81

Re: Ko nedarytumet del vyru?

man patinka Vitos uzsidegimas smile va cia jau mergina kuria susizaveciau smile

82

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Oj aciu!:) tiesiog esu daug girdejusi ir patyrusi bernu blogo elgesio, todel ir ginu savo nuomone...:)

83

Re: Ko nedarytumet del vyru?

visi blogi ir visos smile bet galima susitarti tongue

84

Re: Ko nedarytumet del vyru?

manau, kad galima.:)

85

Re: Ko nedarytumet del vyru?

cha cha cha big_smile

86

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Vita, 21 parašė:

manau, kad galima.:)

nu nezinau ko reiketu, kad isdrisciau tokiu posakiu pasitiketi

87

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Nezinau ir neisivaizduoju su kokiais zmonem tu bendrauji, kad praradai bet koki pasitikejima zmonemis

88

Re: Ko nedarytumet del vyru?

cha smile)) tu teisi ... visa menesi neislendu is seimo ... smile)
o siaip nepastikiu merginom smile

89

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Vita, 21 parašė:

Nezinau ir neisivaizduoju su kokiais zmonem tu bendrauji, kad praradai bet koki pasitikejima zmonemis

ne nu pi**ec big_smile boba su kiausais ir be smegenu, juokini tu mane big_smile vienoj temoj rekia, kad vyrais negalima pasitiket, o kitoj klausia su kokiais zmonem bendrauji, kad nepasitiki big_smile issiplauk galva biski ;]

90

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Aleksandras, 22 parašė:
Vita, 21 parašė:

Nezinau ir neisivaizduoju su kokiais zmonem tu bendrauji, kad praradai bet koki pasitikejima zmonemis

ne nu pi**ec big_smile boba su kiausais ir be smegenu, juokini tu mane big_smile vienoj temoj rekia, kad vyrais negalima pasitiket, o kitoj klausia su kokiais zmonem bendrauji, kad nepasitiki big_smile issiplauk galva biski ;]

vienintelis be smegenu esi tu! ir tas sakinys buvo skirtas ne TAU!

91

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Ir skaityt ismok!

92

Re: Ko nedarytumet del vyru?

as zinau kam jis skirtas ;] bet juokinga cia esi tu ;] ir is vis, abu jus juokingi, Audriau, tu su savo nuolatiniu zyzimu irgi uzknisi, visose temose tas pats "mergos tokios ir anokios, jos man suede gyvenima", nu suede, tai daryk ka nors, o ne sedek ir zyzk visose temose apie ta pati.

93

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Jei tu toks KIETAS, tai ko cia sedi tarp skystu apsisnarglevusiu zmogeliu? yra ir kietesniu forumu,o ne vien"moterims", kuriam tu sedi....

94

Re: Ko nedarytumet del vyru?

oj Aleksandrai reikia kazkaip sau nuotaika pakelti - tai ir erzini visus is eiles smile
as irgi blogas smile ir to nebandysiu paneigti .. sakau puse tiesos bet nemeluoju

95

Re: Ko nedarytumet del vyru?

i tema>>> neissizadeciau saves ir mano seimos (mama, broliai)
>>> del Aleksandro komentaro Vitai.. mieloji.. jis teisus...ir plius labai akis draskai :::921 Audriau.. ir tau tas pats.. visose temose <<< panomis nepasitikiu, nes jos pasitaikius progai ragus istums :::a08
tam ir sukurtos ATSKIROS TEMOS, o as skaitydama matau tuos pacius postus :V
>> galit metyt dbr akmenim mane :::a33

96

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Manau kad panos viska daro del saves, o baxurai del panu. Velniai jus greibtu big_smile

97

Re: Ko nedarytumet del vyru?

manau ko nepadarytum del zmogaus,ir priklauso nuo to zmogaus ir tawo nuomones,isitikinimu,interesu...jei vertini ta zmogu,jis tau brangus gali padaryti lb daug del jo,bet jai juo nepasitiki nieko del jo ir nedarysi... wink

98

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Nijolė, 21 parašė:

i tema>>> neissizadeciau saves ir mano seimos (mama, broliai)
>>> del Aleksandro komentaro Vitai.. mieloji.. jis teisus...ir plius labai akis draskai :::921 Audriau.. ir tau tas pats.. visose temose <<< panomis nepasitikiu, nes jos pasitaikius progai ragus istums :::a08
tam ir sukurtos ATSKIROS TEMOS, o as skaitydama matau tuos pacius postus :V
>> galit metyt dbr akmenim mane :::a33


As tik paglostau ir apkabinu :H
--------------------------------------
Daryti nedaryti :? nenoreciau kad del manes mergina paliktu kita vaikina. To niekada nenoriu kad tai jos darytu!!!!!!!Neesu kazkoks stebuklingas esu kaip visi smile

99

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Niekada.... turbut tas zodis gali reiks ta pati, kaip ir visada smile nezinau.. nes sunku isivaizduoti, ko gali pareikalauti meile..Jei reikes ir to tikrai noresiu, kad ir i menuli isskrisciau big_smile

100

Re: Ko nedarytumet del vyru?

as del vyru niekada netaturuociausi jo vardo,o ypac matomoje vietoje...
pazystu viena mergina ,kuri turi jau 4 taturuotes su buvusiu vardais,man tai kaip kazkokia liga atrodo big_smile