11541

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu vat taip jau buna ka  padarysi smile

11542

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ir isvis vaikus reik BAPKES mokinti uzsikalt o ne geometrija;( ka tokie  durniukai esam kad nezinom kad Titanisks i mana garaza netilps:? ,arba kad kvadrats ant trikampio nestovi padetas :::036 o trikampis ant kvadrata gali stoveti :::b18

11543

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu bet irgi Lina... o kam tos mokytojos klausyt? manoji anglų mokytoja vos iš kėdės neišvirto, kai sužinojo, kad valstybinį laikau ;D nu, jei neišlaikiau, tai perlaikysiu... anokia čia bėda smile

11544

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, man pazymys svarbu del saves.. nes parina, kai gaunu maziau, nei tikejausi.. nes as siaip sau labai aukstai kartele keliu visur .. visur.. :::818
>> ir kai gavau tuos 5 is mokesciu, tai atsisedau ant zemes... pasodino mane normaliai :V tai dabar maziau del pazymiu jaudinuosi.. bet visada taip buna.. noriu noriu. beprotiskai fantastiskai kazko noriu.. o va ima  ir nusodina ;D taip su pazymiais , taipos pasidare ir su banku.. braukiu dieneles, kiek liko ;D kalendoriuka ..iat turiu ;D nesveikai ;D

11545

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na nzn as kazkaip del pazymiu maziausiai parinausi, na bet cia snekant apie metinius visokius ir t.t. va shulios 12 klases egzai bishkuti patampe nervus, bet anyway siaip visada reikia ziuret i savo zinias, o ne i pazymi. Nes pvz. kai eisi darbo ieskotis, niekas neziures tavo valstybiniu egzu, ar univero vidurkio, darbadaviam idomu ka tu zinai ir moki, ka gali pritaikyti darbe ir t.t.

Tai vo smile kalimas del pazymio nevisada buna geras dalykas, o parintis cia is vis ner del ko.

11546

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na bet nesimokes tu gi negalesi savo ziniu pritaikyti praktikoje tongue

11547

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na matai kartais PRAKTIKA, svarbiau uz TEORIJA smile

11548

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, Karoli, sutinku, kad tai ka mes ismokom unike, mums nieko neduos darbe :? bet o taciau kadangi bet.. visos tos zinios << ne kalimas mintinai.. as jau tai atpratau daryti wink >>man dave bendra suvokima apie tuos visus kakius, kuriuos as mokausi.. na, bet yra kaip yra.. cia nepradekim diskutuoti apie toki mesla, kaip spragos musu nuostabiame svietime ;D nes zdz.. as neturiu zdz...

11549

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na pristampaves postu, dar viena minti isdestysiu, del praktikos ir teorijos, kuria manau visi taip ar taip zino, bet cia man labai akivaizdu buvo po savo mokslu baigimo ir pradejo dirbti, kai atejes i darba as viska is pangrindu mokiausi nuo nulio, realiai jokiu konkreciu darbo ziniu neturejau, neskaitant poros praktiku, kuriose apgrabom buvau supazindintas su darbu, o ta visa teorija gauta moksluose buvo beverte....

11550

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Musu nuostabi svietimo sistema yra un-real ypac, unikuose :::044 dabar jau taisosi, bet seniau gerai budavo. Vienas dede pasakojo kad studijuodamas statyba mokesi, rusu literatura ( na cia aisq gal tais laikais labai aktualu buvo ) ir biologija :::044. dabar jau tokiu nukrypimu ner, bet vienas dalykas man dar vis aky rezia tai kuno kultura, kokio atsiprasant sh... ji reikalinga univere, kai tu studijuoji pvz, filosofija ar dar koki bruda... :::b54

11551

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile noredamas pataisyt pridirbau cia big_smile
na va is taisiau savo nevekslishkuma big_smile

11552

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

bna true true,  Karoli... tu right toks esi wink
>> bet as vis tiek manua, kad ka mums duoda unikas, vis tiek.. nors mums tu visu pezalu nereikia.. bet ju mums reikia bendram suvokimui.. bendram isprusimui apie visa tai, ka tu mokeisi ir t.t.  as ekonomika mokausi, tai as bendras zinias turiu ir man ju per akis.. nors tiesa sakant, noreciau daugiau zinoti:::818 >> o va kur praktika atlieku, tai visai kitas reikalas.. viska mokaisi is naujo.. nes kiekviena imone ar dar koks kakius, turi savo programas ir t.t. pvz.. buhalterijos kiek programu yra, ir ka tu ten ismoksi visas :::921 neimanoma :? .> na, bet galiu drasiai teigti, kad as ismokau buhalterija ir galeciau apskaita vesti is to, ka ismokau smile tai zn.. salyginiai dalykai cia..
cia nuo darbo ir visa kita priklauso////
............... na labos wink saldziai issiparpk :H

11553

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na univerai duoda bendra suvokima, bet jei tu pats nesi :::826 tai ta bendra suvokima ir gausi jei duomesies nors truputi kas aplink tave pasaulyje vyksta... wink

As tiesiog is darbo puses zinau, kad dabar darbdaviam nelabai idomu ka tu zinai, juos labiau domina ka moki ir kokios praktikos jau turi wink

Ok naktibaldos eikit miegot as dar iki 7 ryto pasaugosiu savo darbo vieta ir leksiu namo i patalus... :::212

11554

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, true, jiems idomu, ka moki.. bet jei Karoli, nesi dirbes, tai is kur ta praktika :? as pvz, niekada nedirbus, ir nieko siaip nzn.. tai va.. as totalus blogis esu visais darbiniais atzvilgiais (chuckle)
>>na, labas rytas :::b25

11555

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 parašė:

nu bet irgi Lina... o kam tos mokytojos klausyt?


man ji neleido laikyt...sako o jei neislaikysi nu ir nelaikiau...o kai is mokyklinio 10 gavau tai jau sako galejai ir laikyti...
bet man ir mokyklinio uzteko stojant big_smile o apie tuos dalykus kur ne i tema studijuojama pagal specialybe, tai mano vokieciu kalbos pedagogikoj reikejo studijuoti verslo ekonomika, kam man jos reikejo tai neparisu :? ir dar tiek nervu ji istampe, paskui sveika gyvensa, aplinkosaugos pagrindai, lietuvos ir pasaulio kultura, Lietuvos etno kulturos istorija, filosofija ir dar visokiu nesamoniu big_smile vienu zodziu is mokytoju norejo padaryti ir filosofus ir ekonomistus ;D

ir pazyminia gi neatspindi to ka moki smile

11556

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

na bet nesimokes tu gi negalesi savo ziniu pritaikyti praktikoje tongue

Taip Linai as ir maniau, kad tie dalykai niekuo nepravercia :::036 bet dabar galvoju visai kitaip :::b18 nu intelekto koeficijentas "pakyla" :::111 su tom ziniom kurias turiu gal milijonu ir neuzsikalsiu,bet uzpakali ne karta isgelbiejo is memaloniu situaciju. Tiesiog gal viska ne nesioji galvoi ka sukaupiai, bet atsiranda bendras supratimas apie daugeli dalyku kurie veda i prieki smile
nu cia jau visi tai ir pasake, o as cia toki apibendrinima trumpa :::818

11557

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 25 parašė:
Linas, 19 parašė:

na bet nesimokes tu gi negalesi savo ziniu pritaikyti praktikoje tongue

Taip Linai as ir maniau, kad tie dalykai niekuo nepravercia :::036 bet dabar galvoju visai kitaip :::b18 nu intelekto koeficijentas "pakyla" :::111 su tom ziniom kurias turiu gal milijonu ir neuzsikalsiu,bet uzpakali ne karta isgelbiejo is memaloniu situaciju. Tiesiog gal viska ne nesioji galvoi ka sukaupiai, bet atsiranda bendras supratimas apie daugeli dalyku kurie veda i prieki smile
nu cia jau visi tai ir pasake, o as cia toki apibendrinima trumpa :::818

reziume, Tomuk :::b18
----------------------------------------------
Linciau, o zinai, kodel tave moke tos verslo ekonomikos << nes zinojo, kad pas mane ateisi (chuckle) todel.. kad rastume bendru kalbu, nes daugiau tarp musu nieko bendro nera ;D ne ne ne.. as todel ir vokieciu kalba mokiausi.. nes cia PONAS likimas..
.................. ir eina jis afrikos keliais........................................ jo.........taip taip.. mielieji...

11558

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

Linciau <<<

kas cia :? kas cia per iskraipymas :? o sesiau aiskinsiesi :::050 o jei as tave Nilkcium pavadinciau big_smile ;D bet uz ta LInciu tai i sike gausi :::b03 pazadu :::a52

11559

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ai ! reziume, !!! ;D
Tu kominciato parlare frnceze :?
Nu jo Lijoli ar prasivardziuoti grazu :::818 ;D...._-<>>>>:::b02

11560

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::b25 Laba ryta suraityta big_smile nu jau vidurdianis hmm
<tai va turiu laisva valandele esu vienoi kavinei big_smile ir nusprendziau pas jus uzsukt :::b25
< kas cia pas jus per pokalbiai:? :::b33
<jauciu nieka nesuprasiu jei viska neperskaitysiu :::008