121

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Ingrida ---> pritariu tau aukotis kartais reikia abiems ir kartais net atsisakant sau paciam labai svarbiu dalyku, na dazniausiai kai aukojas vienas asmuo tokie dalykai perauga i konflikta kodel vienas turi taip daryt o kitas anaip kodel vienas neatsisako to o kitas ano, mano manymu reikia padaryt taip kad kiekvienas turi atsisakyt tai kas nepatinka antram, bet tik viena kart, taip manau butu didesne lygybe ir nereiketu gincytis kas ko sugebejo atsisakyt.

122

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Julius, 22 parašė:

Ingrida ---> pritariu tau aukotis kartais reikia abiems ir kartais net atsisakant sau paciam labai svarbiu dalyku, na dazniausiai kai aukojas vienas asmuo tokie dalykai perauga i konflikta kodel vienas turi taip daryt o kitas anaip kodel vienas neatsisako to o kitas ano, mano manymu reikia padaryt taip kad kiekvienas turi atsisakyt tai kas nepatinka antram, bet tik viena kart, taip manau butu didesne lygybe ir nereiketu gincytis kas ko sugebejo atsisakyt.

na, tu linksti i konkrecius pavyzdzius smile sakykime tokia situacija ... tu vos sukies (darbas, mokslai .. ), bet randi laiko susitikt su drauge, o drauge, kad ir sulaukusi savaitgalio (kai abu esate laisvi), nesutinka su tavimi susitikti, nes turi kazka tokio padaryti (ka tikrai nebutina butent tuomet) ... smile tai vat apie toki as aukojimasi .. beto, kai santykiai klostos gerai, net nesusimastoma, kad va, as paaukojau ta, o tu ta .. smile

123

Re: Ko nedarytumet del vyru?

TAI JIE TURI DARYT VISKA DEL MUSU....

124

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Rasa, 38 parašė:

visi mes kalbam apie tai kur skauda... mylekim - ir nieko daugiau daryt ar nedaryt nereikes

Cia tai gerai pasakyta,pritariu :::833 ir taip sitoj zemes daug meslo smile

125

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Kotryna, 25 parašė:

Moterys visada viska daro del vyru....
taigi merginos pagalvokime ko mes del ju nedarytume?....


na atsiprasau ne visada ir ne viska, o asmeniskai del manes niekada moteris nieko nera padarius, motinos i ta tarpa neitraukiu, tai apie ka mes cia kalbam??? gal reiktu rasyti dauguma vyru, ar kaip kitaip perfrazuoti, nes as  i ta "patenkintuju" tarpa tikrai nepapuolu ir niekada jame nebusiu.

geriau pagalvokit kiek ir ko jie del jusu pridaro, o ne tik apie save...

126

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Nesizudyciau ir neatsizadeciau sawo seimos..

127

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Lijana, 22 parašė:

TAI JIE TURI DARYT VISKA DEL MUSU....

Netiesa , šitaip neturi būti , tiek vyrai tiek moterys viens dėl kito turi truputį aukotis , o ne taip kad tu dėl manęs daryk viską,o aš dėl tavęs nieko ir bus gerai - nė velnio negerai ...

128

Re: Ko nedarytumet del vyru?

snieguole, 30 parašė:
Lijana, 22 parašė:

TAI JIE TURI DARYT VISKA DEL MUSU....

Netiesa , šitaip neturi būti , tiek vyrai tiek moterys viens dėl kito turi truputį aukotis , o ne taip kad tu dėl manęs daryk viską,o aš dėl tavęs nieko ir bus gerai - nė velnio negerai ...


:::746:::035

129

Re: Ko nedarytumet del vyru?

mes taip sutverti,kad vienas be kito gyventi negalim ir turim viens kitam daryti viska ir po lygiai kaip malonu matyti laimingas zmogaus,kad ir maza smukmenyte padarius

130

Re: Ko nedarytumet del vyru?

o as nedaryciau nieko,moterys perlipdamos per save ir stengdamos itikti vyrams praranda savo zavesi,individualuma,daznai girdeta fraze,AS GYVENU TIK DEL JO,SAVES VISISKAI NEMYLIU,o tada is kur zinai kad tai meile,beja,jei apsirengsi taip kaip patinka vaikinui o nepatinka tau tu vaiksciosi susikuprinus,akys blausiai apsitraukusios,bet nusipirk tai kas patinka tau paciai,uuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............pasitikejimas,sexualumas trykste tryks ne tik tavo artimam bet ir aplinkiniams

131

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Forumas pasake senai zinoma tiesa,visos mes esame savimi,bet kartais reikia ir vaidybos,vyrams ne viskas suprantama ka daro moterys,mes tai darom dazniau del saves,tiesiog save patikrinti kitame amplua:::402

132

Re: Ko nedarytumet del vyru?

vaidyba:::740FUI............na kiek tu vaidinsi,jei nera nuosirdumo tai greit nusibosta tiek paciai tiek tavo vyrui

133

Re: Ko nedarytumet del vyru?

daug ko NEBEdaryciau. nes jie neverti to yra, kitu atveju - neivertina

134

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Niekada negimdyčiau. O jei vyras dėl to drįs palikt, tai reikš, kad tik tiek aš jam ir terūpėjau.

O šiaip tai nesižudyčiau ir aplamai nedaryčiau nieko, kas gali man pakenkt. Neleisčiau naudotis savo sąskaita(juk yra ir vyrų, kurie ieško tik materialinės naudos)

Tikrai daug ko nedaryčiau, bet tai nebūtų nesąžininga, nes ir pati neesu linkusi kažin ko reikalauti.

135

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Ieva parašė:

Niekada negimdyčiau. O jei vyras dėl to drįs palikt, tai reikš, kad tik tiek aš jam ir terūpėjau.

O šiaip tai nesižudyčiau ir aplamai nedaryčiau nieko, kas gali man pakenkt. Neleisčiau naudotis savo sąskaita(juk yra ir vyrų, kurie ieško tik materialinės naudos)

Tikrai daug ko nedaryčiau, bet tai nebūtų nesąžininga, nes ir pati neesu linkusi kažin ko reikalauti.

O kodel vaiku nenori?as asmeniškai viska del moters daryčiau to paties ir is moters vyras nori ,o vaikai tai pagrindas  dviejų zmoniu sąjungoje .

136

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Sigis parašė:
Ieva parašė:

Niekada negimdyčiau. O jei vyras dėl to drįs palikt, tai reikš, kad tik tiek aš jam ir terūpėjau.

O šiaip tai nesižudyčiau ir aplamai nedaryčiau nieko, kas gali man pakenkt. Neleisčiau naudotis savo sąskaita(juk yra ir vyrų, kurie ieško tik materialinės naudos)

Tikrai daug ko nedaryčiau, bet tai nebūtų nesąžininga, nes ir pati neesu linkusi kažin ko reikalauti.

O kodel vaiku nenori?as asmeniškai viska del moters daryčiau to paties ir is moters vyras nori ,o vaikai tai pagrindas  dviejų zmoniu sąjungoje .

    taip ..tikrai ..nesupratau ką turėjo galvoje Ieva :::003
   būtent vaikai yra pagrindas, rišantis šeimą ..o ką čia reiškia ? moters misija būti modeliu , kultūriste , karatiste , karjeriste ..ir viskas ?????

137

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Oj, daug priežasčių. Pagrindinė yra ta, kad neturiu motinystės instinkto, kuris turi būt įgimtas. Toliau viskas prasideda ties nėštumu. Po to gimdymas, tada VAIKAS X/(O tu Diev..) Isterija griebia vien nuo minties apie vaiką.  Aišku galima pagalvoti, kad esu pasikėlusi, fyfa, ir žodžiu merga, kuriai rūpi tik pati ji. Na bet taip nėra. Gal turiu kažkokį atsakomybės jausmą ir suvokimą, kad vaikas tai ne katinas, nenumesi ant žemės, kai nusibos "cackintis". Ir ne šuo, neužteks 2-4 valandų pasivaikščiojimo. Jam reiks visų 24 !. Jis nebus laimingas ir neturės geros vaikystės su tokia mama. Nelaimingų vaikų pasaulyje ir taip daug, tai kam gimdyti juos žinant, kad mylimi nebus. Jei jie nebūtų maži ir nereiktų jų gimdyti, tada gal ir apsiimčiau "daaugint" kokį. Vien žodis mama kelia siaubą, tai apie kokią motinystę galima kalbėt?

Pati atsiradau ne vietoje ir ne laiku, tai žinau, ką tai reiškia. Todėl niekam nelinkiu to paties.

138

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Ieva parašė:

Oj, daug priežasčių. Pagrindinė yra ta, kad neturiu motinystės instinkto, kuris turi būt įgimtas. Toliau viskas prasideda ties nėštumu. Po to gimdymas, tada VAIKAS X/(O tu Diev..) Isterija griebia vien nuo minties apie vaiką.  Aišku galima pagalvoti, kad esu pasikėlusi, fyfa, ir žodžiu merga, kuriai rūpi tik pati ji. Na bet taip nėra. Gal turiu kažkokį atsakomybės jausmą ir suvokimą, kad vaikas tai ne katinas, nenumesi ant žemės, kai nusibos "cackintis". Ir ne šuo, neužteks 2-4 valandų pasivaikščiojimo. Jam reiks visų 24 !. Jis nebus laimingas ir neturės geros vaikystės su tokia mama. Nelaimingų vaikų pasaulyje ir taip daug, tai kam gimdyti juos žinant, kad mylimi nebus. Jei jie nebūtų maži ir nereiktų jų gimdyti, tada gal ir apsiimčiau "daaugint" kokį. Vien žodis mama kelia siaubą, tai apie kokią motinystę galima kalbėt?

Pati atsiradau ne vietoje ir ne laiku, tai žinau, ką tai reiškia. Todėl niekam nelinkiu to paties.

Tik tapus mama viska suprasi kad gali ja buti ,viskas butu ok, jaunos  susitvarko ir vyresnes ir vienos be vyru,motinystes instinktas atsiras  kai tapsi mama,nereikia taip nusistatyti smile nors viena moteri pazystu,irgi bijo,sako nenori  ,pasidarius isvalyma bet teisti nereikia ateitis nezinoma ateis laikas mastymas bus kitoks smile jeigu vyrais negimstama o tampama tai manau tinka pasakymas mamomis negimstama o tampama .

139

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Jei moteris turi galimybę gimdyti, tai dar nereiškia, kad ji PRIVALO tai daryti. Viduramžiškas požiūris.
Jei vyras nedirba fizinio darbo (hm, juk kažkokia tokia paskirtis), o kepa pyragaičius, ar mezga kojines, tai niekas nepuola smerkt, bet jei moteriai nepatinka vaikai, tai jau viskas, ji savanaudė kalė, niekas jai nerūpi, tik pati sau. Ir taip žiūri visą gyvenimą visi skersai. Kur tolerancija kažkuo išskirtiniasniam žmogui?
Aš nebijau dėl to likt senmerge big_smile Mano kūnas, ką noriu tą darau su juo, mano gyvenimas, noriu gimdau, noriu ne- niekas neturi teisės versti tai daryti, ar savo nuomonę kišti.
Čia mes vieni kitų nesuprantam ir nesuprasim. Turiu vieną pažįstamą su kuria nuomonės sutampa ir nebesitikiu daugiau bendraminčių šioje srityje sutikti. smile

140 (redagavo Sigis 2014-05-08 15:40)

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Ieva parašė:

Jei moteris turi galimybę gimdyti, tai dar nereiškia, kad ji PRIVALO tai daryti. Viduramžiškas požiūris.
Jei vyras nedirba fizinio darbo (hm, juk kažkokia tokia paskirtis), o kepa pyragaičius, ar mezga kojines, tai niekas nepuola smerkt, bet jei moteriai nepatinka vaikai, tai jau viskas, ji savanaudė kalė, niekas jai nerūpi, tik pati sau. Ir taip žiūri visą gyvenimą visi skersai. Kur tolerancija kažkuo išskirtiniasniam žmogui?
Aš nebijau dėl to likt senmerge big_smile Mano kūnas, ką noriu tą darau su juo, mano gyvenimas, noriu gimdau, noriu ne- niekas neturi teisės versti tai daryti, ar savo nuomonę kišti.
Čia mes vieni kitų nesuprantam ir nesuprasim. Turiu vieną pažįstamą su kuria nuomonės sutampa ir nebesitikiu daugiau bendraminčių šioje srityje sutikti. smile

tai  cia tik pasidalini pamąstymais ir viskas, smile niekas  privaloma nei pan,o senmerge nebijok buti,cia ju jau ne vienas simtas ir ne du big_smile as senbernis ir visai nepergyvenu del to big_smile  o kas bus po metu po dešimt  niekas nežino big_smile