15441

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Teo, 27 parašė:
Lina, 26 parašė:

sveki branguciai :::858 kaip gyvenimelis big_smile nesusalot dar big_smile

va saulute sviecia :::034

aga dar ir pasilde tada wink ne tik pasviete big_smile
tas filmas 2012 jis kaip dokumentinis ar kaip veiksmo filmas :?

15442

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 26 parašė:
Teo, 27 parašė:
Lina, 26 parašė:

sveki branguciai :::858 kaip gyvenimelis big_smile nesusalot dar big_smile

va saulute sviecia :::034

aga dar ir pasilde tada wink ne tik pasviete big_smile
tas filmas 2012 jis kaip dokumentinis ar kaip veiksmo filmas :?


jis toks fantastinis biski su daugybe ru efektu ;D graziai pastatytas na gal ir dokumentinis siek tiek cia taip turi but pagal nostrdama is tikro tai wa wisi paskesim ir bus jega ;D ;D ;D  tai jej dar negywenai tai pradek ba nebedaug liko ;D

15443

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Edgaras, 20 parašė:
Lina, 26 parašė:
Teo, 27 parašė:

va saulute sviecia :::034

aga dar ir pasilde tada wink ne tik pasviete big_smile
tas filmas 2012 jis kaip dokumentinis ar kaip veiksmo filmas :?


jis toks fantastinis biski su daugybe ru efektu ;D graziai pastatytas na gal ir dokumentinis siek tiek cia taip turi but pagal nostrdama is tikro tai wa wisi paskesim ir bus jega ;D ;D ;D  tai jej dar negywenai tai pradek ba nebedaug liko ;D

oj as gyvenu big_smile dar ir kaip big_smile

15444 (redagavo Teo, 27 2009-12-10 03:02)

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 26 parašė:
Teo, 27 parašė:
Lina, 26 parašė:

sveki branguciai :::858 kaip gyvenimelis big_smile nesusalot dar big_smile

va saulute sviecia :::034

aga dar ir pasilde tada wink ne tik pasviete big_smile
tas filmas 2012 jis kaip dokumentinis ar kaip veiksmo filmas :?

sitas http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc visi jus jau matet ane ?
ten ne dokumentinis ,bet juk dokumentini rode pries metus

15445

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 26 parašė:
Edgaras, 20 parašė:
Lina, 26 parašė:

aga dar ir pasilde tada wink ne tik pasviete big_smile
tas filmas 2012 jis kaip dokumentinis ar kaip veiksmo filmas :?


jis toks fantastinis biski su daugybe ru efektu ;D graziai pastatytas na gal ir dokumentinis siek tiek cia taip turi but pagal nostrdama is tikro tai wa wisi paskesim ir bus jega ;D ;D ;D  tai jej dar negywenai tai pradek ba nebedaug liko ;D

oj as gyvenu big_smile dar ir kaip big_smile


na tai tada pasidalink jau kaip cia linkmai tu yweni ? ;D augini kanapes ir pardawineji studentams ? tongue

15446

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nebutina augint kanapes, kad linksmai gyvenet tongue
beje labas  :::818 ziuriu dar visiskai nebumire klubas smile man labai nepatinka, kad forumas iskeltas i titulini puslapi big_smile :::818
kalbat cia aipe viskius salcius, o kad Lietuvoj net sniego nera... ;D na siandien jau truputi salciau ir rytoj tikiuos isvysti bAlta zemes apklota.... :::008 tada gales berneliai pradet sukt galvas kaip cia mane sildyt ;D va tik del sito naudinga ziema ;D na, dar del to, kad parodo grazu serksna :::008

15447

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 parašė:

nebutina augint kanapes, kad linksmai gyvenet tongue
beje labas  :::818 ziuriu dar visiskai nebumire klubas smile man labai nepatinka, kad forumas iskeltas i titulini puslapi big_smile :::818
kalbat cia aipe viskius salcius, o kad Lietuvoj net sniego nera... ;D na siandien jau truputi salciau ir rytoj tikiuos isvysti bAlta zemes apklota.... :::008 tada gales berneliai pradet sukt galvas kaip cia mane sildyt ;D va tik del sito naudinga ziema ;D na, dar del to, kad parodo grazu serksna :::008


ehh tau gerai as tai kogero ziemos taip ir nematysiu siemet  tongue swentes wisos bus ant aswalro ;D na arba trinkelemis kloto keliu ar saligatwio ar kokios aiksteles ;D ;D ;D ;D ;D

15448

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

pas mus kaip nekeista beveik 2 sav buvo sniego big_smile
Na kanapiu as tikrai neauginu, bet gal reiktu uzsukt toki bizni ;D greiciau deportuos ;D

15449

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

grizk i Lietuva ir gausi sniego, aplankyk Linute ir busi garantuotas del sniego :::035

15450

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 parašė:

grizk i Lietuva ir gausi sniego, aplankyk Linute ir busi garantuotas del sniego :::035

jega snd ir pas mus papuste bet tai tik iki zemes ir wsio istirpsta wiskas ;D

15451

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 parašė:

nebutina augint kanapes, kad linksmai gyvenet tongue
beje labas  :::818 ziuriu dar visiskai nebumire klubas smile man labai nepatinka, kad forumas iskeltas i titulini puslapi big_smile :::818
kalbat cia aipe viskius salcius, o kad Lietuvoj net sniego nera... ;D na siandien jau truputi salciau ir rytoj tikiuos isvysti bAlta zemes apklota.... :::008 tada gales berneliai pradet sukt galvas kaip cia mane sildyt ;D va tik del sito naudinga ziema ;D na, dar del to, kad parodo grazu serksna :::008


Na jau kur tau cia sniego nera... pamatytum kaip mano kiema apipuste yikes jauciuos tarsi atsidures kokiam sibire ir reikia kastis per metra sniego kad oro ikvept big_smile

15452

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kai grizau i kaima, pamaciau kokia cia ziema :::044 tiesiog skestam... :::b51buvau siandien klaipedoj, ziauru big_smile o vakar kaip per zinias rode, tai sakes.... smile sniego negaili senelis, kad galetu dovanas gausias atgabent :::812

15453

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::705 Kiekvieną kartą, kai metų ratas beveik apsisuka, ateina toks metas, kai oras įsielektrina, žmonės pradeda dažniau šypsotis, o vaikai ima sapnuoti ryškesnius sapnus… Jei nepastebėjai to pernai, atrask šiuos stebuklus dabar – juk artėja Šv. Kalėdos…
http://img51.imageshack.us/img51/4056/905450merrychristmas.jpg

15454

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

vo voooo sniego ner ,:::809seis metais du kart pro langa maciau ir karta kai buvau lauke
>>>visiems linkiu Sniego ir salcio kad butu noras pas ka nors isokt i lova pasisisldyt  :::a17

15455 (redagavo Lina, 26 2009-12-29 13:18)

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na pas mus sniego tai uztenka, siandien atsikeliau tai net langas buvo uzlipdytas sniegu big_smile stai koks vaizdelis is terasos
http://img695.imageshack.us/img695/7844/img7401l.jpg

15456

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 26 parašė:

na pas mus sniego tai uztenka, siandien atsikeliau tai net langas buvo uzlipdytas sniegu big_smile stai koks vaizdelis is terasos
http://img695.imageshack.us/img695/7844/img7401l.jpg

aina sau nesamone kazkokia pavydziu as tau wink wisus su praejusiom ir ateinanciam ir sawe pasisweikinsiu su praejusiu gimtadieniiu ;DDD aciu visiem ;DD

15457

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na geriau nenorek  big_smile nes ir dabar sninga big_smile
http://img254.imageshack.us/img254/7308/405542932180535cea06.jpg

15458

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na cia paziurejus jus ne tokie ir nedrasus.....:::833tik daugiau pasitikejimo savimi ir visos paneles bus jusu:)

15459

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

eva, 20 parašė:

na cia paziurejus jus ne tokie ir nedrasus.....:::833tik daugiau pasitikejimo savimi ir visos paneles bus jusu:)

NU JAU NE as geriau busiu nedrasus :::b54
lol:::b40
apsiverkiau :::b11 is juoko
<<<man cia vaidenasi ar dingo senosios ikonos :?

15460

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gal waidenasi ;D