15181

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Andzelina, 19 parašė:
Linas, 21 parašė:

:::a38  as nesveikinsiu nieko big_smile o tik padekosiu uz sveikinimus big_smile pz as dar girtas.. :-)

Linai paziurejus i tavo avatara tai ir as noreciau tuo metu dar but girta ;D ;D ;D
:::608

atsiprasau :? :V ka tai turetu reiksti :?

15182

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Seniai, labai seniai buvo sala, kurioje gyveno visi žmoniu jausmai Džiaugsmas, Liūdesys, Pažinimas.. ir taip, kaip ir kiti jausmai, greta gyveno ir Meilė. Vieną gražią dieną Jausmams buvo pranešta, kad jų sala netrukus paskęs. Taigi, visi susiruošė savo laivus ir apleido salą. Tik Meilė laukė iki paskutinės akimirkos, Salai skęstant, Meilė prašėsi pagalbos. Ir praplaukė Turtingumas savo prabangiu laivu pro Meilę. Ši paklausė: "Turtingume, ar gali mane pasiimti su savimi?" "Ne, aš negaliu. Savo laive aš turiu daug aukso ir sidabro. Čia tau nėra vietos." Toliau klausė Meilė Išdidumo, kuris plaukė įspūdingu laivu pro šalį: "Išdidume, aš tavęs prašau, gal galėtumei mane pasiimti su savimi?" "Meile, aš tavęs pasiimti negaliu", atsakė Išdidumas, "čia viskas taip tobula. Tu galėtum mano laivą apgadinti." Dabar Meilė kreipesi į Liūdesį, kuris kaip tik keliavo pro šalį. "Liūdesį, prašau tavęs, paimk mane su savimi". "O Meile", atsakė Liudesys, aš esu toks liūdnas, kad turiu likti vienas." Keliavo ir Džiaugsmas pro Meilę, bet jis buvo toks patenkintas, jis net negirdejo, kai Meilė jo šaukėsi. Staiga tare balsas: "Ateik Meile, aš pasiimsiu tave su savimi". Tai buvo Amžius, kuris taip kalbejo. Meilė buvo tokia dėkinga ir laiminga, kad ji pamiršo Amžiaus paklausti, kuo jis vardu. Kai jie pasieke krantą, Amžius nukeliavo tolyn. Meile suprato, kad ji jam liko labai skolinga, todėl klause Pažinimo: "Pažinime, gal gali pasakyti, kas man padėjo?" "Tai buvo Laikas", atsakė Pažinimas. "Laikas?", paklausė Meilė, "Kodel Laikas man padėjo?" Ir Pažinimas atsakė: "Tiktai Laikas supranta, kokia svarbi yra Meilė gyvenime."
Visus su MEILES diena:::727...,nuostabiausiu,svelniausiu,silciausiu jausmu:::714:::920 !!!

15183

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

... oj ... na ir gražus pasakojimas neutral

15184

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na ka, kai kam si diena ypatinga kai kam nieko nieko nereiskia, tik komercija big_smile :V bet vis vien noriu pasveikinti su sia sirdutes diena, ir palinketi kad niekada nebutu salta :H ir visad kas nors pasildytu http://forumas.ieskok.lt/imgload/5245

15185

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o taip big_smile) as tai nesveikinsiu big_smile)
ne ne... sveikinu ir as big_smile) uz meile, vaikai :H mylekit ir busit mylimi :::207 juk taip smagu :::b18

15186

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Jolanta, 29 parašė:

Seniai, labai seniai buvo sala, kurioje gyveno visi žmoniu jausmai Džiaugsmas, Liūdesys, Pažinimas.. ir taip, kaip ir kiti jausmai, greta gyveno ir Meilė. Vieną gražią dieną Jausmams buvo pranešta, kad jų sala netrukus paskęs. Taigi, visi susiruošė savo laivus ir apleido salą. Tik Meilė laukė iki paskutinės akimirkos, Salai skęstant, Meilė prašėsi pagalbos. Ir praplaukė Turtingumas savo prabangiu laivu pro Meilę. Ši paklausė: "Turtingume, ar gali mane pasiimti su savimi?" "Ne, aš negaliu. Savo laive aš turiu daug aukso ir sidabro. Čia tau nėra vietos." Toliau klausė Meilė Išdidumo, kuris plaukė įspūdingu laivu pro šalį: "Išdidume, aš tavęs prašau, gal galėtumei mane pasiimti su savimi?" "Meile, aš tavęs pasiimti negaliu", atsakė Išdidumas, "čia viskas taip tobula. Tu galėtum mano laivą apgadinti." Dabar Meilė kreipesi į Liūdesį, kuris kaip tik keliavo pro šalį. "Liūdesį, prašau tavęs, paimk mane su savimi". "O Meile", atsakė Liudesys, aš esu toks liūdnas, kad turiu likti vienas." Keliavo ir Džiaugsmas pro Meilę, bet jis buvo toks patenkintas, jis net negirdejo, kai Meilė jo šaukėsi. Staiga tare balsas: "Ateik Meile, aš pasiimsiu tave su savimi". Tai buvo Amžius, kuris taip kalbejo. Meilė buvo tokia dėkinga ir laiminga, kad ji pamiršo Amžiaus paklausti, kuo jis vardu. Kai jie pasieke krantą, Amžius nukeliavo tolyn. Meile suprato, kad ji jam liko labai skolinga, todėl klause Pažinimo: "Pažinime, gal gali pasakyti, kas man padėjo?" "Tai buvo Laikas", atsakė Pažinimas. "Laikas?", paklausė Meilė, "Kodel Laikas man padėjo?" Ir Pažinimas atsakė: "Tiktai Laikas supranta, kokia svarbi yra Meilė gyvenime."
Visus su MEILES diena:::727...,nuostabiausiu,svelniausiu,silciausiu jausmu:::714:::920 !!!

Galiu pasakyt, kad esu begalo priblokstas sio pasakojimo. Ir del to kad jis nerealiai akuratnavai isskirtinis, bet svarbiausia, kad nepagavau MORALO big_smile big_smile big_smile

Taigi krc. Turtingums netur vietos meilei. Liudesys ignora imetes. Amzius "kuris teoriskai gerai" praktiskai pamylejo ir sako **** **** krc dw. Pazinimas kaip tikras biurokratas nukreipe i kita langeli, o tas langelis, vardu LAIKAS, sako: "Tu vejo paklausk, tik jis tau atsakys" big_smile big_smile IR taip neaisq KUO siam gyvenime dziaugtis.

Hey zmones mano mylymiausi :H :H Svarbiausia siam gyvenime yra nei turtas,  nei amzius, nei laikas, nei laikas,  nei laikas (x3 kaip jau pastebejot), nei vejas, nei TOMAS is Nijoles pasaku, nei tai, kad auris rukyt dar nemete, ar net ne tai, kad pasaulis vis dar sukasi del PINIGU....svarbiausia yra tai...ka jus galite isivaiduoti visame pasaulyje ir visatoje kaip pati svarbiausia dalyka, tik uz ta dalyka TAI yra laaaaaaaaaaaaaaaaabai svarbiau big_smile Tai va. Uz ta svarbiau mano mylymiausieji :H :H

15187

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D ;D cia su miego trukumo simptomais pasakysiu ;D >> jei tu manai, kad ne Tomas.. tai labai nusivylusi tavimi esu ;D

15188

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 22 parašė:

;D ;D cia su miego trukumo simptomais pasakysiu ;D >> jei tu manai, kad ne Tomas.. tai labai nusivylusi tavimi esu ;D

Nu ka padarysi, bet as taves vistiek nenustosiu del to mylet ;D

15189

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

va butent uz tai tave dar myliu big_smile)

15190

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu teksto ziuriu kaikas nestokoja:)

15191

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

yra dar geru zmoniu sioj zemej! ;D;D;D

15192

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, 23 parašė:

yra dar geru zmoniu sioj zemej! ;D;D;D

Kokiu??

Zybartai>>> O kaip kitaip isreikst visokoteriopa meile forume? big_smile

15193

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, 23 parašė:

yra dar geru zmoniu sioj zemej! ;D;D;D

kaskaip nuskambejo su didele ironija.... o as manau kad istikro yra geru zmoniu, o ne zmoniu kaukes kurias einant miegoti pasidedamos....

15194

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 22 parašė:

va butent uz tai tave dar myliu big_smile)


Apropozito voveriu meile :::036 jus čia apie meile negalėjau susilaikyt

15195

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 18 parašė:

Nijolė, 22 parašė:

va butent uz tai tave dar myliu big_smile)


Apropozito voveriu meile :::036 jus čia apie meile negalėjau susilaikyt

> ten vovere ir lape jei ka wink Tomai smile paklausk Nijoles apie Tomus smile ten tokia istorija yra :::b02

15196

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai nuo kada lapes skraido :? man regis tu biologijos pamokas praleisdavai big_smile ir argi ji nepanasi i Scrata :? ka :? pabaigoje ji gi skraido, tai jei as gerai pamenu is biologijos apie guvunukus tai vovere skraiduole big_smile  nepasiseke vargsui Scratui wink
>>>Tomukai, ziauri ta meile ;D niekuo nesidalija ;D

15197

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 25 parašė:

Linai nuo kada lapes skraido :? man regis tu biologijos pamokas praleisdavai big_smile ir argi ji nepanasi i Scrata :? ka :? pabaigoje ji gi skraido, tai jei as gerai pamenu is biologijos apie guvunukus tai vovere skraiduole big_smile  nepasiseke vargsui Scratui wink
>>>Tomukai, ziauri ta meile ;D niekuo nesidalija ;D

na jei skrenda tada taip.. vovere skraiduole smile persiprasau :-)

15198

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai matyt filmuko neisziurejai iki galo tongue

15199

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia kazkokie voveriu ir lapiu ekspertai susirinko yikes Ei, hebra, geriau persimetam ant zebenksciu. Zinau toki ZEBENKSTIES ALU. Gers daikts ;D kai vozia per plionke, tai nei rankyciu, nei kojyciu nebeliek... ;D

15200

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

eikit jau jus laukiniu gyvunu myletojai... :::817 geriau mylekit tuos, kuriuos namuos turit: sunis, kates ar gyvates... big_smile