8721

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Voo einu ir as ziuret !:::921as ti fantastas nuo gimimo:::034

8722

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

Voo einu ir as ziuret !:::921as ti fantastas nuo gimimo:::034

Fiodorai tai vis uzsiemimas i filma ziureti :-)

8723

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ti as Linai ir taip visko perdaug prisisziuriu sendi gal ne bet ryt rite jau zinau si kur laikrasti su geriausiais kinotetru repertuaru nuraut :::a28 :::a28 juos dalina uz duka :::629:::629 beliks tik bilieta i busa ir i kina:::a31 aisku busiu venas kaip visalaik su cipsu pakeliu:::034

8724

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikuciai wink
ko cia klubukas toks apmires?:::041

8725

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

ti as Linai ir taip visko perdaug prisisziuriu sendi gal ne bet ryt rite jau zinau si kur laikrasti su geriausiais kinotetru repertuaru nuraut :::a28 :::a28 juos dalina uz duka :::629:::629 beliks tik bilieta i busa ir i kina:::a31 aisku busiu venas kaip visalaik su cipsu pakeliu:::034

Fiodorai, dantis isbarstysi arba istinsi anksciau laiko nes cipsai nera lb sveika :-) o siaip kinas yra geris numatau kad tik fantastinius ir ziuri wink


>> Danguolyt visi mokosi va as tai softo niekaip nete nerandu ir galandu peili sesei ;D arba pakabinsiu ja ant sausos sakos kokiai parai kad atsimintu kad vaizduskos kompakto numesti nereikia bet kur kad brolis nerastu.. :{}

> SU KANAPINIO IR LASININIO SVENTE DRAUGAI  :::b18
visi jau blynus tik kerta ;D :::656

8726

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

vaje Linuk uzjauciu:::041 o tu jai sms negali pasiusti ir paklausti:::041
o man tai siandien nuo pat ryto liudna ir niekaip pralinksmeti negaliu...:::014

8727

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguolyt ko nerviniesi gi blynu ir tau liks wink

8728

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

musu su sesute nera tai ir klubas apmires ;D

8729

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk...visi svencia,o man kazkodel nelinksma:::041
Lina... va cia tai tiesa:::034

8730

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na as tai nesveniu net ubagu nesulaukiau sad o jau buvau jiems saldainiu paruoses.. na ir jei nenori negaus tongue

8731

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taigi dziaukis tau viskas liko:::034

8732

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguole, 21 parašė:

sveikuciai wink
ko cia klubukas toks apmires?:::041


:::d98:::d98:::d98:::d98 siaip man kai nelinksma isijungiu palidovine ipac dabar is Rijo Dezeneiro karnavalo daug karstu ir nuotaika kelenciu vaizeliu:::034:::034na o jei nera palidovines ti manau kad is Jou tobe.com  galima kokia maza istraukele gaut:::041ar ne..
>>Linai tu atspejai beveik visi aisku nesamones tokie tokie kaip Zv. karai ti ne miegas jama:::831

8733

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

labas rytukas big_smile va paziurejau filma ghost rider , visai geras filmas man patinko, o vakar nakti ziurejau komedija naktis muziejuje tai kikenau kaip sesute guledam lovoj, kai ji per ieskoka rasosi :::259


taip kikenti sugebu tik as :::920
>>> o Auris, matau, vadovaujasi mintim>> maziau snektu, daugiau darbu :::b18
>>>>> joa, mielieji, as irgi siandien valgiau kelis blynukus wink bet spekit kur (Danguolyte, tu negali speti, nes pasakiau) :? ogi namuciuose, grizau namo, pas mama :::818 valgyt blynu.... o siandien su sese kaune matem labai grazius 3 vaikucius apsirengusius visaip graziai ir idomiai wink
>>Fiodorai, o nete nera reperturao :? nes pas mus tai yra :::818

8734

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:
Danguole, 21 parašė:

sveikuciai wink
ko cia klubukas toks apmires?:::041


:::d98:::d98:::d98:::d98 siaip man kai nelinksma isijungiu palidovine ipac dabar is Rijo Dezeneiro karnavalo daug karstu ir nuotaika kelenciu vaizeliu:::034:::034na o jei nera palidovines ti manau kad is Jou tobe.com  galima kokia maza istraukele gaut:::041ar ne..


oho kaip idomu smile as tai muzona pasileidziu,bet nepadeda kazkodel...:( kas man darosi turbut is proto kraustausi...
:::007:::007

8735

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguolyte saulele nesikraustyk tu mum su protu reikalinga :-)
>> kas atsitiko ?

8736

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

Danguolyte saulele nesikraustyk tu mum su protu reikalinga :-)
>> kas atsitiko ?


Linuk aukseli,jei mylit,tai ir be proto mylesit:::044
as nezinau pati kas atsitiko...tiesiog liudna,toks negeras jausmas,atrodo viskas blogai ir t...t...

8737

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia mus kazkas santazuoja (jei myli, tai ir be proto mylesit) big_smile)
>>> be priezasties juk nebuna liudesingu dienu, ar vakaru :?

8738

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:


>>> be priezasties juk nebuna liudesingu dienu, ar vakaru :?

turbut cia tik man taip:::041

8739

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijoliuk ira ir nete tik as jau priprates taip nes taip visada darau:isoku i batus,ciumpu pinigine,einu i metro ir ten pries sokant i traukini ciumpu  laikrastuka pakeliui viska ir susiregulioju.>>Danguoliuk zinau kad ledai ir saule dirbtinai skatina laime tik nezinau ar tokios laimes kam nors reikia:::041

8740

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

Danguoliuk zinau kad ledai ir saule dirbtinai skatina laime tik nezinau ar tokios laimes kam nors reikia:::041

vau kaip fainai pasakyta...:)