21

Re: vienas neaiskumas forume

joooo... kaip visada "prasieinu" pro veliausias temas.. Ir randu savo komentara, parasyta pries 3h.. ;D Butu juokinga, jei nebutu graudu.. sad

22

Re: vienas neaiskumas forume

na nezinau, tiesa pasakius nelabai jau ir tos temos cia tokios idomios, viena kita kur galima kazka padiskutuot, o visa kita tas pats per ta pati smile

23

Re: vienas neaiskumas forume

Karolina, 19 parašė:

joooo... kaip visada "prasieinu" pro veliausias temas.. Ir randu savo komentara, parasyta pries 3h.. ;D Butu juokinga, jei nebutu graudu.. sad

aha, ir aš tą patį darau... :::044:::002

24

Re: vienas neaiskumas forume

Agne, 19 parašė:

na nezinau, tiesa pasakius nelabai jau ir tos temos cia tokios idomios, viena kita kur galima kazka padiskutuot, o visa kita tas pats per ta pati smile

Taigi sakau, forumieciai pabodo vieni kitiem... ;D

25

Re: vienas neaiskumas forume

nu tai ką? trinam visas temas lauk big_smile ir diskutuojam iš naujo? big_smile:D

26

Re: vienas neaiskumas forume

Edvardai tik ne Nedrasiu ir kukliu vyru kluba jo nemegink trinti nes pyksiu as ir verksiu nes ten lb brangi tema man :::225

> nors kitos jau tokios isdiskutuotos temos kad net baugu :-)
> o gi nereikia kad kartotusi tos pacios temos jau mazus vaikus beveik pazabojom ir temom nesiukslina :::b18

27

Re: vienas neaiskumas forume

Edvardas, 25 parašė:

nu tai ką? trinam visas temas lauk big_smile ir diskutuojam iš naujo? big_smile:D

Neblogai sugalvota, tik gal nevisas, bet...
>> Ysivaizduoju... sukurta nauja tema.. niekas nesipiktina, kad tokia tema jau buvo, nes tokios nebutu... big_smile

28

Re: vienas neaiskumas forume

o gal dedam temos gyvavimo laiką? jeigu į tema niekas neberašo pvz daugiau nei mėnesį - metam lauk? Ką jūs į tai?

29

Re: vienas neaiskumas forume

Visai nieko pries, nes istikruju daug temu yra, kurios "nebenaudojamos" big_smile

30

Re: vienas neaiskumas forume

Tai vat reikia surengt apklausėlę ir jeigu bus daug pritariančių - darom smile

31

Re: vienas neaiskumas forume

Edvardas, 25 parašė:

Tai vat reikia surengt apklausėlę ir jeigu bus daug pritariančių - darom smile

darom. :::305

32

Re: vienas neaiskumas forume

Diva siulo DARYTI apklausele... ;D

33

Re: vienas neaiskumas forume

aš siūlyčiau visas trinti tas temas kurios užrakintos nes jos jau ir tiap mirusios ir gal net nevertos demesio...

34

Re: vienas neaiskumas forume

nu tai darom apklausėlę.

35

Re: vienas neaiskumas forume

dėl temos gyvavimo laiko aš tai už jei ji nėra aktyvi tai jos ie nereikia tada, o paklausėlėje čia tai visi vangūs nes visi kazkur sėdi kitur man tai lauke dabar baisiai šalta todėl aš mamie ;D

36

Re: vienas neaiskumas forume

Sigitas, 24 parašė:

Diva siulo DARYTI apklausele... ;D

ne apklausėlę siūlo, o sako: taip ir darom... smile

37

Re: vienas neaiskumas forume

Apklausele gerai, bet kiek ji bus naudinga, kada forumieciu nieko nera?

38

Re: vienas neaiskumas forume

Diva, 33 parašė:
Sigitas, 24 parašė:

Diva siulo DARYTI apklausele... ;D

ne apklausėlę siūlo, o sako: taip ir darom... smile

vai vai vai ji sako o mes darom ar briap as supratau :? :::818

39

Re: vienas neaiskumas forume

Aš tai neinu po užrakintas temas :::127 nu bet galėtu buti jos ten koki pusmeti ar tris mėnesius smile nežinai gal ir prireiks :::008 o paskui jei niekam nereikia tai ir istrinti galima

40

Re: vienas neaiskumas forume

Sigitas, 24 parašė:

Negaliu nurimt... tiek matau prisijungusiu zmoniu... bet turbut tame tarpe forumieciu nera... sad
Ytariu forumieciai tiek cia tarpusavy prisikalbejo, kad net pavargo ir isejo... sad ;D

prisiminiau viena minti nuo sigito posto...
buvau kazkokiam forume ir maciau kad yra galimybe paziureti kurie dalyviai yra prisijunge siuo metu... super dalykas kai norisi pasneket butent su kazkokiu forumieciu... o cia nieko nezinosi... tik bendra skaiciu is kurio kaip sigitas pasake nieko neaisku!!