11581

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labadiena :::036

11582

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

laba diena big_smile kaip sekasi? as tai tuoj ir viso gero sakysiu nes leksiu namuciu wink atvaziuoja teta is klaipedos tai reik susmatyt big_smile na sekmes tau einu persirengti ir vaziuosiu jau wink

11583

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile aaa !!! seimos susirinkimai big_smile as  tai tokiose susirinkimuose dazniausiai ka nors apkalbu -:D

11584

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

hei :::b25 Laba Hiabryte :::b25

11585

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas :::b25 nu, kaip savaitgalį praleidot? smile hm.. :? bet pasirodo šiandien ne pirmadienis ;D o man pirmadienis tai jau įstrigo ilgam... ;D draugė juokias, kad jau ir mano mašina pašventinta ;D

11586

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 parašė:

labas :::b25 nu, kaip savaitgalį praleidot? smile hm.. :? bet pasirodo šiandien ne pirmadienis ;D o man pirmadienis tai jau įstrigo ilgam... ;D draugė juokias, kad jau ir mano mašina pašventinta ;D

Padarei bum? :::921
O man šiandien jau savaitgalis tongue :::d22 :::d77 :::521 ;D

11587

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jau ciu  ka d nebe pasi rod ys :::050

11588

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na va ir as jau cia big_smile kaip einasi big_smile kaip musu muchacho gyvena big_smile

11589

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi tas tai:::917 atlekia ir islekia kaip miNULIS :::050

11590

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

visa laimė ne aš BUM padariau, o į mane padarė BUM big_smile bet kai į laužyną posūkio nuvažiavau, tai sakė, kad šiandien vien tik merginos atvažiuoja... tai va taip jei nieko neaiškini vyrai ir pradeda galvot, kad ne bobom mašinas vairuot... :V

11591

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o as va kavcika gurksnoju.. ui... liko man vaikai 2 dienos ir baigiasi mano praktika.. nu ziuresiu, kaip toliua.. bet jau nieko nenoriu .. ne ne ne.. ne noriu

11592

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas rytas big_smile as tai oficialiai siandien atidariau ssavo :::d02 palaksciau dar biski, dar kazkoks :::322 uzsivijo parke :::009 siaip dabar leksiu i vonia nes visa slapia, gerai kad dabar ejau begiot nes ziu kad karstis tai kaip ant mieliu kyla big_smile
>> beje sesiau tikrai nieko daugiau nenori :? :V ir tua jau viena diena liko ir fsio bus big_smile

11593

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 24 parašė:

labas rytas big_smile as tai oficialiai siandien atidariau ssavo :::d02 palaksciau dar biski, dar kazkoks :::322 uzsivijo parke :::009  big_smile

Tai kad Tu begi tai ir uzsiveja visokie :\ nu cia tai geras:D :::b02


Tomas, 25 parašė:

oi tas tai:::917 atlekia ir islekia kaip miNULIS :::050

o ka vistiek paskui pasirodau ;D kur as dingsiu be jusu :::110



Diana, 18 parašė:

visa laimė ne aš BUM padariau, o į mane padarė BUM big_smile bet kai į laužyną posūkio nuvažiavau, tai sakė, kad šiandien vien tik merginos atvažiuoja... tai va taip jei nieko neaiškini vyrai ir pradeda galvot, kad ne bobom mašinas vairuot... :V

nu as ir galvoju kad jus ne prastos vairuotojos :::b33 tik gal taip bambalo vairuotojas uzsimane su tavim susipazinti big_smile:::b02




11594

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu kaip ten del Dianos tai kaip visada N E I S K U :::b02 juokauju ! ;D na zinoma kad moterys daug atidesnes vairuotojos :::036 nes jos ne ziuri i vaikinu uzpakalius spauzdamos ant akceliaratoriaus o i prieki :::111 o stai vaikinai tai visata ziuri i moterys ir net sugeba lektami 80km/h apzeti praeiviu uzpakalius big_smile

11595

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aga, tai gerai kad maziukas uzsivijo big_smile ten dar kartu lakste ir rotveileris bet tas su antsnukiu buvo big_smile
man uz vairo sedint tai azartas pagauna wink kai vaikina su masina aplenki o tas paskui tave bando aplenkti big_smile ir prasideda keliu lenktynes :::211

11596

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi oi joi big_smile Lina sumaheri daro :? nu zek wink

11597

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kas be ko tongue lekstu kartais palaktyt big_smile neoficialiai vairuoju kazkur nuo 13m :V o oficiailiai tik 3metukai liepa bus :::818

11598

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zdz........................................
vaikai :::818 as jusu jau labai pasiilgau............ :H ....


... todel skaiciavau, paskaiciavau.. ir suskaiciavau... kad liko ponas VIENAS [1] menesis ir paneles 2x2x2 dienos ;D ;D [tayp... jau laukiu] iki tokios tai sventes :::d24 kuria Aurio miestas ir visi kiti... pavadino...........
........JUROS svente :::854:::854 [2] ir :::537:::537:::537:::537:::537:::537:::537:::537:::537:::537:::537 [11]...
......... tai ka :::b18... laukiam...

11599

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo jo galesi ir viena lekti jai jau manes nebebus smile turesi tada man viska su smulkmenom papasakot sesiau va tongue

11600

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ooooooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooo... jau as tai panele mistere pasaulio pasakotojoa.... papasakosiu :::b18 viska su smulkmenomis isdestysiu ir dar prikursiu big_smile) jei man padesi.. bet tu padesi :H