8441

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na bet ji geidaus ir maldaus remonto.. va todel ir bus negerai nes musu savivaldybe ne tokia turtinga pinigu nes manes dr nepareme manes dar nepareme :-) ;D

8442

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia, jaunasis Linuk, yra politika.. ir sukakoti reikaliukai..... i kuriuos, mums, mirtingiesiems, kistis nevalia wink.... noretu, gautu litu,,, bet kokiam pilvotam dedei, sedinciam minkstam kresle "reikia" labiau nei tau wink

8443

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

cia, jaunasis Linuk, yra politika.. ir sukakoti reikaliukai..... i kuriuos, mums, mirtingiesiems, kistis nevalia wink.... noretu, gautu litu,,, bet kokiam pilvotam dedei, sedinciam minkstam kresle "reikia" labiau nei tau wink

del pilvo tai ir as galiu uzsiauginti.. tik va klausimas ar man jis reikalingas ;D :::b18

8444

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as apie tuos dedes, kur valdiska kede trina :? jie dazniausiai buna pikti ir nedori, ir visaip kaip vagia musu pinigelius :?

8445

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ale cia jus ir pripliurpeti :? ir netingejot big_smile

8446

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nia Mielieji wink cia ne politika apie kuria Linas ka tik minejo wink cia Korupcija is K didziosios raides big_smile ja reik kaip bacila naikint ir dauzyt tiems seniams per galvas kol pagaliau ismirs ir uzleis jaunus gerus zmones i valdzia ir musu bedos bent siek tiek sumazes;) (Gi vistiek atsiras kitu;D )

Beje. Susimatysim tik sekmadieni mano lialiai:))) Laimejau kelione i Warsuwa (2 bilietus) ir isvaziuoju jau siandiena 12 val vakaro wink sestadienio rytuke jau busiu Warsuwoj ir seile varvinsiu:) nu aisq tiek ten ir te varvinsiu nes istiesu keliones tikslas nerealus neitiketinas verslo seminaras kur visokio plauko bilijonieriai susirinks ir skels kaip ce ta bilijona ir mum pajamt big_smile (O as bare su jais sugersiu ir isidesiu kelis bilijonus ir be tu verslu big_smile:D:D:D )

Tai va vaikiai ! Grysiu tik sekmadieni ir tai vakare tad nezinau ar parasysiu wink Bet vezuosi laptopa ir jei wirelessa pagausiu, duosiu zinia kaip ten fainiai big_smile~ Tia lialiai:))

8447

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

buciuoju :::733 Myliu :::724 Pasiilgsiu ! :::a43 Linkejimai :::707:::709

8448

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tia Tia sekmes sexmes ir visko ko geriausio wink (na zn as kaip visdadda nuosirdziai poshlai ir dar visa kaip linkiu) :-)

>> butinai pasipasakok kaip tau ten Warzhawoj seksim big_smile
> o tu gi Autigu vaziuosi tai pro Lazdijus mano mielaja Dzukija wink

>> O jei nupesi is pilvotu dedziu koki bilijona tai zn kad nes ir su bilijonu ir be bilijono taves lauksim wink
tai va kraukis skudurus nusiteik tinkamai pablevyzgoti wink

> > o ka vesiesi kartu pasoneje ? :::b18 sakei kad 2 bielietai ten bus delegatas ar delegate ? jamk merguzele tai gal bus linskmiau :::a14

8449

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea paemiau savo kolega, geriausia drauga;) Joa jau sokineju sen bei ten kraunavojuos daiktuzius wink vat dar reiks nusokt i pardotuvele ir nusipirkt ka nors valgomo kad nepastipciau ten bo Warsuwoj kainikes tokios kuroce ;D

8450

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

nea paemiau savo kolega, geriausia drauga;) Joa jau sokineju sen bei ten kraunavojuos daiktuzius wink vat dar reiks nusokt i pardotuvele ir nusipirkt ka nors valgomo kad nepastipciau ten bo Warsuwoj kainikes tokios kuroce ;D

na gherai masto tiek 2 vyrisko makaules tiek ir moterukiu galvotu yra wink
> o del kainu tai ko tu pariniesi na Warzhawa didesnis miestas bet gi zlotas = mazdaug 0.98 lito :-)
> ka zn as tai kai buvau tai manes kainos negasdino pasiemiau savo visagalia kortele ir nusipirkau ko norejau big_smile

8451

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu ir as pasijamsiu savo visagali jei taip jau sakai big_smile gal ir as neissigasiu big_smile

8452

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

nu ir as pasijamsiu savo visagali jei taip jau sakai big_smile gal ir as neissigasiu big_smile

>> na ka zn as patariu nusipirk zlotu ir nereikes ir truputi gal euru (as vaziuodamas tik eurus ir litus jamiau smile ) nes jau tu zn kad keitykloje niekaip neissikeisi geleziniu pinigu smile (na tokios keityklos reikia paieskoti ir joje ir monetas keicia tik mezesniu kursu..) ka zn man tai zlotu prisipirkau ir nebedavao jau big_smile

> ir ant sienos grizdamas i LT nepamirsk praleisti likuciu geleziniu zlotu nes niekur LT neissikeisi :-) as tai dedei juops prakisau gal turejau 10 zlotu metaklu tai jis man 10 litu dave nes vaziavo i Vokietija su maske verslo reikalais

8453

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nius, va pagaliau issiropsciau is lovos :V pagaliau :V

Auris, 19 parašė:

O as bare su jais sugersiu ir isidesiu kelis bilijonus ir be tu verslu big_smile:D:D:D )


joa, jamk ta bilijona, tada i meeta visus atsiskraidinsim :::522, bus ir Evelina, ir Diana, ir Laura kaip nors per spec tarnybas susirasim ;D o gal del Lauro mums reikia eiti i ta lnk laida, nepriklausomu paiesku tarnyba :::810:::810
>> tik kokios lenkaites neparsivezk :::734
-------------
vaikai, paikiai koks dziaugsmas mane aplanke :::a48 mano vezliukas pabudo is miegu ziemos ... laksto jis sau dabar, raliuoja po kambari.. sildosi ant saulytes :::908

8454

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

  va siandien buvau pasivaiksciot , o besivaiksciodama keista uzrasa pamaciau ;Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/2314  ir gulbukes pamaitint http://forumas.ieskok.lt/imgload/2313  buvo samagu
bet va seute supyko nes neparnesem jei duonos ir vezliui salotu.... sad

8455

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

nius, va pagaliau issiropsciau is lovos :V pagaliau :V

Auris, 19 parašė:

O as bare su jais sugersiu ir isidesiu kelis bilijonus ir be tu verslu big_smile:D:D:D )


joa, jamk ta bilijona, tada i meeta visus atsiskraidinsim :::522, bus ir Evelina, ir Diana, ir Laura kaip nors per spec tarnybas susirasim ;D o gal del Lauro mums reikia eiti i ta lnk laida, nepriklausomu paiesku tarnyba :::810:::810
>> tik kokios lenkaites neparsivezk :::734
-------------
vaikai, paikiai koks dziaugsmas mane aplanke :::a48 mano vezliukas pabudo is miegu ziemos ... laksto jis sau dabar, raliuoja po kambari.. sildosi ant saulytes :::908

em.. o kur Laura gyvena?
nu as manau, kad Auris neturetu lenkaites parsivezt, nes tada jis pamintu savo principus ar kaip cia pasakius smile o ir as supykciau, ar ner Lietuvoj mergu? ;D
o as ir nezinojau, kad vezliai ziemos miegu miega... :V
Linute, gausi sia klaida kaip nors istaisyti, kad nebepyktu sesute big_smile
eina sau kaip graziai atrodo tos gulbes...

8456

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau vaziuosim neuzilgo i maxima ir pacia vesimes tai ispirksiu kalte wink tikiuosi bent jau big_smile

8457

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as pirma karta isgirdau kad Nijolyte turi vezli.. :-)

8458

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne tu vienas smile

8459

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ir diana man atrodo kad ten omenyje turejo lauryna :-)

8460

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

ir diana man atrodo kad ten omenyje turejo lauryna :-)

as irgi maanu kad kalbama apie Lauryna o ne apie Laura ;D