41

Re: vienas neaiskumas forume

zmoniu lankosi portale, tik mazai kas uzsuku, gal reiktu pareiklamuoti ji tiesiog kaip nors gudriai.

O man truksta kitos funkcijos. Pvz yra tema, ir noriu isskirti keliu zmoniu pokalbius, tai dabar viska reikia ziureti.
galima daug cia ko privardinti, ko truksta ir kas galetu, tad jei adiminai pasiruose, galime duoti darbo smile

42

Re: vienas neaiskumas forume

Viskas cia gerai ;( nieko nerikia :::050 man gerai man nieko netruksta big_smile
Tik naujajame ieskoko ivaizdi, kur yra Nustatymai ,kazkas nedabaigta :? arba nerandu nustatymu :? kur butu galima patikrinti kreditus ir anketos statusa :? ar as cia toks bukas kad nieko nesusigaudau :::909

43

Re: vienas neaiskumas forume

moderatoriai tegul chata grazina, nes kai ji nueme tai tiek zmoniu prarado , ir dabar be chato cia ner ka veikt. Bet cia jusu reikalas ar reik jum onlne daugiau zmoniu ar nea tik jum sprest. Atsiprasau kad ne toj skiltyje parasiau bet ten jau neleidzia

44

Re: vienas neaiskumas forume

Pirmas dalykas - moderatoriai nieko negali gražinti wink
Antras dalykas - chatas buvo "nuimtas", nes tam buvo rimta priežastis.
Trečias dalykas - čia pažinčių portalas, o ne IRC kanalas, todėl jei be chato jums nėra čia ką veikti, reiškias ne ten pataikėt.
Ketvirtas dalykas - adminai žino, kad žmonės nori chato, ir galvoja apie jo gražinimą kažkada ateityje.

45

Re: vienas neaiskumas forume

Forumas tai auksine vieta tikrai pazinti zmogu ka jis masto, kaip galvoja ir pan. jei tik butu ymanoma kliktelejus ant tarkim patikusios nuatraukos pasiziureti ka tas zmogus taushkia yvairiomis temomis tai butu tikrai gera galimybe pazinti.

Po kiekvieno nario vardo, turetu buti dvi aktyvios nuarodos : 1. sukurtos temos 2. pasisakymai y kitu sukurtas temas.

tai net leistu paciam greitai susirasti aktualia tema kliktelejus ant savo paties paskutinio pasisakymo nereiktu jieshloti. Arba jieshkokas turetu tureti patogias jieskok funkcijas.

Kaip pavyzdziui butu lengva rasti draygu paskutinius pasisakymus ir prisijunkti prie diskusijos.

Portale galima butu tiesiog galima rasyti nori mane pazinti geriau? paskaityk mano pasisakymus yvairiomis temomis ir atvirkscei

46

Re: vienas neaiskumas forume

Žilvinai, nudžiuginsiu aš jus smile Viskas, ką parašėte, jau visai netrukus atsiras wink

47

Re: vienas neaiskumas forume

Vytis, 24 parašė:

Žilvinai, nudžiuginsiu aš jus smile Viskas, ką parašėte, jau visai netrukus atsiras wink

viskas atsirado bet kai kas parzuvo , su ieskokio fonu galima gatves apsviesti o ekrano sonus apklijavau tamsiu skociu kad nepsivemciau beskaitydamas kur dingo select migtukas nuotraukai?kur dingo aktyvus dalyviai,kur dingo adminu ir moderatoriu sarasas?kur dingo blokuoti dalyviai?kur dingo avatarai?kur dingo tamsesnis fonas ? kur dingo melyna sipsenele  :::034 dabar big_smile ir tam reikia rasyti 034 jau nebe : D
<<< GRAZIAI ATRODO PABRAUKIMAI IR SRIFTAO SPALVOS,saunu kad galima pamatyti kitu asmenu visas sukurtas temas :::110

48

Re: vienas neaiskumas forume

su ieskokio fonu galima gatves apsviesti

Kadangi elektra brangsta, tai męs būtent tai ir bandom padaryti :::037

kur dingo select migtukas nuotraukai?

Foto talpinimas išjungtas.

kur dingo aktyvus dalyviai,kur dingo adminu ir moderatoriu sarasas?kur dingo blokuoti dalyviai?

Visa tai galite rasti skyriuje Vartotojai pasirinkę atitinkamus punktus.

kur dingo avatarai?

:::532

kur dingo melyna sipsenele

O man labiau patinka geltona big_smile

49

Re: vienas neaiskumas forume

Čia tai geras susprogdino galva :::044
-
-
Viskas susitvarko ,kai vienas kažką  supranta tai pradeda suprasti ir visi kiti smile

Edvardas, 25 parašė:

o gal dedam temos gyvavimo laiką? jeigu į tema niekas neberašo pvz daugiau nei mėnesį - metam lauk? Ką jūs į tai?

Daugiau nei metai ,bet yra tokiu temų kurias negalima trinti niekada (Nedrąsių  ir kuklių V.K. turi būti amžinai kaip visas ieskokas iki pasaulio pabaigos :::038)

50

Re: vienas neaiskumas forume

man irgi kilo neaiskumas, jei turi kreditu kaip juos galima panaudot? kazkaip nerandu nieko kur galima butu kazka su jais daryt..

51 (redagavo Mindaugas, 24 2010-11-27 07:52)

Re: vienas neaiskumas forume

Auga, 27 parašė:

man irgi kilo neaiskumas, jei turi kreditu kaip juos galima panaudot? kazkaip nerandu nieko kur galima butu kazka su jais daryt..

  Bankas ---> Mokamos paslaugos

Karštoji linija
Karštoji linija suteikia galimybę paskelbti žinutę visiems portalo lankytojams. Žinutė bus rodoma 24 valandas tituliniame puslapyje.

Ši paslauga kainuoja 100 kreditų.


Reklaminė anketa
Nori būti matomas? Reklaminė anketa - puikus būdas save parodyti. Aktyvuok šią mokamą paslaugą ir Tavo anketa bus reklamuojama tituliniame puslapyje. Kuo ilgesnį laiką pasirinksite, tuo pigiau kainuos viena diena.

Paros    Kaina kreditais
        1             200
        2             300
        3             450
        4             575
        5             713
        6             844
        7             979
        8            1111
        9            1245
      10            1378
      11            1512
      12            1645
      13            1778
      14            1912

Vardo keitimas
Anketos nustatymuose Jūs galite pasikeisti savo vardą. Vardas turi būti taisyklingas, prasidėti didžiąja raide ir su lietuviškais simboliais jei tokie yra. Vardas nėra slapyvardis ir jame negali būti skaičių ar specialių simbolių. Negali būti trumpesnis nei 2 simboliai.

Šio nustatymo keitimas kainuoja 250 kreditų.


Gimimo datos keitimas
Anketos nustatymuose Jūs galite pasikeisti savo gimimo datą. Pagal gimimo datą yra skaičiuojamas Jūsų amžius ir pranešama apie švenčiamą gimtadienį. Šis nustatymas yra privalomas.

Šio nustatymo keitimas kainuoja 500 kreditų.

Forume kreditų panaudoti negalima !!!

52

Re: vienas neaiskumas forume

Prašom rašyti į tam skirtas temas arba jei tokios nėra - sukurti. Kitą kartą pranešimai "ne į temą" bus trinami.

53

Re: vienas neaiskumas forume

Edvardas, 24 parašė:

taip - tokio dalyko nėra.

Na o ka galetum prenesti apie tai , kad po 1 men mazdaug gali rasit tiktai su tomis kuriom bendrauji. o po to naujom merginom nieko neisena parasyti ir vel tenka naikint nicka ir vel nauja kuri o su kuriom anksciau bendravai viskas tvarkoje?:::023

54

Re: vienas neaiskumas forume

sniegena, 31 parašė:

norejau pasiteirauti, kodel neleidzia pazymeti anketos ir kviesti draugauti?neveikia mygtukai

Naudojate labai seną naršyklė. Atsinaujinkite ir problemos nebeturėtų būti.

55

Re: vienas neaiskumas forume

NAfik to reik!? Taisingai admin sako, nereik tokiu nesamoniu.

56

Re: vienas neaiskumas forume

Norėčiau kad žinutes būtų galima rušiuoti ne tik nuo seniausios, bet ir nuo naujausios.

Neradau (gal yra cia) pasizymeti savo sekama tema ir kai kas nors paraso, gauti pranesima, kad parase.

Parasiau forume kol dar buvo nepatvirtinta nuotrauka. Kai ja patvirtino, ten taip ir liko kvadratelis be nuotraukos.

57

Re: vienas neaiskumas forume

padarykit kad laiskus zmogiskai butu galima istrint -dabar trink po viena visur normaliuose saituose yra funkcija istrint vienu paspaudimu,,,ar iki tiek aptingot kad net tokios funkcijos sukurt negalima,nereikia tik sakyt mintis buvo kad tie laiskai liktu-tikslas ju likimo koks jai vartotojas juos nori visdelto istrint?ar cia adminam paskaityt visgi idomu ar kaip?

58

Re: vienas neaiskumas forume

Greitai  forumas  ne  apmires  bus  ,o  numirs.Šiandien  prisiregistravau ,palandžiojau  po  forumus,iš  šios  svetainės  neatsitraukiau  nei  sekundei.Vienoje  temoje  parašau  komentarą ,išsiunčiu  ,o  per  tą  laiką  jau  mane  atjungė.Ką  rašiau  pradingo.Prisiregistruok  ir  iš  naujo  rašyk.Išeina  neturiu  ką  veikti  kai  10  kartų  rašyti  tą  pati.Ir  taip  jau  ne  pirmą  kartą,sutvarkykit  savo  sistemą ,kad  neatjungtų  kol  esam  jūsu  portale.

59

Re: vienas neaiskumas forume

Esmeralda, man ir ne kartą taip buvo. Ypač jei rašai ilgesnį postą.. Po keleto kartų nusispjauni ir neberašai nieko. Kiek forume temų uždarytų... tyla, ramuma.. kaip kapinėse.
O dėl laiškų trynimo... na, galima jau ištrinti ir visus susirašinėjimus.. O jei nenori visų trinti?  Jei nori ištrinti daugumą, bet tuo pačiu nori pasilikti keletą įdomių žmonių ar pokalbių? Įdiekite galimybę pažymėti ir trinti pažymėtus.

60

Re: vienas neaiskumas forume

Nesuprantu niekaip vieno dalyko. Ateinu ir raso:
Neprisijungusių narių peržiūros: 23 + 3
Nematomų VIP narių peržiūros: 0

O paziurejus pro visus zmones, nera jokiu nauju perziuriu. Kas per nesamone ?