8841

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana nepiknaudžiaug savo privilegija wink

> o del varnu tai aš perkeltine prasme tik taip prisiminiau šitą posakį tongue

8842

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea, kai turi 3, dar gali rašyt wink

8843

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kai turi tris baimes uzsiaugini ti as is tokiu situaciju mieliau pasitraukiu savanoriskai ir siaip as ti nebepykstu ses uz ta pati dar karta pyk uzima vietos galvoje kaip kompiuteri dvigubi failai:::b02

8844

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as lekiu visu ziniu ziureti jau nebegrisiu nebent telefu prisijungsiu iki drauguciai wink

8845

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

atia, Linuk smile
Fiodorai, o tas pačias klaidas ateity daryt užima tuščių kortelių vietą big_smile
žiūrėkit man nesikeikit vaikai nes ir už keiksmažodžių santrumpą dedu wink

8846

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu ziurek man kad korteles galastum abu kai grysiu cia girtas viska sivartysiu:::b02Labanaktis Linai.Labanaktis Moderatorius :::134:::a28:::134:::a28:::134:::a28:::134:::a38

8847

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip suprast, kad tau korteles galasčiau? :?

8848

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Batraska ku ku tu vis da cia pasmane kazkoks "SAVAS" reklamas laido i po visur:::2017 ....varyk i privata ten placiau rasi....

8849

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jau maciau!Kavok nuotraukas ,neatrasik nes gali blokuoti ir paskusti kad ten tipo tu rasinei nepalieki ramybei taip ir taip bala bla bal ir neiki i reklamuota svetaine  nes dazniausiai buna kokie virusai kad pralaus visas apsaugas... tokius va :::217

8850

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Dianute Tu negalvok daug ten is to posakio kur reik kirvius galast as pakeiciau i krteles ir isejo toks mazas juokelis be jokios pasleptos minties :)Ciau

8851

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o ką judu išsidirbinėjat, kad dabar lyg ir nuo kažko slapstotės? smile

8852

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nieko tik tokie velniei zino ka nori ieini i ju reklamuotas svetaines ir zek kad cia tau kokia slikstyne ilenda ir vindausas lusta.Arba atranda anketa istraukia nuotraukas is kersto (kad ten pasiuntei su tom reklamom i viena vieta) ir uzsideda ant savo mano draugei taip buvo (tik ne cia o ell paste drugei)o virusas ti man..  hmm

8853

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smile nu tai nereik siuntinėt kur nereikia ir būt tolerantiškiems wink

8854

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

o siaip Nijolyte gi as nesu pasiputellis ir man su jum bus tikrai lyygis bendrauti tongue


tai as sakau, kai prigirsim, paskui ispuiksi :-)
bet siaip joa... turi buti lyyygis... nes eziukai valdo musu kluba ;D bent jau 4 tai tikrai :V
o kaip su kitais musu draugais :?

8855

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas vakarelis ir kiap sekasi siems klubo nariukams wink  ale ir priraset uztrukau kol perskaiciau wink saunuoliai kad neleidziat klubui apsnusti :::419
va grizau is darbo pavalgiau iskaliau svyturios balto ir dar daktara hausa ziuriu wink

8856

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

bet jau susiparanau siandien, gaunu sms labas lince kaip sekas? gal zinai kada mums i unika? tu juk viska zinai wink sakes kaip susiparinau :::022 po kiek laiko gaunu kita sms : labas kaip einas, hgal jau kalbejai su gaeyer del kursinio? koki reiklavimai? kokia apimtis?
nu sakes atrodo as viska zinai kaip reik rasyt ir toks jausmas kad as vilniuj sedziu o ne namie... ka jos ssau galvoja tegul pacios varo i vilniu ir susizino as gi pati nioko nznz... uz.....o jos mane :::022

8857

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

3.14ze tikra sese, tikru tikriausia :::039
>> mane tai irgi diena nustebino stebuklingiausiais geriais... griztu as is marijampoliuko ir spekit, vaikai,ka pamatau.... ogi siuksliu 2 maisus, kuriu kazkas nuo 1dienio nesugebejo isnesti :? (2dieni ryte tycia nenesiau, nes norejau eksperimenta ivykdyti, taciau skaudziam mano nusivylimui, eksperimentas pavyko ir supratau, kad rytoj Nijolyte gales eilini karta nesti siuksles, nes tai jos dalia ir likimas hmm zdz, tomas ir tomukai :{} ] <<< va cia as ir izvelgiu PONA isnaudojima :? kaip ir tavo, Lina, atzvilgiu :{}

8858

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu vo panos ir snekat:::b32labai daug ir marsietiskai ir gerit as ti taip nesugebu...:::b02

8859

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kas Fiodorai,negerai :? kas per marsai ir kitos planetos, mielasis :? as tai ju neizvelgiu niekur :::818
>>> nius as jau tiopinu lovyten wink neprisiseiliokit per miegus, jei jau saldus bus :::920

8860

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

reikia pabuti vyru kad suprastum:::003bet seip labai linksma klausytis jusu:::034:::034