paskendo po ledais ir vandeniu tai jau kazkas viena kita milijona sau i kisene nukreipe.. suskiai :{}

8440

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nieko,nieko, atslugs tas tavo nemunas toks grazus, toks patvines, toks ledais .... ;D ir bus O.K. ta prieplauka :::b18