8801

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

aloha !!!!Linai ciau pasikeites net neatpazinau...buvau priprates prie tavo batu grazus buvo ir gan originalus smile


bet to suniaus akys, tai isimylet galima :::716
>>. baigiam cia ji girti, nes kai gris is po vonios, tai pasiskaitys, paskui dar ne lygis busim jam ;D

8802

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

haha man irgi tik mano pakeicia arba pasikeicia pts ,cia gal kad gyvenam ne Lietuvoj:::b56

8803

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

man su tais pakeitimais, Fiodorai, buvo kazkada.. ne prie to kompo prisedu ir jau kitas avataras :? kazkaip keistai buvo, bet viskas susitvarke...
>>ale as jus su Tomu maisau labai... jei kada ne tuo vardu pavadinsui, nepykit wink

8804

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ar zinot zmones kad konversas italijoi 30euru,o jei dar yra kos vienas kitas piesinukas ar siulelis kaina pakyla iki60 euru:::629

8805

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kas tas konversas :?
>> as tai ryju dabar alyvuoges, tuoj visa stiklaini suesiu.. tik paras paeme,kad nepaziurejau ir su kauliukais pasiemmiau, tai pykstu ant saves :::818

8806

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nepyk ant saves, gi ir taip skanu smile
as tai visko kertu, kas po ranka pasimaiso ;D o dabar nusipirkau tokias grazuoles kelnes, tai reiks neberyt taip... :V

8807

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Taip teks dar palaukti arba pirkti ne i kina bilieta o  dvd:::819
>>Nijoliuk as zinau kas konversas Lino batai ligtais:::041 Hicai ar taip?

8808

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne, skaniau, be kauliuku :?

8809

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

>>Nijoliuk as zinau kas konversas Lino batai ligtais:::041 Hicai ar taip?


man jie liks vis tiek inkarais..

8810

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:


man jie liks vis tiek inkarais..


:::b02 jo jei buciau zinojes kad cia je taip vertinami buciau maisa ju parsitempes:::034
:::034