101

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Nereikia buti labai ziauriems: ne visos merginos iesko pinigu ar grazuolio, bet nereikia ir uzsideti roziniu akiniu.. Nevertinu pasakymo "svarbiausia yra vidus".. Turi buti harmonija: 50/50, nebusi nei zmogumi kurio asmenybe tau nepriimtina, nei su tuo, kuris tau nei truputelio nepatrauklus. Viskas priklauso nuo to, i kokia mergina taikysi. smile)

102

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

O kam graži mergina? big_smile Su gražia, jei esi pavydus ilgai neišbūsi, ypač, jei mergina mėgsta flirtuot wink bet viskas įmanoma, juk merginom ne išvaizda svarbiausia, jei esi geras žmogus ir būsi mylintis vaikinas manau sužavėsi smile

103

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Nebuna negraziu moteru, buna mazai alkoholio.
Nebuna negraziu vyru, buna mazai rogipnolio....

104 (redagavo Vaikinas 2012-09-27 20:57)

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Buna .pvz as man beveik 22 o turiu rimtu isvaizdos bedu (slenka plaukai jau smilkiniai nuplike) ir t6aip baisus esu per tiek gyvenimo meteliu merginos ne tai ka turejas neesu net sokes nnesu nekelbant apie kita "veikla" . juokingiausia kai gimines klausia kodel neturi paneles : and then you're all like; - because of your motherf..ng genes on my mothef..ng face ; esme tame kad jai motule gamta nuskiaude tai jau turek bedele tada...kokia mergina bent ziures i toki apgailetina sutverima

105

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Beabejo kad gali,ne visos grazios,lb grazios,ar tiesiog simpatiskos merginos ziuri i grozi,dauguma atkreipia demesi ir i tai kas yra jo sirdy,meile,rupestingumu ir svelnumu galima prisitraukti ir suzaveti dauguma merginu wink

106

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Lepunele parašė:

Beabejo kad gali,ne visos grazios,lb grazios,ar tiesiog simpatiskos merginos ziuri i grozi,dauguma atkreipia demesi ir i tai kas yra jo sirdy,meile,rupestingumu ir svelnumu galima prisitraukti ir suzaveti dauguma merginu wink

Bulllllllllllllllllllllllllllllshit

107

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Rimtos  problemos pradėjo  slinkti  plaukai?  Nejuokink,ta  problema  tavo  galvoje,tik...
Atsimenu  mane  kadrino  vaikinas,negražus  ir  praplikęs,bet  kalbėdama  su  juo  pastebėjau  begalinį  pasitikėjimą ,o  be  to   ir  pasisekimą  turintį  tarp  merginų.Nors  pora  mes  nebuvome  ,bet  tapome  draugais,ir  man  jis  mėgdavo  pasipasakoti  savo  nuotykius.Iš  pradžių,galvojau  ,kad  tik  giresi ,bet  vėliau  teko  isitikinti  ,kad  ne.
Pinigų  tikrai  nebuvo  tiek  ,kad  kibtų  tos  kurios  dėl  pinigų  eitų  su  juom.
Man  atrodo  jam  sekėsi  todėl  ,kad  nekompleksavo  dėl  išvaizdos,juokdavosi  ,kad  praplikę  vyrai  seksualus. Buvo  pasitikintis  ir  nepasipūtęs  žodžių  kišenėje  neieškojo,labai  gerai  šoko. O  dabar  gyvena  su  moterimi  ir  važinėja  jos  mašina.

108

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Beabejo, kad gali.... Taip pat isvaizdingas vaikinas gali tureti vidutinisko grozio(jo akimis, pradzioje (mergina)... o veliau ji tampa visu pasauliu ( jo sirdyje groziu)... Taip nutinka del to.. kad visas grozis slypi musu viduje... kokie mes.. Jeigu moki gerbti zmones, suprasti skirtumus ir juos branginti(kad gali buti kitaip)...  viskas bus taip kaip sako tavo sirdis smile
Nera negraziu zmoniu.. zmones priprate pirma fiksuoti akimis.. o dazniausiai isvaida buna apgaulinga... Isvaizdingi zmones - gauna per daug demesio(tokiu budu jie susipainioja) ir gauna pakylos bruoza...  tuomet ir jiems sunku surasti, tikrai sirdinga antra puse....
Visos grozis musu paprastume... Esmeralda teisingai paminejo.. zmogaus grazios mintys gali pritraukti bet ka...
Pas mane begales draugu, turi antras puses.. kurie aplamai isvaizda skirtingi.. Bet ju demesys, rupestingumas.. leido saltam ledui nuslugti... dabar jie daug metu kartu ir kaip nuojauta pagal vaikus sako, laimingi smile
Tiek merginos tiek vaikinai viska ko nori gali tureti.. svarbiausia paklausti ar tikrai to norim.. be pastangu(demesio) istraukti zuvyte is upes ?
Susipazinti lengva.. o gyventi kartu tai menas.. nes niekas to musu nemokina... Bet jeigu abu to nori.. viskas bus pasakiskai gerai... Nes nori-gauni...
o jeigu svajoji - tai tik svajone gausime...

109

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Well ,boy that escalated quickly :::810  ne rimtai, matau cia daugtokiu pasisakymu ,bet realiai nieks su tavim nebendraus jai atrodai kaip atsilikes kvazimodo pusbrolis

110 (redagavo J ♥ l i t a 2012-09-29 16:31)

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Vaikinas parašė:

Well ,boy that escalated quickly :::810  ne rimtai, matau cia daugtokiu pasisakymu ,bet realiai nieks su tavim nebendraus jai atrodai kaip atsilikes kvazimodo pusbrolis

Vaikinas, tu širdutę man sudaužei, o aš už romantiką, kai gali matyti veidą ir akis - tai labai įdomu, ką čia veiki šioje temoje ir kokio bendravimo nori, jei pats  vietos neberandi? wink

111

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

J ♥ l i t a parašė:
Vaikinas parašė:

Well ,boy that escalated quickly :::810  ne rimtai, matau cia daugtokiu pasisakymu ,bet realiai nieks su tavim nebendraus jai atrodai kaip atsilikes kvazimodo pusbrolis

Vaikinas, tu širdutę man sudaužei, o aš už romantiką, kai gali matyti veidą ir akis - tai labai įdomu, ką čia veiki šioje temoje ir kokio bendravimo nori, jei pats  vietos neberandi? wink

i don't like your attitude ,babe ... but you're hot so that's alright. o del tu veido ir akiu tai what a hell irnete vistiek daug s*do tad http://i1320.photobucket.com/albums/u52 … db354e.jpg

112

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

gali but ir visai negrazus, svarbiausia vairuotu nulovia bmw ir turetu gera finansavima, toliau viskas paprasta

113

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Turiu ir  masina ir finansu nieka normalaus nerandu;D,nu cia dvejopai buna vieniem taip kitiem taip,nevisa viskas spontaniskai gaunasi

114

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Vaikinas :
aš i tave angliškai nesikreipiau, tai jau ne pagarba iš tavo pusės, žinoma, kad su manimi viskas tvarkoj :::817 Su tavimi irgi, deja, koreguoti tik liežuvį smailą nebent reikėtų :::817

115 (redagavo Rytis 2012-09-30 22:58)

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Jo siais laikais ne isvaizda svarbu,o finansine padetis,bet..  kaip pamatai kartais tikrai buna kad grazios panos buna su nlb graziaisbachurais ,kazin kodel? apmastymui cia.

116

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Meilė  yra  sudėtingas  dalykas ,nebereikalo  mokslininkai  visokius  tyrimus  daro  ir  apklausas veda,o  galutinio  teisingo  atsakymo  nėra.
Vaikinas  rašo,jei  atrodai  ,kaip  kvazimodas  ,kas  žiūrės. O  kvazimodam  ,gal  reikėtų
pažiūrėti  laidą  apie  stilių,jeigu  išvaizda  trukdo.Prie  merginos  prieiti  su  šypsena,nuotaika  gera,o ne  nutaisius  piktą  miną,kad  iš  baimės  bėgti  norėtusi,daugiau  pastebėti  tuos  vaikinus  kuriems  sekasi  bendrauti ,kai  ko  iš  jų  pasimokyti,bet  išlikti  savimi. Stenkitės  ieškokite  išeičių,kas  ieško  tas  randa,o  dejavimas,kad  nėra  pinigų  nepadės.  Na  nebent  ieškote  ,kad  jus  išlaikytų  moterys. O   Alfonsu  irgi  užtenka ,tik  apie  tokias  merginas  kalba,o  apie  vaikinus kažkaip  niekas  neužsimena,

117

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

esmeralda, jai atrodai kaip su viksriniu pervaziuotas per fasada tai grazios smutkes, sportiskas sudejimas i panasus dalykai nepadarys taves padoriai atrodanciu : tik busi tvarkingas,sportiskas, graziai aosirenges bet. vistiek bjaurus. 
sutinku su kitais kad tokiu atveju tik piles of money gali padet nukabint pana

118

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Teisingai  sakoma  ,kaip  į  save  žiūri  taip  kiti  į  tave  žiūrės,siaubas  kaip  kalbi  apie  save,kaip  didžiausias  priešas  sau.Nusiteikei  esi  pabaisa,ir  pirštelio  pajudinti  nenori  dėl  savęs,pirma  pabandyk  ,o  paskui  kalbėk.

119

Re: Ar gali neperdaug gražus vaikinas turėti labai gražią merginą?

Eglė, 18 parašė:
Tomas, 19 parašė:

pinigai ir merginos du dalykai katrie traukia vienas kita, gali but negrazus turek pinigo ir bus grazi pana smile negrazus vaikinas gali turet grazia mergina ner diskusiju daugiau kas sako kitaip gali nusisaut tongue

tu teisus pinigai reikalingi bet ne tam kad panele islaikytum salia jai busi bukas kaip asilas tai ir pinigai tau nepades