10961

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ok, sorry. cia buvo apskritai. ne butent apie ta ar ana. gerai, baigiu.

10962

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu kam tu karolina vel cia ta tema pradedi.........

10963

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na Diana mano buvusio pc tai klaviatura ko tik negerus ;D ir alaus ir arbatso ir kavos ir vyno ir starkos.. tikra ta klaviatura kandis ;D ;D ka pili ta geria  ;D ;D

10964

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

na Diana mano buvusio pc tai klaviatura ko tik negerus ;D ir alaus ir arbatso ir kavos ir vyno ir starkos.. tikra ta klaviatura kandis ;D ;D ka pili ta geria  ;D ;D

mano senas kompas irgi isgeriantis visko buvo big_smile bet tai dzin ten - klaviatura nauja susipirkau ir tiek big_smile
o  kai jau laptopas mano arbatos paragavo, tai vos soko negavau ... bet viskas baigesi laimingai big_smile;D

10965

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Mieli Moderatoriai,

Neisizeiskit, bet reiskias, noriu pasidalinti savo pastebejimais pagaliau sugryzus i realybe ir i ieskoka. Reiskias esu Ieskok.lt pilietis jau gana ilga laika ir daug mates, daug patyres. Myliu sita vieta ir myliu jus, tad neabejokit mano sirdies klausimais. big_smile

Reiskias, bet yra kaikurie kiti klausimeliai, kuriuos noreceu as cia, ske, aptarti su jumis kuo nuosirdziausiai. Idomus pastebejimas, kad, noriu pabrezti, pastebejimas, pastaruoju metu, man nebunant cia ir nereiskiant aiskaus ir raiskaus opozicijos balso, sita vieta, ieskokas, turiu pastebeti, apsileido ir neatpazystamai pasikeite. Pagal mano paskutinius duomenis, ieskoke su geltonom kortelem vaiksciojantys zmones patrigubejo, o tie, kurie, ske sakant, jau turejo korteles, dar pasitrigubino jas. Noriu pabrezti pastebejima, kad tokie, keisti ir, sakyciau, netgi neskaidrus ieskok.lt saugumo departamento veiksmai sukelia visuomenes, o ypatingai, mano, nuokilnaus visuomenes atstovo, demesi.

Manau, kad tokie veiksmai turetu buti, visu pirmiausia ir svarbiausia, istirti specialaus departamento, sudaryto is labai svarbiu zmoniu, tokiu kaip as, ir noriu pabrezti, kad siam komitetui, oi, norejau pasakyt, departamentui, negalima butu trukdyti tyrimo.

Teigiu, kad visi tokie nesvankus, oi t.y., neskaidrus geltonu korteliu dalijimai bus istirti ir teisingumas nugales!

Mano rinkiminis numeris 6.

P.S.: Del komiteto nariu algos susitarsim uz kadro.. ;D

10966

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri optimizmolpilnas vaiki ;D ;D ka cia tu sapalioji big_smile as skaidriai savo pareikas atlieku tongue

10967

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai ką, akmenys į mano daržą? :?

10968

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Fiodoras, 24 parašė:

Zinot jei is mano artimu mirtu mama,geriausias draugas ,Tomuks  ir pan vargu ar noretus alaus ir svenciu.Su jumis pakalbu taip kaip ir su mama nepasikalbu.o kas jums is cia esanciu tik hebra gerianti alu :? nu jusu nekaltinu gal nepagalvojot , o alui visada rasim laiko lentynos "nepaskelbe nedeficita.. "

na Fiodorai ne vienas is musu savo laabai artimu zmoniu jau palaidoje bet gyvenam toliau gi neatsikels viskas gana !!! kiek galima .. kodel cia tokiom liudnom gaidom kalbam :?

>> o jei zmogus neisgertu ne trupucio tada isprotetu.. nes alkocholis apramina nervu sistama o jei negertu alkocholio tada reiketu vaistus nuo galvos skausmo arba depresucchos ryti arba nuo migrenos ar dar kokio biredo...  :V

Nu Linuk ir pasake theo  kad lentynos deficita neskelbe ,tai ka as turejau gert visa menesi kai teva ruose operuot, o paskui iskar dede pasimere ir senele :? ... tai jau menesi kibiras snabe turejau gert :::b11 ir isvis cia skonio ir noro reikalas, tokiose situacijose gert ar ne smile as geriau uzgeriu sidruko kai man gera ar kai sale mano "miaila" sukas :::036 sako pasidarau svelnesnis ;D
-Auriuk :::917 negadink mafijai nuotaikos ;D
------------Siaip Auri gsaletum tam komitetui pasakyt kad zmones nori vartoti keiksmazodzius nes lietuviu kalba be keiksmazodziu tai tik kalba ir lietuvisko ten nera nieko tam ir yra keiksmazodziai kad isreikstum savo emocijas , bet svarbiausia kad keiksmazodis nebutu izeidziantis (neizeistu asmeni) jis tik turetu paraturtinti isakyta minti :::008 as galeciau buti komisaras nustatant "ar jis nusikeike is nevilties", ar norejo pasiusti pasnekova i viena vieta. Jei izeide tai turetu gauti geltona jei norejo pasakyti kokia sendi pyyyyp pyp pyp diena buvo tai jis toliau ramiai rasytu netrugdomas :::008

10969

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomuk.. gio keismazodziu lietuvisku pilma kaip antai : >> rupus miltai, kad tau sketis pilve issiskleistu oi tu ozka pipirine.. oi tu ozy, nebidole. kipse. rupuze tu kad tave shikanti sutrauktu shkik kuolais.. o daugiau nemoku big_smile

10970

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

Tomuk.. gio keismazodziu lietuvisku pilma kaip antai : >> rupus miltai, kad tau sketis pilve issiskleistu oi tu ozka pipirine.. oi tu ozy, nebidole. kipse. rupuze tu kad tave shikanti sutrauktu shkik kuolais.. o daugiau nemoku big_smile

Esk pjuvenas - gal pradesi sikt lentom, spardyk debesis, lipk i pusi braskiu skint, lisk vabalo blauzdon, nupiepeli tu, sudo tau i kaire aki, pabuciuok sau i uzpakali, eik velniop ir t.t.

10971

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk..io tu ozka pipirine..oi tu ozy, tai cia jau izeidziantis keiksmazodis...:::917 kad Tau klyne ezys izdygtu big_smile cia jau palinkejimas ;D

10972

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sveiki gyvi smile
o dabar as noreciau pasveikinti musu mylimo klubuko,mylima kureja AURI smile sveikinu su 20-uoju gimtadieniu ir palinketi svarbiausia daug daug daug meiles,tai yra svarbiausia jei jos turesi ir kitems dalinsi, seksis tada visur... SVEIKINU!!!!!!:::746

10973

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki wink as jau ji sveikinau tad daugiau nebesikartosiu wink siandien idomaus laisko is ieskoko vieno nario sulaukiau tai baisiausiai nustebau kodel jis taip "graziai ir maloniai" i mane kreipisi, va su tokiu turiniu: "tu esi siuksle".  tai likau apsalus va cia sitas  laisko kurejas, nei as ji macius nei ka :? o jis tai "svelniai" su manim bendrauja big_smile

10974

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

visi kaip i zeme prasmege :? ne vieno nera :?

10975

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo tikrai visi prasmego:::041 Lina su situ as lygiau tai pat "maloniai" bendravau ir padariau isvada,kad tai psichikos sutrikimu turintis zmogus:::034

10976

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tai ji ant bloko padariau kad man cia nervu neestu, nes jis kazkoks nesveikas :::236 jam vieno sulo tuksta ;D

10977

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o as ji tiek uzknisau,kad daugiau man nerase:::044:::044:::044

10978

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikos, o aš jau neatsimenu ar jam ką sakiau ar ne. na, rodos, kad kažką atrašiau ir jis neberašė :? ai, žodžių, ne tokiais š****s galvos atmintinę reik man užimt smile
tai kaip jum besiseka? smile

10979

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na man tai normaliai megaujuosi laisvomis dienomis:::034:::034:::034 o paskui vel reiks arti...:::034

10980

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smile kaip gera, kai gali mėgautis... smile bet dar geriau kai moki mėgautis kiekviena diena big_smile big_smile big_smile big_smile
vakar pagaliau baigiau skaityt knyga, tai taip gera... :::916 nors bbūtų dar geriau buvę, jei man nebūtų trugdę skaityt brolis su kaimynu ;D džiaugės jie berneliai, kad negėriau su jais, nes po to galėjau pavėžėt iki degalinės dar aliuko pasiimt :::b40