8821

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

o kaliošai ne batai? big_smile
ar žinai kam jie buvo sukurti? smile

batai nebatai bet ir milane tokiu pasitaiko:::b02

8822

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Woow kaliosu istorija:::742:::742:::742:::742:::742:::742:::742

8823

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na tokiu tai nemaciau bet pasitaiko su gelytemis meskiukais kai tik palija ar sniegiuko uzkrenta

8824

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu gerai batraska zek neuzsibuk
>>Aciu Dianuk uz pokalbi labanaktis:)

8825

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu as norejau zaliu, be jokiu meskuciu kiskuciu :? jau man uztenka tasytes su meskuciu,batai butu nenormalu :? o tuos, kuriuos man leistu pirkti, tai nepirksiu ,nes jie per brangus :::818
>> ok, vaikyciai, gal dar brukstelsiu as pries einant liulio, eisiu jau mokslintis siek tiek, bet jau salta pas mus tai belekaip...  ne veltui kaunas link siaures :::d10, namie silciau :::908 vis del to majamis :::122:::908:::122 ;D

8826

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Bonanote!

8827

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na ten kur fotkej buvo tai inkarai ;D su aulu.. o siaip tai devetuose nusipirkau as BLEND nu tokius tipo kaip konversai tai nesioju ilgai jau mebeik metai ir niekur neplysta ir tik 20 lt mokejau tongue

> o siaip as tai noriu old schoolu bet kai pamaciau kaina tai ir jau pradeti nenortejau krc danijoj laisvej maciau tai yikes :::819 apseisiu uz adido tuos sporbatukus norejo 260lt :::b02 jau geriau as wawa batus kokius grazius nukausiu odinius ir su aulu ir bus grazus :-)


>> o siaip Nijolyte gi as nesu pasiputellis ir man su jum bus tikrai lyygis bendrauti tongue

8828

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labos, Tadai smile ir tau Nijolyte, jei cia jau nebeuzsuksi smile

8829

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labos :? gi dar net 9 nera :? :::818

8830

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, labos tai dar nereiškia, kad tiesiai į lovą smile aš galiu, kad ir 13:00 pasakyt labos, jei žinosiu, kad čia nebeužsuksiu big_smile

8831

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na žinai moderatoriškoji Diana gi tu turėtum gražiai rašyti o dabar :::b0č

8832

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nepastebėjau nė pati ką prirašiau ;D mama buvo išjungus naršyklę, tai pamiršau, kad reik lietuviskas įsijungt smile gi nebausi manęs, ką? :::818 nes pasitaisiau :-)

8833

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Cia teisingai Diana pasake mandagumui nera ribu.Pvz italai kiek kartu praeina tiek kartu ir pasisveikina arba galva palenkia,niekad nepraeina kaip numire.aisku jei ta zmogu pazysti arba uzeini i koki dauriabuti ti laiptinei ar sene ar princese ar vagis ar plicininkas visalaik :bondziorno,bonasera, salve,kome stai ir panasiai

8834

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na darapsvarstysiu visus uz ir pries ;D
> o gi ir negaliu taves bausiti nes nesu moderatorius.. o dar sakoma kad varnas varnui akies nekerta wink

8835

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

Cia teisingai Diana pasake mandagumui nera ribu.Pvz italai kiek kartu praeina tiek kartu ir pasisveikina arba galva palenkia,niekad nepraeina kaip numire.aisku jei ta zmogu pazysti arba uzeini i koki dauriabuti ti laiptinei ar sene ar princese ar vagis ar plicininkas visalaik :bondziorno,bonasera, salve,kome stai ir panasiai

>> o tu išvažiavai nemokėdamas kalbos visiškai ane ?

8836

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

As ti nebuciau atleides ne del tu raidziu o uz ta pageltonavima:::b02

8837

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Visiskai nemokejau:::041

8838

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

As ti nebuciau atleides ne del tu raidziu o uz ta pageltonavima:::b02

dar tu nepamiršai kad tu gavai tas korteles :::818 gi jau kitaip nebus tongue

8839

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai, panorėjęs galėtum juo tapt, bet labai gerai, kad esame abu varnai big_smile nors to posakio žmonėms taikyti negalima :V
Fiodorai, nu bet prisipažink, argi nebuvai vertas? big_smile aš dar nepasistengiau įpaišyt geltonos, už kelius keiksmažodžius keli lapai atgal prieš man tampat moderatore :-) o gal vis dėl to nori? big_smile turėtum visą kolekciją ;D

8840

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::b02taip jau taip ir neberasysiu as niekada dingsiu kaip dumas ir niekas apie mane nebezynos:::b02