14161

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile:D:D na, matau, kad kiekvienas cia labai svarbus yra wink Nijolytei patiko Lauras, kuris, mano nuomone, labai giliai iklimpes, norintis issipasakot, rasantis vos ne dienorasti..toki labai gyvenimiska, todel, savaime suprantama, labai idomu skaityti jo pasisakymus...
Viktoras, o jam jau tikrai nebereik lankytis sitame klube, nes, visiskai kitaip dabar pasisako nei sito klubo atidarymo pradzioje tongue ir isvis, visi labai jau prisigaude visokiu patarimu ir naglai kukli pasidaret big_smile
p.s. pranesimas socialines darbuotojos tongue

14162

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D tai mes kaip sakant tobulejam ir laikom patirti naujiems zmonems todel niekur ir neinam, juk turi kazkas patirti perduoti jaunesniai kartai !!

14163

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

vaje, tada nekas big_smile nepavydziu tiems jaunuoliams ;D

14164

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

is pirmo psl ..

Auris, 19 parašė:

prasom registruotis i kluba big_smile vardas amzius vietove ;DDD ir kuklumo lygis ! big_smile~
LABAI pageidautina ir pasakaite apie save, gyvenimo istorija ir visokias subtilybes apie traumas ir Tomus ;D


Auri, mielasis.... tik nesakyk, kad cia tai, apie ka as galvoju :-)

14165

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taip cia tai apie ka tu galvoji saulele big_smile

14166

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o apie ka jus cia galvojat? :?:?:? (jauciu, kad garbanojates, o man siandien iseigine, net plauku tiesint nereikejo tongue  )

14167

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

alia as leisiu tamstelei nijolytei issamiai paaiskinti nes jai tai taip sekasi big_smile

14168

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kas cia darosi  ? 

14169

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri destyk temos sunkuma jei man lengvai taip neiseis? tu cia vadas kaip itariu big_smile
Nijole, papasakok apie save, tai cia kas konkreciai kas? big_smile

14170

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kazkodel jauciu, kad kazkas ant kazkokio Tomuko supykojo big_smile
Linel, misliju, kad ikauses esate? smile

14171

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::b52:::a20 manau verta tokiam bičiukui peržiūrėti sita :H
šiandien tokia diena, kad jam tikrai manau padėkosime, kad vienas kitą pažįstame, kad 2006 07 11 dieną šios temos

Auris, 21 parašė:

autorius rase is prikolo ir visai nerimtai ;D <...>


Šiandien kažkaip net pokalbio tema susiklostė apie NIK istoriją :::916 na, nesvarbu.. iš tikro padėkosiu aš jums už daug ką... už dainuojamąją poeziją.. už bemieges naktis... už bravarijos alų... už akropolio ledą...  už raganas :::918 ... už čiuožimą zoo... už sambuką... ir išpurkštą kojų deziką.. už tai, kad tarp dviejų latriukų neįmanoma išsimiegot (nes vieno užpakaliukas šaltas, o kitas nė nesvajoja pasislinkt)... už tai, kad "laiko dar yra"... už tekilą... už molą... už "tai ką, aš ne lo..." ...už nerealiausius alytaus autobusus... už autobusų stotį... už 2 <<< ...už bet kokią muziką... už (*)... už kuklius smėlio kibirus... už memelio alų... už nusidainavimą... už tranzavimą... už atvirumą... už tai, kad naujus sutikau su mineralinio stikline... už filmus, kurių vis tiek nemačiau... už hamburgerį, kuriame galėjo nebūti agurkų... už olando kepkę.. ... už jus pačius :H...

>>>su meile :::727 su seile :::207 ir su :::b18 (happy) (chuckle) nilkius:::906

14172

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingridel, na ziurint, koks ikausimo lygis kam tinkamas big_smile na siaip normaliai viskas nei daug nei tuscias big_smile o itarimai is kur kilo tamsta? big_smile

14173

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyt, ale as tai nezinau nezinau big_smile jau pati saves bijot pradedu tongue ir vel pasireiskia mano galios ekstrasenso...bliamba, nebejauku...tai atspeju kas pas zmones vaikystej ant duru kabojo ir ar isvis kabojo..tai sapnas, kuris kita diena issipildo 95%..ajajaj...o dabar dar ir tema pakibinau..net nemaciau tos datos smile big_smile SVEIKINIMAI VISIEMS, BESILANKANTIEMS SIAME KLUBE BEI JO SAVININKUI  :::906;)
REDAGUOJAM
Lineli, sakiau, kad viska kiaurai matau big_smile

14174

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, pats laikas burimo salona atidaryt big_smile

14175

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ai, kad ir taip ragana vadina, neisiu neutral ;D

14176

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 21 parašė:

alia as leisiu tamstelei nijolytei issamiai paaiskinti nes jai tai taip sekasi big_smile


as nepasakosiu :::818

Ingrida, 22 parašė:

kazkodel jauciu, kad kazkas ant kazkokio Tomuko supykojo big_smile


... as zinok dbr mislinu... ant Tomuko pykti turbut neimanoma... ji tik gerbt, mylet.. tausot reikia...

Linas, 23 parašė:

Nijole, papasakok apie save, tai cia kas konkreciai kas? big_smile


nesuprantu, ko tu nesupranti :? tu nori apie mane kazko?? sek Ingridos pavyzdziu ;D skaityk nuo pradziu visa NIK ;D

14177

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na jau...jei visos raganos butu kaip tu, vaikai ju nebijotu... smile paguodziau, ne? big_smile
Nijole big_smile as klausiu apie save ka tureciau papasakot, o ne apie tave big_smile neturiu tiek daug laiko viska skaityt, Aurio pasiulymu pasekiau ir pirma puslapi perskaiciau big_smile

14178

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, Tomas, mano draugelis tas, as visa gyvenima busiu jam dekinga :|uzrode jis man ta foruma, blevyzgas, tai dabar ligonis esu big_smile
Lineli, as va jau perskaiciau siandien 110 psl tongue tai zadu per savaitele iveikt wink pamenu, kai mane prievartavo Nijole ir Lina su tuo pasakojimu..tai Auris kaip apkarpe mano kalba, tai vaje big_smile atrodo, kad as kokia s*kso mane buciau ;D
Paguodei, paguodei, ragana, kurios nebijo vaikai ;D zinai kodel nebijo?nes jie baisesni siais laikais uz jas big_smile

14179

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D ;D ne pyragai vaikai, tikrai big_smile bet ka darysi, vis tiek noresis koki pizduka turet big_smile

14180

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, Linuk, as tau nepatarsiu, ka ten daryt ir sakyt;D nes jei atvirai as mergina, as susitariau ten visaip kaip :::416:::207:::419 ir nemanau, kad tu su juo susitarsi taip, kaip as tariausi cia ateidama big_smile)
>>> o siaip.. as labai kukliai prisistaciau tongue