11161

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

tai kazkuira kalba "kurve" yra kreive


vokieciu kalboj wink o tu pasidomek, kaip vokiskai berzas (chuckle)
---------------
laaaaba ryteli :::916 :H tikekimes,kad nesusalsim :::d10 nes sauliuko nera... ir siaip nemeiliskai tas oras nusiteikes :::734

11162

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

laba ryta big_smile matau mano studijuojama kalba gvidenat ;D tuoj as jums pvz pazersiu big_smile;D lusit is juoko big_smile
>>>o Tomukai ten vokietijoj tai tas arschloch tai didis keiksmazodis tik jis mums taip nekenksmingai atrodo wink
tai va. tas berzas bus die Birke, o posukis (bet ne kreive) - die Kurve, taip toliau ka dar mes cia turim :? ai yra dar vienas zodis kurio reiksme lietuviskai snek.kalboje reikia slapintis - pissen, paskui fögeln- cia nieko bendro su pauksciai neturi (chuckle) big_smile cia reiskia Liebe machen, have sex big_smile nu tu zodziu dar idomiu yra bet nepamenu o siaip ir ieskot tingiu smile pakaks ir  siu big_smile paskui negraziu ismoksit mielieji tai nesusikalbesiu as su jumis big_smile wink

11163

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

laba ryta big_smile matau mano studijuojama kalba gvidenat ;D tuoj as jums pvz pazersiu big_smile;D lusit is juoko big_smile
>>>o Tomukai ten vokietijoj tai tas arschloch tai didis keiksmazodis tik jis mums taip nekenksmingai atrodo wink
tai va. tas berzas bus die Birke, o posukis (bet ne kreive) - die Kurve, taip toliau ka dar mes cia turim :? ai yra dar vienas zodis kurio reiksme lietuviskai snek.kalboje reikia slapintis - pissen, paskui fögeln- cia nieko bendro su pauksciai neturi (chuckle) big_smile cia reiskia Liebe machen, have sex big_smile nu tu zodziu dar idomiu yra bet nepamenu o siaip ir ieskot tingiu smile pakaks ir  siu big_smile paskui negraziu ismoksit mielieji tai nesusikalbesiu as su jumis big_smile wink

NU KAI AS BUVAU negrazus ir plaukt nemokiejau gyvenau vokietijoi pusmeti :::036 nu grazi salis big_smile va!!Tai pasiule je man vietiniai nuvaryt pasimaudyt !! nu taip supratau :::819 nes zodzio ŠVIMEN nesupratau tai kai je pamosikavo rankom tai supratau kad i baseina :::b56 nu :V as jau minejau kad plaukt nemoku...tai kad jems tai paiskinti pasakiau kad ICH MAH BULI BULI !!! :::b02:::b02 visi kad pradejo juoktis :::b02 o as:::819  NU VA :::036  pasirodo kad buli buli tai visai ne priburbulioti o apsimysti :?:?:? nu nieko nuvariau as ten ir plaukt ismokau ir po terminius vandenis paisidraskiau  su tokiais burbuliukais buvo:::036

11164

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sveiki gyvi wink Zinot ka pastebejau? Ogo kad kai parasomas paskutinis puslapio postas, jo pamatyt neimanoma, kol neparaso dar kas nors :V Neidomu taip.. :V smile

11165

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

NU KAI AS BUVAU negrazus ir plaukt nemokiejau gyvenau vokietijoi pusmeti :::036 nu grazi salis big_smile va!!Tai pasiule je man vietiniai nuvaryt pasimaudyt !! nu taip supratau :::819 nes zodzio ŠVIMEN nesupratau tai kai je pamosikavo rankom tai supratau kad i baseina :::b56 nu :V as jau minejau kad plaukt nemoku...tai kad jems tai paiskinti pasakiau kad ICH MAH BULI BULI !!! :::b02:::b02 visi kad pradejo juoktis :::b02 o as:::819  NU VA :::036  pasirodo kad buli buli tai visai ne priburbulioti o apsimysti :?:?:? nu nieko nuvariau as ten ir plaukt ismokau ir po terminius vandenis paisidraskiau  su tokiais burbuliukais buvo:::036



:::961 smagiai tu cia :::b02

11166

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

karolina galima pamatyt paskutini psl ir nereikia laukt kol kitas parasys wink tik reik virsuj kur adresa istrint psl pasktuni skaiciu ir israsyti ta skaiciu kuri psl pamatyt siuo atveju reikejo isrtinti  6 ir parasyt 7 wink

11167

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as kai taip padarau man parodo pirma :? o kartais ir suveikia :::036

11168

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ana kaip :? man tai visad suveikia nes buna kad paskutinio kartais parasyto posto nerodo tai ir ivedu skaiciu smile

11169

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo as taip ir darau, o atvercia pirma :? o pries tai atversdavo nuo vidurio :?

11170

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kokia nesamone :?

11171

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

kokia nesamone :?

nu o kartais dar buna kad atvercia ,o teksto ner :? pvz kartais noriu pasizeti kas yra parasyta kokiam 789 tai teksto nerodo o tik numerius is virsaus ir is apacios :?

11172

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zdz.. foegeln ;D ;D nesveikai... kur as buvau, kad sito zodzio nezinojau... kur tu sesiau buvai ;D ;D

11173

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Jo cia su tais puslapiais ir postais man ir kazkaip idomei varto... Hmz... :>

11174

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

zdz.. foegeln ;D ;D nesveikai... kur as buvau, kad sito zodzio nezinojau... kur tu sesiau buvai ;D ;D

o ka jis reiskia? :V
ir kaip tariasi? :V smile

11175

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Xe... mano mama vokieciu kalba mokesi, bet jau gal geriau as jos neklausiu ka tas zodis reiskia big_smile

11176

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

zdz.. foegeln ;D ;D nesveikai... kur as buvau, kad sito zodzio nezinojau... kur tu sesiau buvai ;D ;D

nu kad neklausei (chuckle) big_smile as parasius ka tas zodis reiskia smile kitam poste

11177

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

zdz.. foegeln ;D ;D nesveikai... kur as buvau, kad sito zodzio nezinojau... kur tu sesiau buvai ;D ;D

nu kad neklausei (chuckle) big_smile as parasius ka tas zodis reiskia smile kitam poste

atsiprasau, as bisk issiblaskius..:::818

11178

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nieko atleistina big_smile fögeln [fiogeln] reiskia dulkintis :::818

>>>sesiau sviesaforas garantuotas ane ;D ;D

11179

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tai gerai, kad mamos nepaklausiau :::639

11180

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

nieko atleistina big_smile fögeln [fiogeln] reiskia dulkintis :::818

>>>sesiau sviesaforas garantuotas ane ;D ;D


tai kad bites labai jau dulkina tas geles :?