11521

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o siaube... zodziu isnaudoja kaip nori... :::852

11522

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 24 parašė:

sveiki brangieji big_smile va pagaliau interas veikia ( nuo penktadienio buvo dinges) big_smile o reik visokiu reikalu sutvarkyti :::818 o man kaip sekas ... :? kaip cia pasakius :? buna ir geriau bet dzin big_smile va issilaikiau paskutini egza ir laukiu tik diplomo big_smile

Šaunuolė, sveikinu! wink :::833

11523

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 24 parašė:

sveiki brangieji big_smile va pagaliau interas veikia ( nuo penktadienio buvo dinges) big_smile o reik visokiu reikalu sutvarkyti :::818 o man kaip sekas ... :? kaip cia pasakius :? buna ir geriau bet dzin big_smile va issilaikiau paskutini egza ir laukiu tik diplomo big_smile

nu ir pas mani kai sugenda tai nei 5 nei 10 net kompa  kai ismeti pro langa ,vistiek neveikia ;(

11524

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D tai gal kad ismeyi per langa ir neveikia :::b02

11525

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Jau šiemet tęčas :::819 kas toliau bus:?
Pirma išskyniau iš bezbolkes :::026antra tėškiau i žemę;( o tręčia išmečiau pro langa ,tiesiai į šiukšlędiėžę :::b53
Dabar ketvirtas ant stalo :::036 MELUOJU :::b02  ištikro išskyniau daug daugiau bet ten buvo mokyklos o sudauziau tik viena, nes žaizdamas dejau su kumsčiu kad užstrigo:::818
----------------------------------------------------------------------------------------------------
nu db tai pasikeites :::036 taip nibidarau :::818
niaaaaaabiaaaadarau neutral

11526

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ooooo big_smile koks svelnumas su daiktais ;D

11527

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 25 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

ogo go :::921 Diana, kas cia per meiles :::921 su 30meciais :? nu jau tu visai sakyciau....

muaahahaaha haaaaaa:::b02 Nijoli !!!! na zmones nori buti milimi :::818 jei ne sendi tai rytoi jei ne rytoi tai poryt :::111
trugsta tos meilas neutral

truksta, netruksta, bet Tomuk, mielasis :H su 30meciais net as neprasidedu :::818

11528

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu bet mausus sutraiskau sutraiskau :::036

11529

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Tomas, 25 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

ogo go :::921 Diana, kas cia per meiles :::921 su 30meciais :? nu jau tu visai sakyciau....

muaahahaaha haaaaaa:::b02 Nijoli !!!! na zmones nori buti milimi :::818 jei ne sendi tai rytoi jei ne rytoi tai poryt :::111
trugsta tos meilas neutral

truksta, netruksta, bet Tomuk, mielasis :H su 30meciais net as neprasidedu :::818

nu kame reple:? 30m buna ne metai o geras Zmogus va :? nu kad labai geru30m tai nezinau :::818 nu tiai Tau 10 skirtumas o pasitaiko tos trisdesimtmetes visai nieko :V o vyrai gal ir galvoja gauruotai :::036 ir ne vien 30tes :::111

11530

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

ogo go :::921 Diana, kas cia per meiles :::921 su 30meciais :? nu jau tu visai sakyciau....


ne meilė čia nea ;D tik ekperimentas ;D kurio galutinių rezultatų nelaukiau... ;D
Lina, sveikinu! manau greit prabėgs tas laikas ir jau diplomas bus tavo rankose :::a48

11531

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu jo! Reiktu Nijolei to daktaro laipsnio :::026

11532

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia gi Lina diplomo laukia :?

11533

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Šendien man kažkas yra ir nepagaunu kampo ;(

11534

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kodėl? ar jau taip dažnai pasitaiko, kad nepagauni?

11535

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip vakaras einas big_smile
dekui uz sveikinimas, bet cia tik bakalauras bus big_smile

11536

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o gaila... manėm profesorę turėsią big_smile
smegeninė susisuko jau bet nieko smile
o kaip pačiai? smile

11537

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai gi as juk pasakojus kad testinuma tik studijavau kad bakalaura gauciau, popieriaus lapelis dar nera svarbu, svarbiausia kas galvoje ir kiek tu moki... smile man tai keisciausia kai ivertina zmogu 10 ir salia paraso PUIKIAI... juk tada reiskia kad jis tiek pat moka kaip ir destytojas arba mokytojas :? juk tai nesamone... as niekad nenorejau kad man 10 rasytu, nes tada prilimpa etikete kad tu viska puikiai moki...man pakakdavo ir 9 big_smile

11538

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na Dianuk ta kampa vakar nepagavau :::036
---ą ! štai ir obiektas :::b25 Lina big_smile nu tas dešimt reiškia, kad kaip moksleivė savo užduotį atlikai puikiai, o mokytoja tai jau visai kitas dalykas ir kitas vertinimas big_smile
---na kai aš laikiau egzus, nu mokyklos, tuoos paprastus ir valstybinius :::b18 tai tie kas gavo iš mokyklos egzu dešimt ar devynius buvo silpnesni už tuos kurie uz valstybini gavo tik 1 bala ;D nors tai ne tiesa žianau, kad kai kurie buvo daug protingesni už tuos kas kaaaaas laike valstybinius big_smile Stai teo nuejo biologios valstybini laikit ,o jo draugelis pamate kad theo isirašė valstybiniam tai jis ir panorejo, nes manė kad draugas draugui lygus ;D nu žinot kaip galvoja:D"ka as negaliu jei draugęlis gąli :::236"ir jis neišlaikė:::b02 tai theo laike savę kaltu kad neatkalbejo ypač žvengė draugai iš ju :::036 kokia kopija;D;D bukas ir bukesnis :::b02 tik theo tikrai ne vieną 
balą   gavo,o daugiau nė 40 :::b18

11539

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu taip va big_smile su tais mokytoju vertinimais tai nesamone kartais gaunas smile nes vertina neobjektyviai, pavyzdys geras yra musu psichologijos ir pedagogikos egzas, musu moksliukes gavo po 8 ir 9 balus, o ta is kurios maziausiai tikejosi gavo 10 balu. tai tos dvi buvo labai nustebe kad musu vilija gavo daugiau uz jas, akis tik :::209 joms jau ne prestizas kad kazkas uz jas daugiau gavo.
ir kartais destytojai del savo prestizo jaudinasi, nes man vidurinej neleido vokieciu valstybinio laikyt nes mane kad neislaikysiu ir jos procentu vidurkis kris nes visi jos mokiniai islaikydavo beveik 100%, ba svyruodavo nuo 90-100%, o mokykliniam man nebuvo kas veikt, dar kitiems padejau ir gavau10balu, tai paskui ta mokytoja pasake galejai ir valstybini laikyti, tai man sokas buvo :::009

11540

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu taip vienas pas mus visus valstybinius pasijeme ir tik viena neislaike ir paskui perlaike paprastam ta kuri neislaike ir gavo desimt :::036 abaldiet galima big_smile
siaip nesazinainga del prestizo griauti zmoniu gyvenima :::909 :::b04:::909