8581

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

Žinome sauleles kad mes čia visi gašlumo pritvinę big_smile


nu jau, nu jau... kalbekit, brangieji, apie save :::818 apie save :::b18
-----------
Diana, as tos frazes nepamirsiu kol gyva busiu :::b16

nu ir gerai.... ir palikit mane cia... tokie jus man draugai :V bet jei rimtai, tai sapniskiausio miegucio :::207 silto dekucio ir minkstos pagalvytes  :::727

8582

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na ir tau saldziu. Wa jau as wartausi lowoj ir isnaudoju sawo tel. Prisiminiau kad jis radija turi tai db klausausi big_smile

8583

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o taves jau turbut nera :? bet nieko, paklausiu as taves vis tieek, nes man idomu, o kai atsikelsiu busiu pamirsus :::818
<<tu per savo telypona matai tas ieskoko zaviasias ikoneles ar ne :?
....Linuk, gera atminti turi :::745:::745

8584

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Matau atwatarus matau ir ikonas bet ikonos nedinamiskos smile
na mano tel ne toks super duper todel ir nejuda ikonos.
>o del atminties gal ir neklysti :::a38 tik siaip as ryskiai trenktas big_smile
jau waziuoju is prowincijos i sawo mazaji mielaji alytu.

8585

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:

nu ir gerai.... ir palikit mane cia... tokie jus man draugai :V bet jei rimtai, tai sapniskiausio miegucio :::207 silto dekucio ir minkstos pagalvytes  :::727


jei mes taip ziuresim, tai ne vienas is klubo nesitrauksim 24 valandas per para, 7 dienas per savaite ir mirsim apsikabine kompus... ;D

8586

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

del trenktumo:V>>> meskit i mane akmeni :::205 jei kuris is jusu nera trenktas :::305:::305:::305
>>>Diana, tai ne toks musu gyvenimo tikslas >> mirti apsikabinus kompa :::943 :?

8587

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

nu ir gerai.... ir palikit mane cia... tokie jus man draugai :V bet jei rimtai, tai sapniskiausio miegucio :::207 silto dekucio ir minkstos pagalvytes  :::727


jei mes taip ziuresim, tai ne vienas is klubo nesitrauksim 24 valandas per para, 7 dienas per savaite ir mirsim apsikabine kompus... ;D


zdz pavargai, Diana lietuviskom raidem rasyti big_smile) big_smile)

8588

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D nea, tieisog dar tai nėra i krauja įauge, be to, ir laiko galvot neturėjau wink
va, matau, kad jau Auris grįžo smile idomu kada cia pasirodys ir pasipsakos kaip sekes big_smile
em.. beje, o koks mūsų tikslas (be berniukų iškuklinimo)? big_smile

8589

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na gerai kad grizo as tai varggstu su savp pc sese pamete kazkur draivus kompo tai ieskausi nete kad parsisiusciau garso ir vaizdo plokstes ten softa.. sad bauda.. kol rasiu tai pasensiu o kai sese va gris tai pakarsiu as ja ant sausos sakos :{}

8590

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nieko tu tai savo sesutei nepadarysi... smile 1. tu ją myli 2. kaip tu manaisi ja pakarsias ant sausos šakos? ;D

8591

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Fiodoras, 24 parašė:

sveikinu ir as ir nepamirsk sau geltonos uz uzvakaryksti kad pavadinai mane perdyla:::b02

aciu. bet tu nurodyk man puslapi, kur as tave pavadinau perdyla?

Nusiimk juodus akinius ir pasiskaityk 839 puslapi ka parasiai apie mane:::525 ir aciu uz dvi geltonas:::917

8592

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as turejau minty, kad musu tikslas - mirti kompus apsikabinus :::943
>>> Fiodorai, nesinervuok :::920 teisybe korumpuota ;D vis tiek tu vertesnis tu geltonu buvai :V mes tau sakem, kad bedu gali prisisaukti wink
>>>> nieko, Linuk, nieko.. sulauksi ir tu sviesaus rytojaus :::b18 [as va del to prie kompiuteriniu dalyku ne nelendu, kad liet nuo brolio negauciau :::818] << nes, Auri, 11-as geresnis ;D

8593

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:
Diana, 17 parašė:
Fiodoras, 24 parašė:

sveikinu ir as ir nepamirsk sau geltonos uz uzvakaryksti kad pavadinai mane perdyla:::b02

aciu. bet tu nurodyk man puslapi, kur as tave pavadinau perdyla?

Nusiimk juodus akinius ir pasiskaityk 839 puslapi ka parasiai apie mane:::525 ir aciu uz dvi geltonas:::917

rašiau, kad tu esi bėdžius, o jei nesupranti, tai jau ne mano problema :-)
ir elkis gerai, jei nenori užsidirbt dar ;D gi, kaip jau Nijole minėjo, buvom tave įspėję wink

8594

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodorai nesinervink as tai stengiuosi nepazieidneti taisykliu ir neturiu korteliu wink

>> Nijolyte cia sese karti del to reikia kad ji kompakta nugrudo o as nerandu ir ji man neatraso todel va as db turiu cia nete kuostis kaip koks valkata :}

8595

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labuxs visi! o apie geltona supratau viska:::629:::629

8596

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na labas labas gerai kad prasviesejo wink ;D

8597

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu zmones ka naujo papasakosite?

8598

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

geriau apie save papasakok smile
bent aš tai nežinau ką papasakoti :-)

8599

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

>>> sveikas, Fiodorai, gal jau patapsi normaliu musu drauguciu :V
tai Linuk, as ir nelendu prie tu kompaktu visokiausiu :::818 nes karta, lindau.. daugiau nenoriu :::921 oi ne ne ne... as ir be tu kompaktu laiminga pradejau jaustis big_smile)
>> bet jei tas kompaktas namie, tai palauk, kol sesius tavo atrasys :::920 bet tu juk nekantrus ;D tai kaltas pats tongue
>>>> Evelina, naujo labai daug visko wink va Diana tavo moderatoriska sese patapo :::b18 laukiam lauktuviu is Aurio :::b16
ir :{} nesamone, jau kelinta karta siunciu ta pati, neissiuncia, arba issilogina man is ieskoko :? zdz, be ctrl+c niekaip :? nes 5 kartus nenoriu to pacio rasineti.. kazkas blogo ivyko, bet kaip nors :::818

8600

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo.. ir kokių tu lauktuvių tikiesi? ;D

Žinutės: nuo 8581 iki 8600 iš 15497

Puslapiai Ankstesnis 1 428 429 430 431 432 775 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Klausimai, Patarimai Ir Kitos Temos → Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~