121

Re: Imu i merginas

tai tada pats pasiskelb:)malonek visiem papasakoti koks geras esi:D

122

Re: Imu i merginas

Nedingo niekur wink Reality show tesias smile
taigi..kandidaciu reiktu daugiau smile

123

Re: Imu i merginas

Gal reklamos daugiau reik.. kad vyksta TOKS AUKCIONAS Tokieee kandidatai i nepamirstamos nakties nuotyky... o  agentas pabego, kad nesumokejai gal jam?

124

Re: Imu i merginas

oki doki Auris, 19m klaipedietis , seip gyvenime didelis romantikas , merginos ka domina romantiska naktis kopose nepraleiskit sanso
pigiau niekur nerasit ir preke kokybiska atitinkanti visus europos standartus
jau galima pradeti teikti pasiulimus

aprasimas buvo sitas jau idetas tik kat nei viena dar nesusidomejo :? negi merginos jau nebemeksta romantikos :? saulelidis kopos ir Auris sale ce ipatingas pasiulimas big_smile

125

Re: Imu i merginas

alia nu mes susitare kad 10% nuo bendros kainos jam:) bet kadangi jis toks nedarbingas siandiena tai galiu pasipasakoti big_smile aisku siek tiek tingiu, bet ka jau padaryti big_smile pareiga reikalauja:)

Esi pliurpalas, moku graziai ir negraziai sneketi. Visada deviu elegantiskus drabuzius, marskinius, uniformines kelnes... aisku buna isimciu;) bet reeetokai:) esu diplomatiska asmenybe, niekad neteko mustis su bachurais big_smile mat liezuvi astru turiu, sutvarkau viska migam big_smile~

kas cia dar... ai turiu siokiu tokiu idu big_smile pvz nerukau;) ir nemegstu kai salia ruko big_smile Siek tiek kulturingai drovus esu;) niekad niekam nelendu i akis ikyriai, na nebent laaabai jau reikia big_smile o geriu su saiku wink Begalo dievinu alu, skanauju visokias rusis:)

kas cia dar... smile Megstu klubus ir naktini gyvenima big_smile moku sokti... daug sokiu:) Lotyniskus ir klubinius:D su manim sokiu aikstelej nenuobodziausit big_smile ai vat... masinos neturiu;))) Sudauze grazi blondine ;D ;D kas dar..? big_smile regis viskas big_smile

o kadangi agento ner big_smile tai pradine kaina 1lt big_smile

126

Re: Imu i merginas

Romantika irgi mano gyvenimo dalis:) teisingai Saulius pastebejo big_smile

P.S.: bet knygu neskaitau... big_smile

127

Re: Imu i merginas

siulau 2lt:D uz auri:)

128

Re: Imu i merginas

Apie mane komentaru nereikia.
Mane panos myli big_smile

129

Re: Imu i merginas

ne ! as siulau 3 lt ! big_smile~

130

Re: Imu i merginas

kadangi kandidaciu daugiau nera jau nusipirkau tautvyda:DD sutinki?ar dar lauksi?:D

131

Re: Imu i merginas

4lt:)o uz ka?:D

132

Re: Imu i merginas

Auris, 19 wrote:

ne ! as siulau 3 lt ! big_smile~

pat save perki big_smile

133

Re: Imu i merginas

jis tik kelia verte savo:D

134

Re: Imu i merginas

siaip prekes negali pacios save pirkti... o auri ka tu moki daryti??

135

Re: Imu i merginas

gal jis tautve perka:D

136

Re: Imu i merginas

na matau sokti moki..plepukas esi tai masinoje radijos nereiktu  (; o ka dar?

137

Re: Imu i merginas

padarys viska ko noresi ir nepasigailesi big_smile naktele neprailks big_smile Gina siulik savo kaina kol ne velu big_smile

138

Re: Imu i merginas

Virginija, 17 wrote:

gal jis tautve perka:D

oj iksliai gal jie vienas kita nusipirks ir praleis nepakartojama nakti :-D

139

Re: Imu i merginas

sake mustis moka:Duz ginyba:)))))

140

Re: Imu i merginas

Saulius, 24 wrote:

padarys viska ko noresi ir nepasigailesi big_smile naktele neprailks big_smile Gina siulik savo kaina kol ne velu big_smile

o gal galima abu iskarto???