141

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

o as pasakyciau kad draugauciau su vyresne smile man jos protingesnes....o db vaikai....bent kaikurios... smile aisku nevisos. bet vyresnes tai patink.

142

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

turejau 8metais jaunesni drauga.....niu ir faina....kazkodel nejauciu su juo tokio metu skirtumo,net lovoje....kartais vyresni nesugeba tiek,kiek jaunesnis.....visko buna....bet ne apie tai....su jaunesniu buni labiau atsipalaidaves,gauni daug daugiau demesio ir tuo paciu ji duodi atgal.....man bendraamziai jau tokie nuobodus ir tokie jau slunkiukai....jei sutinki zmogu,kuris tiesiog tave traukia,tau gera su juo....ir tuomet to amziaus skirtumo nejauti....:::b26

143

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Deimantė, 15 parašė:
Nijolė, 20 parašė:
Diana, 18 parašė:
Deimantė, 14 parašė:

as tai nzn. is esmes tai gal draugauciau. kaip smagu butu uzsiauginti sau vyra. pagriebei koki nuo jaunu dienu ir aukleji, kaip norisi paciai.:D va,kai ateis laikas tuoktis, zinosi, uz ko isteki.:D


tekėdama kad ir už vyrenio turėtum žinot už ko teki wink o dėl išsiauklėjimo... neišauklėsi big_smile nebent jau dabar kokį čiuptum... :V


na, jo .. Deimante gerai pasake.. jau pats laikas koki 12-ini man nukirst :::b18 ar darjaunesni :? augini ir aukleji pagal save ;D << jauciu, skyrybos garantuotos, kai paauglyste prasides ;D

Da da daaaaa. Bet baigsis paauglystė ir grįš, jei gerai išauklėtas.:D

aha, o man tada gal jau ir vidutinio amziaus krize butu, tai visgi skyrybos ;D

144

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

niekada...=D

145

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Simona, 19 parašė:

niekada...=D

kdl??? gal gali pagrysti savo zodzius????

146

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

o kodel gi ne.jug visi mes zmones ir noryme idomuomo

147

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Laimonas, 38 parašė:

o kodel gi ne.jug visi mes zmones ir noryme idomuomo

nu AS TAI SU BERNU TIKRAI NEDRAUGAUCIAU! ;D ;D ;D ;D

148

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

**** wyresne ar ne,swarbu kad i klyna duoda brukstelt big_smile

149

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Gytis, 18 parašė:

**** wyresne ar ne,swarbu kad i klyna duoda brukstelt big_smile

tai tau butu visai dzin jei kad ir kokia mociute tau duotu brukstelet  i klyna? ne cia tai jau ziauru... ;D ;D ;D

150

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

galit sakyt kaip norit,taip kaip as seniau sakydavau kad niekad su jaunesniu nedraugauciau bet va turiu vyra kuris uz mane nors ir puse metu bet jaunesnis

151

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

zinoma, mergina su patirtim! pagrindas rimtai draugystei

152

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

smagiai as cia pasijuokiau big_smile didzioji dauguma mergaiciu nesuklysiu taip pavadines smile raso kad su jaunesniu nedraugautu, nes automatiskai iseina kad tas jaunesnis jau desimtmetis turetu buti big_smile jam tik zaislai rupi ir kieme su draugais pabegioti big_smile o ko jus pacios norit kai dar nieko nesuprantat? smile vyresnio matai noretu big_smile nejuokinkit, ka vyresniam veikt su vaiku? bent jau as to nesuprantu ir niekada nesuprasiu big_smile ledu ant suoliuko palaizyti? ar pieniska kokteili pasiurbciot? big_smile ir nekomentuokit mano posto nes zinau kad vistiek noretu koks vaikas pasirodyt protingesnis ir kazka cia regzti tai nereikia, vistiek i vienus vartus eitu bankes. p.s. ne i manuosius smile

153

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Reikia žiūrėt ne į metus, jaunesnis ar vyresnis, o į paty žmogų koks jis yra. Metai dar nieko neparodo. vieni pagal metus atrodo daug vyresni, kiti daug jaunesni. Absurdas kažkoks jei patinka tas žmogus, bet metai trukdo, pvz. vaikinas jaunesnis kokiais 5 metais, patinka merginai jis, bet sako, jei būtum vyresnis.... Kokia nesamonė....

154

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

zinoma. okom jie blogesni?

155

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Na jaunesni tam tikrose srityse turi mažiau patirties lyginant su vyresne moterim, aišku ne visi, bet negalima sakyti, kad tai blogai.

156

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Kadangi pati pagal metus jaunai atrodau ir su jaunesniais smagiau bendrauti,rinkciausi jaunesni,jei tik amziaus skirtumas   butu max 5 metai.Esu sutikusi niolikiniu,mastanciu,bendraujanciu protingiau ir atrodanciu geriau nei mano bendraamziai..Bet man jau butu komplexas..:)

157

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Ilona, 29 parašė:

as uz tai,kad vyras uz moteri butu jaunesnis bent jau 5m.velniop ta jo patirti ir socialines garantijas!idomu,kaip jauciasi jauna mergina salia tokio pilvoto,nuplikusio senio..juk su juo dar ir miegoti reikia.fui!taigi mielos merginos zinokit,kuo ilgiau apie mus suksis jauni vyrai tuo ilgiau mes isliksime jaunos

uo,teisingai parasyta..wyresni dazniausiai yra zanudos;)

158

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Otilija, 26 parašė:
Ilona, 29 parašė:

as uz tai,kad vyras uz moteri butu jaunesnis bent jau 5m.velniop ta jo patirti ir socialines garantijas!idomu,kaip jauciasi jauna mergina salia tokio pilvoto,nuplikusio senio..juk su juo dar ir miegoti reikia.fui!taigi mielos merginos zinokit,kuo ilgiau apie mus suksis jauni vyrai tuo ilgiau mes isliksime jaunos

uo,teisingai parasyta..wyresni dazniausiai yra zanudos;)


Kad daugiau merginų taip galvotų big_smile  O ne žiūrėtų į metus. Juk su tuom žmogum ne kiti gyvens, o pats, tai jei jis tau patinka ir draugauji, ir aišku jokia čia gėda. big_smile

159

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

as uz vyresnius- subrendusiu turincius patirti ir ismanius vyrus.:::757
man patinka ismintingi zmones kurie parodo dar ka sugeba.

160

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Teko draugauti su jaunesniu... tai toks išlenda kartais vaikiškumas, kuris man kartais yra nepriimtinas, todėl bent jau dabar rinkčiausi vyresnį. Nors... žmogus niekada nežinai, kokį tau "pokštą" iškrės gyvenimas wink