15361

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

vat as irgi cia smile neseniai egza issilaikiau, be to daugiadienes biski buvo... :V veiklos pilna :::035 o dar ir paskaitose reikia gi pasirodyti.. big_smile biski nerami dusia buvau :::818

15362

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

wowowo kas gryzo tongue daugiedienes sako mat, ar daugia sawaitines ? ;D joke..... tik neskayk kad metei gert ir pradejaj mokytis ? ;D

15363

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jau trecia diena kaip negeriu ;D pratusinau jau rugsejo pramogoms skirtus pinigus, tai reik ramintis, bo i minusa sesiu arba reikes save skriaust ir pabadaut big_smile o jei as badausiu, tada mirtis ir aplinkiniams, nes kai as isalkus, tai.... :::135
siandien buvo ziaurus zapadlo, nusprendziau but gera mergaite, pagaliau atsikelt i paskaita is ryto (9:40 big_smile ), nueinu i paskaita, o jos ner! ;D
o kaip tu begyveni? smile

15364

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 parašė:

jau trecia diena kaip negeriu ;D pratusinau jau rugsejo pramogoms skirtus pinigus, tai reik ramintis, bo i minusa sesiu arba reikes save skriaust ir pabadaut big_smile o jei as badausiu, tada mirtis ir aplinkiniams, nes kai as isalkus, tai.... :::135
siandien buvo ziaurus zapadlo, nusprendziau but gera mergaite, pagaliau atsikelt i paskaita is ryto (9:40 big_smile ), nueinu i paskaita, o jos ner! ;D
o kaip tu begyveni? smile


palaikyk forma koki pirmoj nuotraukoj ir jokiu badavimu :::917
<<< sveika sugrizus :H

15365

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 parašė:

jau trecia diena kaip negeriu ;D pratusinau jau rugsejo pramogoms skirtus pinigus, tai reik ramintis, bo i minusa sesiu arba reikes save skriaust ir pabadaut big_smile o jei as badausiu, tada mirtis ir aplinkiniams, nes kai as isalkus, tai.... :::135
siandien buvo ziaurus zapadlo, nusprendziau but gera mergaite, pagaliau atsikelt i paskaita is ryto (9:40 big_smile ), nueinu i paskaita, o jos ner! ;D
o kaip tu begyveni? smile

na as tai taip ir begywenu dar gywenu gywas lyg ir , badu marinuos i darba keliuos laiku nes taip nebuna kad jo nebuna k aip tau paskaitu , nors karta buwo ;D ;D ;D nuwarom i darba o darbas dega ;D tai dawe laiswa wiena darbo nakti big_smile

15366

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodorai, as vis dar tokia pat grazi kaip anoj fotkej, tik jau veidas normalus, o ne nusviles saulej ;D
o zinot ka? mano univiero aktu sale dege, gaila, kad tuo metu buvau Ispanijoj ir nemaciau tokio ivykio ;D

15367

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o tai labai smagu taipogi , smagiau jauciu butu buwe tada kai vidurine lankem ir nesinorejo ait i mokykla ;D ot butu buwus svente tada visiem tai isivaizduoju big_smile

15368

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

transformere;D
<< manau dar pamatisi ir ne tiek(davai parlamenta padegam):::110 as jau persiziurejau gyvenimo,bloga darosi hmm
<<<reikia MAN ATSIPALAIDUOTI BISKI smile
hebra zesim filma ?
http://www.mymovies.it/film/2009/avatar/trailer/

15369

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jega filmas pas mane ji 3d rodys maciau reklama per akinius ba tada kita  ziurejom tai gerulis filmas tongue

15370

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Edgaras, 20 parašė:

jega filmas pas mane ji 3d rodys maciau reklama per akinius ba tada kita  ziurejom tai gerulis filmas tongue

pas mum ta pacia savaite ir nidzia rodys big_smile
http://www.youtube.com/watch?v=LEJIs9ypGS8

15371

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na wa o sito tai nemaciau tongue

15372

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Laba diena...Ptiu ...
Laba vakarą :::036

Lina, 26 parašė:

nu jau nu jau nereik apie save tokios blogos nuomones skelbti big_smile (chuckle)
_ Tomukai, na reik truputi jos inesti i NKK :V


Įnešt tai įkirtau bet ką ? Čia tai nobelio klausimas :::050 plauk telepatines galios nusilpo...
-
-
sv Edgarai :::b25 tas su nidzėm..ti krutas :::111-:::318ti ką nori žeti jei pasauline premjerą už keliu mėnesiu.Iš ruskyno parsisiunti arba Holiwude gyveni :?

15373

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

renkuos gywenu holivude ;D

15374

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 19 parašė:


Lina,romantiškas avaturas.


va as apie romantikos inesima kalbejau tongue

15375

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 26 parašė:
Tomas, 19 parašė:


Lina,romantiškas avaturas.


va as apie romantikos inesima kalbejau tongue

Jūsų didenybe atleiskit už mano bukybe ,bet aš kampo vistiek nepagaunu   :::a55
BET MANAU KAD REIKIA ROMANTIKOS ĮNEŠTI NIKA :::818:?Si o no ?|Ma pero :V ar idominavau ?

Edgaras, 20 parašė:

renkuos gywenu holivude ;D

Tada turėtum žinoti apie naujus filmus kurie išeina iš ten big_smile

Nauji filmai 

15376

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu matai kai jie iseina man jie nieko nesako taip aina iseina ir praeina pro mane o as  net nepastebiu ;D

15377

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Edgaras, 20 parašė:

nu matai kai jie iseina man jie nieko nesako taip aina iseina ir praeina pro mane o as  net nepastebiu ;D


fimai kaip moterys ateina ieina, isšeina, preina, pamirsti, prisiminei nezinai ir tt

15378

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jo bet kad ir tos moteryt nei uzeina nei iseina pas mane ;D :::717

15379

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Edgaras, 20 parašė:

tai jo bet kad ir tos moteryt nei uzeina nei iseina pas mane ;D :::717

Reikia jas daugiau kalbinti ir siūlyti kavos ar kapucino:D Kitaip jau labai kuklus kad nedrįsti .Na ko ir reikia tikėtis, kitaip ir nebūtum šiame klube  ;D

15380

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Edgaras, 20 parašė:

tai jo bet kad ir tos moteryt nei uzeina nei iseina pas mane ;D :::717


nu nepretenduok i bobu tarpa ;D vyras buk tongue