8641

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tikriausiai ten dar kart wink

8642

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Joa Diana įgijusi moderatoriškųjų galių ekstrasense patapo ir skaito mano mintis. Tu baik :::818 as sakiau kad tu ragana ;D bijau.. :::819
>beje mačiau kaip taisei ten mano temos formuluotę wink

8643

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

a ten tavo tema? :? kažkaip neatkreipiau dėmesio, tik mačiau, kad rodos su justu biski šiaip papliupėt big_smile ir dar mačiau, kad kažkokia merga užsimetus kempiniuką tavo buvo... :V
nebijok manęs Linuk, nėr ko wink aš ir be moderatoriškųjų galių būčiau tą patį pasakius ;D ir ne ragana aš :-)

8644

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai va va... Diana cia ragana... ne mes :::818 ir nevadinkit musu raganomis....
>> mano grupiokas man dainuoja dabar ;D netikek ka pauksciai suoks, ka snekes tau svetimi ;D

8645

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smile o kokia proga dainuoja?
aš ne ragana! tongue

8646

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na as apie animacija toks temos užvadinimas :-)
o del plogijuoto nempiniuko verkiu kaip begemotas pamatęs švirkštą ;D ar pamenat ta muljiką?
>jau pasikojau lovą ir guliu čia jums rašinėdamas.
>o tu Diana pasimokslinai rytdienai? :? :-)

8647

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki forumieciai,gal nemiegat dar.pasakykit kaip suzinoti ar zmogus yra prisijunges prie ieskok neziurint jo anketos,ir neziurint visu prisijungusiu iskart,ar yra koks budas geresnis?

8648

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, supykau ir aš kai pamačiau. deja, nieko padaryt jai negaliu ;D
pamenu, kur neprisiminsi, kad dar ir dabar rodos teberodo :0 tik dabar man nebeatrodo jis toks idomus..> :V
reiktų eit miegot, bet... nesimokiau iš istorijos... :::017 ir kaži ar besimokysiu...

8649

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

siaip ... dainuoja... nzn kodel.. as irgi jam padainavau ka tik sipaviciaus daina: esi grazus ir tai mato visiiii, as po langais su gitara :::b16 tu tik paklausyk... tik tu ateeeeik. ;D ;D mirsiu .... tipo darba daro jis ;D zdz
>>>ok ok... nezeminsiu tavo pareigu: Vyr. Ragana :::d74 [juokaujam juk]

8650

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D suprantu, kad juokaujat, aš gi juokais ir pykstu ;D

8651

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labas Tomai deja nzn. Tai jei zn to zmogaus id tai tu atsijunk ir suwedes paieskoj id paziuresi kada paskutini kart prisijunge

8652

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

o del plogijuoto nempiniuko verkiu kaip begemotas pamatęs švirkštą ;D ar pamenat ta muljiką?
>jau pasikojau lovą ir guliu čia jums rašinėdamas.


as irgi verkiau, kai pamaciau, kad isidejo i mano panasu avatra tokios dvi panos sad viena su dviem kasytem, o kita kitoki... zdz ... verkiau ir as..:::818 bet nenoriu keisti, nes man sitas pats fainiausias is visu... nzn... pykstu as ant tu panu... sad
>> o as jau jauciu jega, kad miegosiu kitam kambari, nes nenoriu kloti savo super modernios lovos, kad sese neatsikeltu :::818

8653

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai, apie ką tu čia? :?

8654

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

Labas Tomai deja nzn. Tai jei zn to zmogaus id tai tu atsijunk ir suwedes paieskoj id paziuresi kada paskutini kart prisijunge


as jau jam PM parasiau.. bet jei nori zinoti, ar jis prisijunges ar ne, tai gali i Mano knygele isivesti ID ir zinosi :::920 visada...

8655

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyte.. Man tai niekad nedainuoji o kitiem tai pirmutine.. Uzwersiu kanopas is sielwarto ;D
> todel ir Nijolyte ragana ir nieko jau cia nepakeisi tongue
o del istorijos Diana irgi pykstu (as snd lb piktas) kad man istorijos egzo gautum maziausiai 85 na kad dwigubai uz mane gautum big_smile

8656

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::209 tu ką? ar ne per daug iš manęs nori?
gi nėr laiko mokytis, ieškoke būtinai reik pasėdet ;D
o šiaip esu mušama... :::017

8657

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk, maziau tu mano.. as tau nedainuoju :::921 nemeluok, karta dainavau, plysavau cia visaip kaip :::b16 atsimenu, kad ejau i balkona net, salau kojas, kad tik tu girdetum geriau :::b16 o jis mat sako, kad as jam nedainuoju :::921
todel as ne ragana :::818 ne ne ne :::818

8658

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

:::209 tu ką? ar ne per daug iš manęs nori?
gi nėr laiko mokytis, ieškoke būtinai reik pasėdet ;D
o šiaip esu mušama... :::017

musama? :0 kas už ką? :::819

8659

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

:::209 tu ką? ar ne per daug iš manęs nori?
gi nėr laiko mokytis, ieškoke būtinai reik pasėdet ;D
o šiaip esu mušama... :::017

musama? :0 kas už ką? :::819


už tai, kad nesimokau ir vietoj to sėdžiu ieskoke...

8660

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau tikrai.. gedytumeisi Diana, as 12 klasej tai mokslam atsidavus buvau..... :::818 nes neto neturejau ;D ;D ;D bet pries kiekviena egza, zaisdavau vakare zaidimus ;D