41

Re: Isprievartavimas.

Vytaute, 22 parašė:

mane išprievartavo kelese tai niekada negimdyciau

jau kazkelintoj temoj rasai ir skelbi kad tave isprievartavo.nu taip blogai,taip nieksai bet tai kam tai afisuot skelbt ir t.t.
nesuprantu taves.manau tai labai asmeniskas reikalas.
nuejk pas psichologa

42

Re: Isprievartavimas.

man labai gaila Vytautės,paskaičius per širdį perėjo, bet kuo galim padėti, nežinau.tik papliotkyti, savo nuomonę pasakyti.argi tau, vaikyti, nuo to lengviau?geriau su drauge pasišnekėk, su mama, pas psichologą nueik.be to, ne visi supranta tavo nelaimę.o ir toks viešas kalbėjimas kažkaip netikrai atrodo.kad bent gyvai, akis į akį...neįsižeisk, bet čia tau niekas nepadės.

43

Re: Isprievartavimas.

Indre, 26 parašė:

man labai gaila Vytautės,paskaičius per širdį perėjo, bet kuo galim padėti, nežinau.tik papliotkyti, savo nuomonę pasakyti.argi tau, vaikyti, nuo to lengviau?geriau su drauge pasišnekėk, su mama, pas psichologą nueik.be to, ne visi supranta tavo nelaimę.o ir toks viešas kalbėjimas kažkaip netikrai atrodo.kad bent gyvai, akis į akį...neįsižeisk, bet čia tau niekas nepadės.


vajei kaip graziai pasnekejote..
pritariu jusu nuomonei...viesai skelbiant viskas netikra atrodo...

44

Re: Isprievartavimas.

Simona, 17 parašė:
Indre, 26 parašė:

man labai gaila Vytautės,paskaičius per širdį perėjo, bet kuo galim padėti, nežinau.tik papliotkyti, savo nuomonę pasakyti.argi tau, vaikyti, nuo to lengviau?geriau su drauge pasišnekėk, su mama, pas psichologą nueik.be to, ne visi supranta tavo nelaimę.o ir toks viešas kalbėjimas kažkaip netikrai atrodo.kad bent gyvai, akis į akį...neįsižeisk, bet čia tau niekas nepadės.


vajei kaip graziai pasnekejote..
pritariu jusu nuomonei...viesai skelbiant viskas netikra atrodo...

ačiū ačiū, darbas toks
neutral

45

Re: Isprievartavimas.

simona, jei jus leisite, noreciau pasakyti,kad jus labai kulturinga panele :=D

46

Re: Isprievartavimas.

indre>
gerbiu jus...

arunas> as kulturinga? :? geras...:)
diekutys..:)

47

Re: Isprievartavimas.

ačiū, Simona:)kažkaip labai jau oficiali esi:)nereikia JUS, gerai?:) ir taip jau forume kažkas mama pavadino:=):=):=)

48

Re: Isprievartavimas.

Indre, 26 parašė:

ačiū, Simona:)kažkaip labai jau oficiali esi:)nereikia JUS, gerai?:) ir taip jau forume kažkas mama pavadino:=):=):=)

that was me big_smile

49

Re: Isprievartavimas.

taip ir įtariau:():=)

50

Re: Isprievartavimas.

Indre, 26 parašė:

ačiū, Simona:)kažkaip labai jau oficiali esi:)nereikia JUS, gerai?:) ir taip jau forume kažkas mama pavadino:=):=):=)

okey..kreipsiuos i JUS-TU smile
aciu:)
o del mamos tai pasitaiko big_smile

51

Re: Isprievartavimas.

ai, man visai smagu tokia būti:-]

52

Re: Isprievartavimas.

Arunas, 20 parašė:
Vytaute, 22 parašė:

mane išprievartavo kelese tai niekada negimdyciau

jau kazkelintoj temoj rasai ir skelbi kad tave isprievartavo.nu taip blogai,taip nieksai bet tai kam tai afisuot skelbt ir t.t.
nesuprantu taves.manau tai labai asmeniskas reikalas.
nuejk pas psichologa


tai gal patiko .. (ziaurumo man netruksta ne? )

53

Re: Isprievartavimas.

geras humoro jausmas

54

Re: Isprievartavimas.

indre wink
aidis> galvokit ka snekat...

55

Re: Isprievartavimas.

Simona gink dieve, as labai jautrus tokiem dalykam.. bet... Arunas teisybe pasake... tik tenorejau pritart, pac pazystu paneliu kurios isprievartautos buvo.. smagumo 0, bet nezinojo visas miestas ar ten internete apie sitokius dalykus nesiskelbe, uzuojautos negausi, lengviau nepalix.. tikrai ne.., mum (neisprievartautiem) ka patyre nesuprast..

56

Re: Isprievartavimas.

aldis,malonu kad suprantate...

57

Re: Isprievartavimas.

as seip vienas!

58

Re: Isprievartavimas.

Aldis, 23 parašė:

as seip vienas!

nesupratai : )
simona i visus kreipias jus.kaip ir i tave .tai gautis mazdaug aidis> galvokita ka jus snekate ;]

tundra tu

59

Re: Isprievartavimas.

arunas big_smile "tundra tu" big_smile big_smile big_smile

60

Re: Isprievartavimas.

idomu butu tokia zmona turet, kazi kaip keiktu .. irgi jus vadintu? big_smile big_smile jus esate besirdis, begedis it t.t wink