14101

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as ir mazuma, nepergyvenk, "Auris" big_smile as zinai, mergaites myliu ;D
matai, Nijole..mazas kai buvo, tai matyt, kad mama nemokino ant puodo sedet ir nesake "Daryk AA" ;D

14102

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile big_smile big_smile ji mokino EE ;D todel ;D

14103

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kitaip sakant, kad krenkste big_smile isvada, augo pas mociute ;D

14104

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

he he ;D
>> na, as tai jau metu kompa ir einu sapnuot sapnu zzz....zzZZzzz..... labos...
p.s. loading.............67% :::920

14105

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labanakt, Nijole smile lauksim rytojaus...

14106

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 21 parašė:

as siauliuose irgi chebros turiu zinok... tai cia per daug ant mano marijampoliukes nestumk :::b49
>> o del to, su kuo as prasidedu :V na.. hmm.. tas vienas nuosirdziai ne tik domisi, bet ir uzsiima tuo big_smile) kai jis man paskambina, tai pirmas klausimas mano buna: jau koja susilauzei :? o kad visi kiti ziuri, tai as zinau big_smile) del formules :? ne nuobodybe, ten visko buna wink visko visko.. tas pats apie kase galiu pasakyt >> koks idomumas, kai nuo lanko prie lanko laksto :?
p.s. kai vyrai sakys, kad lakstymas po pardes yra ne nesamone, tai as sakysiu, kad sportas nera nesamone tongue
p.s.s. beje, marijampole rasosi su A <<<<<<<<<<<< su AAAAAAAAAAAAAAA

koks idomumas lakstymas nuo lanko prie lanko? ten vyksta veiksmas..ech, moterys to nesupras..gal del to kad ju **** didesnis negu vyru taip nutinka big_smile Zinau, kad AAAAAAA rasosi, bet sakosi su EEEEEEEE, bent per telika taip sako big_smile dar sako greituke atvaziavo big_smile

14107

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

viskas, ka galiu isspaust si vakara tai ----> ;D;D;D troskulys nera viskas, moterys yra viskas big_smile (nesigincyk su mumis)

14108

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na bet Auri ir ustumei ant manes... :V grazu labai grazu jau taip nuvarginom kad net mane mergina palaikei..

Karolina sake tiesa buvome rojuje. bet smelio parsiveziau net burnoj big_smile big_smile big_smile big_smile na zodziu... :-)
>>  manau kad Karolyte per sia savaite sutvarkys foto ir tada jau mums per skype atsius wink

14109

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as taip pat laukiu nesulaukiu tu nuostabiu fotkiu smile smile smile

14110

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne, as tingiu siandien rasyti ;D bet pasakysiu, labai puikia diena siandien apturejau,kad net ilgai tausota :::537 grizus namo isgeriau tongue
>> taigi, siandien veziau drauguciui savo :H parodyt rasos suni ;D tai jis naglas vaikas uzauges yra, isiprase vaziuoti.... vaziuoti... kur?.. kur?.. o taip.. i jonava :::b18 tai mes valgem :::459 ir gerem :::524 dar leduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu <<<< ledai :::742 tai va, gudruciai tongue trumpai mes su Ingridele padraugavom, bet manau, kad sauniai :::035
paskui grizom i kauna, bet kelias (tmi) tai vajeeeeeeetau hmm lijo belekaip, o dar mano sturmaniukas atsisedes gale melavo visa kelia big_smile o kai ta netikusi melagi palikom namie big_smile tai susiskambinau su besiprekiaujanciu Linutu ir dar ta vaika apziurejom, apciupinejom :-)
dar paskui su rasa iki alt nuvairave pasilaipiojom po piliakalni :H
>> taigi, ;D manau, isvada tokia, kad Ingridele tikrai su mumis gertu ;D

14111

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyt, o sakei, kad gert nenori tongue as isvis be zodziu esu, bet kad buvo saunu tai jau tikrai smile labai labai noreciau, kad galiotu sitas posakis ----> "gera pradzia puse darbo" neutral zinot ka?ogi pamasciau, kad Jonava labai lauke sveteliu tongue nes!ryte lijo...jau galvojau sakes tam susitikimui, bet! iki piet nusotojo...pakol buvo sitie zmogeliukai ir sunekas big_smile dangus ramiakas buvo, miegojo matyt tongue o kai pajudejo laiptines link visi, dangus pravirko sad darykit isvadas, mielieji big_smile labai labai dziaugiuosi, kad Jus pazinau :::435
Nijolyt?AUU! big_smile ir vel Ingrida Zilvi**s isvadins alkoholike hmm :Dkazi ka as ten gert tureciau tongue

14112

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne ta ciuckiaus mokykla ir ne tas bernelis, tai mes gal ir butume ilgiau pabuve (gal teoriskai, nes kol kelia be jo butume rade ;D ;D ;D ;D )
>>. na, as tau irgi jau sakiau, kad as kai atsikeliau, pas mane irgi lijo :-) tai maniau jau imsiu telyyypona ir rasysiu sms visiems, kad niekur snd nevaziuoju.. bet kol susikuiciau, tai ir sauliukas islindo big_smile) tai pamaniau, dzin, varom :::b18
dbr mastau mastau ir zinok galvoju, kad geriausias dalykas buvo saldaines big_smile)
>>>> o del gerimo.. as gert noriu.. tik nedristu :::818

14113

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kad jus kaip nezinau kokie big_smile sakiau, ateisiu pasitikt, nea, mes rasim big_smile na, nesvarbu, gero po truputi :pkodel as galvojau, kad geriausias dalykas buvau as? :? klydau..ir vel ;D (nors zinosiu kuo prisiviliot tongue  )
kita karteli gersi, oi kaip gersi big_smile busiu istirpdzius tuos geltonus saldainiukus kur nors tongue

14114

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jis sake, kad zino kur big_smile) ir radom big_smile) ar neradom :? radom :::b18 tai kokios problemos big_smile)
>> na, as del saldainiu padaryciau viska big_smile viska viska big_smile man saldaines tai nzn.. viskas big_smile) siandien nieko nevalgiau .. tik saldaines :::818 labai jau skanios :::742 tooookios sokoladines apvalios ir viduj karamele :::742 dar liko ;D [ p.s. gal issaugosiu iki pirmadienio kelias :::b18 :::920 ]

14115

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

radot radot big_smile va, as bijau, kad jusu nebuciau radus jei ne ciucikas ;D;D;D o geriausia, kai Rasa pasake, kad pradzioj pagalvojo, kad man su kojom kazkas negerai, nes slubavau, o as tik tingejau uzsisegt tas basankes ;D
saldainine mergaite as tave praminsiu tongue o kodel iki pirmadienio saugot turi? :? cia norma savaitei? big_smile

14116

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

boooolis grizta :H

14117

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

dziaugiuos uz tave smile galejai atvezt ji parodyt, gal issirinkciau i vyrus tongue big_smile

14118

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tau kaip rinkciausi :::838 jis jau isrinktas :::b30 ir man kad ne kripst, ne pipst :-)
>>> pas mane i kambari  iskrido :::857:::819:::011:::a15

14119

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zudyk big_smile

14120

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ant sviesios sienos ??? nee... ale man regis teks man greiciau kraustytis po dekiu :::819 mama tai miega :::a15