10821

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Danguole, 21 parašė:

nu jo pridirbau as cia:::a56 na jo sokolado tik truputi reikia:::034
o del spuogu spaudimo tai pas mane kaip liga kokia:::017 jei neispausciau turbut nakti neuzmigciau...laime,kad palyginus nedaug buna...

sadiste.. :::819

na mano vaikinas tai kencia...:::042:::044

10822

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

spuogu spausti nepatartina.. nes lieka randai ir trada jis bus apiparkelis tongue

10823

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

spuogu spausti nepatartina.. nes lieka randai ir trada jis bus apiparkelis tongue


tu cia man nevarazink,nes dar isipildys:::914 na reiks rankas valdyt,bet man cia beveik neimanoma:::042

10824

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguole, 21 parašė:

nu jo pridirbau as cia:::a56 na jo sokolado tik truputi reikia:::034
o del spuogu spaudimo tai pas mane kaip liga kokia:::017 jei neispausciau turbut nakti neuzmigciau...laime,kad palyginus nedaug buna...

va taip nereik---->:::a56 nes veida lieti big_smile dar patariu pries darydama makijaza nusiplauk rankas ir prias naudodamasi kremais dizinfekuok buteliukus,dezutes ar tubeles kuriuose yra kremai pudra ir kiti daiktai kuriuos lieti pries pradedama grazintis big_smile nes jei rankas nusiplausi tai neveiks kai atidarysi ir prisiliesi prie ko nors.Dar pries spausdama spuogus nusiplauk rankas ir net duru rankenos neprisiliesk pries liesdama veida big_smile ir jei megsti laikyti galva tai turek palaidine su ilgom rankovem kad uzdengtu delna taip nebus kontakto su veido oda :::008 nu ka dar nepasakiau :V :? ai kai tave kas nuors nores pabuciuot ir prilies vida duok i snuki :::529 taip po sesiu menesiu spuogu sumazes jei tam tarpe nelietei veido bet bus sunku hmm as ismokau neliesti veido tik po dvieju metu big_smile siaip kokia pirma oda buvo ir kokia dabar tai patiliu is monstro zmogum vistau nu o kad isitikintum pabandyk visalaik laikyti delna kur nera spuogu nu pvz ant peties tai pamatysi kaip ju ten prisiveis big_smile ir nespausk labai stipriai kad neatsirastu raudonis ir nespausk per anksti big_smile
<< Nu linai kas tas "sadiste.. ":? bus naujas zodynas mano kalbejime ir nusisnekejime ;D

10825

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

vaje Fiodorai nejaugi tu tiek laiko su mergina nesibuciavai:::209 na tu cia teisybe surasiai ir teisybe,kad sunku...na pas mane nera daug spuogu ant veido...va dazniausiai pries mano dienas:::042
o sadistas tai zmogus,kuris daro kitam skausma(siuo atveju spuogus spaudzia) ir jaucia malonuma...

10826

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na ir patarimu Fiodorai rezei ;D

10827

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo keista tokius patarimus is vyro girdeti:::034

10828

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguole, 21 parašė:

jo keista tokius patarimus is vyro girdeti:::034

nu kodel :? tu manai kad mes tikoziu kvepeti turim :? as taip nemanau.. tu manai mum nereikia kremu ? mum po skutimosi oda neserpetoja ? nebuna niekada sausa ?

> supermenu nebuna :::b18

10829

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

po skutimo vyram geriau nivea krema naudot labai skaniai kvepia ir geras wink

10830

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Danguole, 21 parašė:

jo keista tokius patarimus is vyro girdeti:::034

nu kodel :? tu manai kad mes tikoziu kvepeti turim :? as taip nemanau.. tu manai mum nereikia kremu ? mum po skutimosi oda neserpetoja ? nebuna niekada sausa ?

> supermenu nebuna :::b18


ne as neturejau to omenyje...tik kiek pastebejau dauguma vyruku tai laiko bobisku uzsiemimu,na apie vyresnio amziaus isvis patyliu...o rupintis savo oda visiems reikia wink

10831

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as niveja naudoju nes delnu oda nuvargasta nuo svytrinimo popieriaus dirbu beveik stalium restauruoju baldus ... nu tie patarimai kurie juoka kelia tai kad tik juoka keltu o tie rimti tai rimti :V

10832

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labas rytas diskusiju klubo nariai :::a48 Kokia siandienos tema? Afganu pabegeliu problema? Badas pasaulyje? Ar bus 3cia pasaulinis karas? wink Karas su spuogais: spaust ar nespausti? big_smile Kam naudingas urano sodrinimas Irane? :> Kas cia dar aktualiasvio...? smile Gal... Ka manote apie naujaji Vilniaus mera A. Imbrasa...? Pakso pakalikas ar politine marionete ? smile

grrr.... stogas vaziuoja :::044:::044:::044:::a58

10833

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cho cha che chi chu big_smile vat. Atsinaujinau apgaliau ir as savo nuotraukytes ! big_smile dabar toks tipo kaip ir beveik naujai gimes jauciuos ;D

10834

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karolis, 22 parašė:

Labas rytas diskusiju klubo nariai :::a48 Kokia siandienos tema? Afganu pabegeliu problema? Badas pasaulyje? Ar bus 3cia pasaulinis karas? wink Karas su spuogais: spaust ar nespausti? big_smile Kam naudingas urano sodrinimas Irane? :> Kas cia dar aktualiasvio...? smile Gal... Ka manote apie naujaji Vilniaus mera A. Imbrasa...? Pakso pakalikas ar politine marionete ? smile

grrr.... stogas vaziuoja :::044:::044:::044:::a58

NU NEZINAU hmm  uzsaknyjo rankos i klavisus :? o galva isiliejo ieskoke :::110

10835

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

pakalbam reiskias apie filantropiniu baziliku dehidratacija nesvarumo busenos ekvilibrijume ;D

10836

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

pakalbam reiskias apie filantropiniu baziliku dehidratacija nesvarumo busenos ekvilibrijume ;D


Auri :::636
--------------------------
o del tu odu ir kt... nivea vyriska krema ir as, sesiau, valgyciau :::742 :::b18 >>> siaip, true true... tie pudriukai ir kt sudukai gadina musu grozi ir mus... mane jie jau nervint pradejo :{} anksciau patikdavo pasidazyt, dabar uz3.14so... nes kasdien tai daryti privalau...

10837

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ta prasme kasdien? Kode kas dien? big_smile ka ce daba tu....

10838

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jinai kasdien tai daro ir vis negada :::044:::044:::044:::044

Pyze speju ryt per egza bus vaizdu, o destytojas gaus egzamino lapa persismelkusi mano kliedesiais apie pasaulio uzkariavima big_smile big_smile big_smile big_smile

10839

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

che... man irgi rytoj eg\zas ;D duosiu vaizdu krc ;D

10840

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, gi Nilkė dirba ir turi gerai atrodyt, pasigražint, o kadangi dirba KASDIEN, tai ir dažytis reik KASDIEN. išskyrus nedarbbo dienas big_smile