10761

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

Karolyte.. tu jo neklausyk, nes jis senas pošliakas... :::026

niekas ant Aurio nestums ;D nebent as ;D

10762

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

Karolyte.. tu jo neklausyk, nes jis senas pošliakas... :::026

niekas ant Aurio nestums ;D nebent as ;D


ir as :::b49

10763

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Laba ryta :::818 per tuos pavasarejancius orus nelieka laiko net forumus pavartyt :::017

Auri dekui, kad legalizavai mano statusa siame klube big_smile ir visiems dzekui uz sveikinimus istojus big_smile

Karolina sveikinu kartu istojus wink

Nijole na paskaicius tavo meeto aprasyma galima ne tik ranku, bet ir koju nagus nusigrauzt :::742

10764

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

Karolyte.. tu jo neklausyk, nes jis senas pošliakas... :::026

niekas ant Aurio nestums ;D nebent as ;D


ir as :::b49

Jo jo kalbant apie posluma.... cia jai nepriklausomas orbitras ivertintu tai kaikurie cia pirstais nerodysim, Nijolyte, gautu maximalu bala big_smile big_smile big_smile

10765

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikuciai big_smile mielieji mano draugai big_smile kaip einas :? as va po paskaitu parbraukiau namo uzvalgiau ir parasau ataskaita apie savo sekminga dienele ir eisiu akeles pamerkinet big_smile na pasnaust nes vakar 2 val miegot nuejau :V
va siandien atsiskaiciau apie ta paulinchen tai net ramiau big_smile parese 8 :::818 na visos gavom po 8 tik dviems parase po 10 smile bet man svarbiausiai kad jau du vargai nuo peciu nukrito big_smile

10766

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi sveikinu sveikinu:)))) man rytoj parrieda dar viena sesija is informos, vektorines grafikos egzas :? :? :? Palinkekit ir man sekmytes !!! smile))

10767

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri mes ten visi graziai zibejom todel istorija tegul apie tai nutyli big_smile big_smile

10768

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea as nezybejau.. nieks nelaiste big_smile big_smile big_smile

10769

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

nea as nezybejau.. nieks nelaiste big_smile big_smile big_smile

na tik jau Kalantos nesumanyk vaidinti :::819

10770

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Auris, 19 parašė:

nea as nezybejau.. nieks nelaiste big_smile big_smile big_smile


na tik jau Kalantos nesumanyk vaidinti :::819


Linutai kam taip ziauriai :::b11

10771

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

oi sveikinu sveikinu:)))) man rytoj parrieda dar viena sesija is informos, vektorines grafikos egzas :? :? :? Palinkekit ir man sekmytes !!! smile))

oj tatukai tau sekmes visokeriopos linkiu wink pasiseks gi tau gi tu musu protinguolis :V

10772

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:
Linas, 19 parašė:
Auris, 19 parašė:

nea as nezybejau.. nieks nelaiste big_smile big_smile big_smile


na tik jau Kalantos nesumanyk vaidinti :::819


Linutai kam taip ziauriai :::b11

na jis apie laistyma kalbejo o kai as isgirstu uzsipilkim arba laistykim man Kalanta pries akis  isdygsta... :V

10773

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Lina, 23 parašė:
Linas, 19 parašė:
Auris, 19 parašė:

nea as nezybejau.. nieks nelaiste big_smile big_smile big_smile


na tik jau Kalantos nesumanyk vaidinti :::819


Linutai kam taip ziauriai :::b11


na jis apie laistyma kalbejo o kai as isgirstu uzsipilkim arba laistykim man Kalanta pries akis  isdygsta... :V

na jis gal kaip koks hari hari krisna vandenuku svestu apsilaistys kad sektusi ar smilkalu apsiuostyts
:::d07

10774

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, tu man toks maximalus balas... o siaip as ir verta maximalaus balo ;D ;D visada jo gyvenime ir karjeroje siekiau.. as pareiginga ir atsakinga asmenybe, todel nusipelniau maximalaus balo bet kokioje srityje... aciu uz demesi.. geros dienos.. :::918

Linas, 19 parašė:

Auri mes ten visi graziai zibejom todel istorija tegul apie tai nutyli big_smile big_smile


o kadangi as istorijos ir taip nemegau ir siaip man ji negrazi ;D

10775

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu jo jusu mintys.... :? big_smile

10776

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

jo, ikurs jie mat italiska NIK ;D ;D
>> tipo MADE IN ITALY big_smile big_smile

Nieko cia Italisko :::110 Theo nuo Vardo Teodoras :::818 na turejo but Teodoras o uzdejo Fiodoras hmm pakeite Te i Fi nezinau kodi mama sako kad tetis o ir siaip tais laikais labiau pageidautini vardai tarybiniai hmm tai bent nike uzsidejau taip kaip mama pavadino big_smile
     >>>>>>>> Ola !:::b25
>:?  ale kur pone Diana padejei savo avatara :::917 mars ir idek  Q nors big_smile zek Linuks kaip stenges :::b18
<<< Q veikiat habra :::110

10777

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodorai ir ko jau as stengiuosi taip ? kane mano pastangos :? ;D

> labas

10778

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiks Fiodorke ;p nubaude tave tewai ziuriu big_smile bet tu nesiparink, gyvenimas gal atsilygins kaip nors kitaip big_smile

10779

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri niekas cia jo nebaude tongue  o gal :? na tik jo tevam zinoti

10780

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

sveiks Fiodorke ;p nubaude tave tewai ziuriu big_smile bet tu nesiparink, gyvenimas gal atsilygins kaip nors kitaip big_smile


taip galetu tuoi pat atsilygint 36000000 eurais ir grynais pageidautina :::b18 35000000 kad butu penkiasimtinem kupiurom o likes 1000000 kad butu po 50 va :::b56 ir kad niekas nenervuotu kai as ilsiuosi
ir dar kad panos sakytu iskart ko nori :::917 kad nekabintu makaronu :::917
<<< Nu tai Linuk as tai dar vaikuciams pasiziuriu:D tas placiakelnis man praeinn ti va dar pasiziuriu ir ogi ir tarakonus big_smile atsigaunu nuo smurtiniu filmu :::b02