21

Re: Isprievartavimas.

Vytaute, 22 parašė:

mane išprievartavo kelese tai niekada negimdyciau

ziauru.. ot nekenciu tokiu vyru jei juos galima taip pavadint, gyvuliai jie ne zmones.

22

Re: Isprievartavimas.

Gina, 22 parašė:

o sakoma jei jau prievartauja, tada nesipriesink bent siek tiek lengviau bus ...

manyciau kaip lengviau butu..

23

Re: Isprievartavimas.

bet ziauru..  mane uzpuole buvo, tai  dabar  visada duju balioncika nesiojuos ir naktimis jau stengiuosi nevaiksciot..

24

Re: Isprievartavimas.

manau kad ne

25

Re: Isprievartavimas.

Gina, 22 parašė:

bet ziauru..  mane uzpuole buvo, tai  dabar  visada duju balioncika nesiojuos ir naktimis jau stengiuosi nevaiksciot..

gerai jei vienas taj su balioneliu apsiginsi o jei daugiau..

26

Re: Isprievartavimas.

tas kuris puls tai purksiu ir apspardysiu:)  kitiems kvepalu i akis pripuksciau.. ir i kojas link zmoniu ... nors siais laikais retai koki zmogu prisisauksi... nors gal yra  dar zmogeliu kurie padetu....

27

Re: Isprievartavimas.

manau zmones issigastu ir patys pabegtu, dauguma bijotu.. as ir nenoreciau kistis, dar paciai kliutu

28

Re: Isprievartavimas.

nu va... siaip vyrai tai gal ir ne jei matys kad jaunuoliai kokie. o jei rimti tai jau niekas nepades.. nes nusitems i koki miska ar buta ir vsio...

29

Re: Isprievartavimas.

taj va kad ir vyrai kartais pasirodo mizniai kai pagalbos reikia big_smile

30

Re: Isprievartavimas.

o kai ka nors i lova pasiguldyt tai jau erelis... ;D

31

Re: Isprievartavimas.

Gina, 22 parašė:

o kai ka nors i lova pasiguldyt tai jau erelis... ;D

10 balu uz toky pasisakyma !!! big_smile big_smile big_smile

32

Re: Isprievartavimas.

aciu aciu

33

Re: Isprievartavimas.

prasom prasom big_smile

34

Re: Isprievartavimas.

Vytaute, 22 parašė:

mane išprievartavo kelese tai niekada negimdyciau


o jei vienas isprievartautu ??????

IDOMU du - ne o vienas ?

35

Re: Isprievartavimas.

del pastojimo - net ir isitempimas nepades apsisaugoti nuo pastojimo, del postinoro - 72 valandas nuo lytiniu santykiu, pageidautina iki 48  val

36

Re: Isprievartavimas.

durna tema!!
neturit ka veikti!!
nepagalvojat kad kai kuriem ta tema yra labai skaudi..mano drauges vos sokas neistiko jau vien pamacius ta uzrasa "isprievartavimas"
tai ** speju toks jau ir prievartavimas jei gali garsiai apie tai kalbet...nereik merginos vaidint norejot-gavot.nenorejot-neskelbtumet

37

Re: Isprievartavimas.

Simona, 17 parašė:

durna tema!!
neturit ka veikti!!
nepagalvojat kad kai kuriem ta tema yra labai skaudi..mano drauges vos sokas neistiko jau vien pamacius ta uzrasa "isprievartavimas"
tai ** speju toks jau ir prievartavimas jei gali garsiai apie tai kalbet...nereik merginos vaidint norejot-gavot.nenorejot-neskelbtumet

kaip sakant matosi METU ir PROTO skirtumas smile

as tave pagausiu nakty ihsprevartausiu - o ir poto paskaysiu tu NOREJAI ! :::223

vnz kai bus 22 bent jau suprais:)

38

Re: Isprievartavimas.

mazdaug reikia viska laikyt savy ir tyliai kenteti, taip simona ? ar geriau susirasti panasias situacijas isgyvenusiu zmoniu, pasisneketi, pasidalinti patirtim ir lengviau pergyventi tokius dalykus ? hm.. sudetingas pasirinkimas..

39

Re: Isprievartavimas.

Aleksandras, 21 parašė:

mazdaug reikia viska laikyt savy ir tyliai kenteti, taip simona ? ar geriau susirasti panasias situacijas isgyvenusiu zmoniu, pasisneketi, pasidalinti patirtim ir lengviau pergyventi tokius dalykus ? hm.. sudetingas pasirinkimas..


sawy to turet tikrai nereikia..
issipasakot gali bet ne taip viesai...
susitikit ir davai...

40

Re: Isprievartavimas.

Evaldas, 21 parašė:
Simona, 17 parašė:

durna tema!!
neturit ka veikti!!
nepagalvojat kad kai kuriem ta tema yra labai skaudi..mano drauges vos sokas neistiko jau vien pamacius ta uzrasa "isprievartavimas"
tai ** speju toks jau ir prievartavimas jei gali garsiai apie tai kalbet...nereik merginos vaidint norejot-gavot.nenorejot-neskelbtumet

kaip sakant matosi METU ir PROTO skirtumas smile

as tave pagausiu nakty ihsprevartausiu - o ir poto paskaysiu tu NOREJAI ! :::223

vnz kai bus 22 bent jau suprais:)


jau tu man maziausiai turetum aiskint...tu ne mergina..
nezinai ka tai reiskia..