21

Re: Anekdotai

nu krc pamato mergina vaikina ir pradeda kalbinti uzkalbina stajga jie atsiduria pas ja
pavalge pagere ir i lova stajga moteris bac 1 2 koja nusieme krutene nusijeme vyras tad ir sako na as irgi ta savo daikciuka is tarpukoju issisuksiu tada big_smile

22

Re: Anekdotai

stovi gruzinas pries veidrodi, staiposi, staiposi ir sako visi zmones, kaip zmones, o ash toks grazutis..

Petriuko teva ir pati petriuka ishsikviecia mokytoja.. mokytoja skundziasi kad petriukas ja vadina laisvo elgesio moterim (keiksmazodis cia buvo wink ).. tevas atsisuka i Petriuka ir klausia:
-Tai tiesa sunau?
-Tiesa teti
-Ar ji tavim rupinasi?
-Rupinasi
-Ar moko tave?
-Na moko
-Na tai dabar klausyk zhalty neraliuotas, shita moteris tavim rupinasi, tave moko tai koks **** tavo ******** reikalas ka ji veikia po pamoku?!?!??!

23

Re: Anekdotai

ismoko eziukas kvepuot per uzpakali , pateko i kalejima ir uzduso ........

24

Re: Anekdotai

Pagyvenusi dama pirmą kartą geria viskį. Ji sekundę pasvarsto ir taria:
-Keista, šio skysčio skonis yra lygiai toks pats kaip ir vaistų kuriuos amžiną atilsį mano vyras privalėjo gerti 20 metų....

25

Re: Anekdotai

parasyciau bet bijau kad ne juokingas bus

26

Re: Anekdotai

Dek visvien smile gal bus juokingas smile
va cia vienas is mirc:
apie 20% brangsiantį alų:
20:55 <@smy> nu ****
20:55 <@smy> skaitau dabar www.delfi.lt
20:55 <@smy> parasyta ten?
20:55 <@smy> kur ieskot?
20:56 <@smy> nusikaltimai ir nelaimes?

27

Re: Anekdotai

Rado kartą ežiukas su kurmiu šautuvą. Kol kurmis uostinėjo vamzdžio galą, ežiukas parazitas numygo gaiduką. Pasipylė kraujai, kurmis, traukomas konvulsijų, pargriuvo, o ežiukas tarė:
-Aha, tau juokinga, o aš tai išsigandau

28

Re: Anekdotai

Gyvūnų paroda. Šalia papūgos narvelio stovi šeimininkas,o papūga kas pusvalandį šeimininkui: DURNIUS. Praeina pusė valandos ir vėl: DURNIUS. Šeimininkui "užkniso", ir, kai tik pasibaigė paroda, tas paėmė narvelį į rankas ir pakratė. Papūga valosi dulkes nuo savo plunksnų ir sako: koks žemės drebėjimas buvo... O, ir durnius gyvas !

29

Re: Anekdotai

Eina ežiukas nusiminęs, ir sutinka kiškį. Kiškis klausia:
- Kas tau yra?
Ežiukas sako:
- Blogas gyvenimas, einu kartis.
Kiškis po kurio laiko sumano nueiti pažiūrėti, kaip ežiukas kariasi. Ateina ir mato - ežiukas ant pilvo pasikabinęs. Nustebo kiškis, ir klausia:
- Ežiuk, ežiuk, tai kodėl tu ant pilvo kariesi?
- Todėl, kad ant kaklo biškį dusina.


Išlenda iš žemės du sliekai. Vienas ir sako:
- Sveikas! Aš - Jonas.
- O aš - tavo užpakalis, - atsako antrasis


30

Re: Anekdotai

Chirurgas-ligoniui:
-Siandien mūsų ligoninėje vykdoma akcija, jums bus padarytos dvi operacijos už vienos kainą!
-Daktare, o gal galima atsisakyti tos antros?
-Žinoma, už papildomą kainą.

31

Re: Anekdotai

senukas su senute eina namo po baznycios ir senute sako seniui ar tu matei kas siandien dejosi baznycioj viena boba isitrauke cigarete prisikure ir pradejo traukt kai pamaciau vos alus is ranku neiskrito

32

Re: Anekdotai

VAzuoja naujasis Lietuvis su 600 mersu ir staiga ji aplenkia moskvicius ir is jo islindus bobute saukia:moskviciu zinai.
Ir dingsta uz posukio.
Lietuvis isizeidzia paspaudzia gazo pedala ir ziuri uz posukio moskvicius antš stogo,o bobute islindus is moskviciaus saukia:
As juk taves klausiau moskviciu zinai kaip sustabdyt?

33

Re: Anekdotai

Troleibuse.
-Gal atrastumėte pažymėtą taloną?
-Tai jau ne.
-Pone, būkite geras, paieškokite.
-Pasakiau, kad ne. Neblogai apsirengęs esate, galėtumėte ir neelgetauti. Negi nesugebate susimokėti už save?
-Pone, sugebu, tačiau, matote, aš esu kontrolierius.

34

Re: Anekdotai

Zinote ka BMW reiskia
Black Man Working

35

Re: Anekdotai

askutinis žingsnis iki 1000 000...
Užduodamas klausimas:
- Kuris iš šiu paukšciu nesuka lizdo? Atsakymo variantai: Žuvedra, Balandis, Žvirblis, Gegute.
- Nu.... - sako, - nežinau, turiu dar skambuti draugui!
- Skambinkite.
Skambina, užduoda klausima, draugas iškarto ir atsako:
- Aišku, kad Gegute! 100 %!
Atsako, tesingai, gauna 1000 000.
Kita diena švencia laimejima, faktas, kad gerasis draugas pakviestas. Taigi to draugo ir klausia:
- Kaip gi tu cia sužinojai apie gegute, tu gi iš visu mano pažistamu pats esi kvailiausias?
O tas ir sako:
- Visi žino, gegute laikrodyje gyvena, nu kam jai lizdas reikalingas?

36

Re: Anekdotai

Susitinka keturi vyriskiai ir kalbasi apie sunus. vienas giriasi: "Mano sunus-tikras saunuolis. Uzsiima automobiliu verslu. Jam viskas sekasi. Savo merginai Ferari padovonojo!" Antras neatsilieka: "Mano sunus nekilnojamo turto prekeivis. Savo merginai didziule pili padovonojo". Trcias giriasi: "Mano sunus kelionemis verciasi, savo merginai atostogas Bahamuose padovonojo". Ketvirtas guodziasi: "O maniskis niekur nedirba, nieko naudingo neveikia ir dar yra gejus. Vienas meiluzis jam Ferari padovonojo, kitas nama, trecias- kelione i Bahamus padovonojo".

37

Re: Anekdotai

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1353 rie baro sedi pijokas. Prieina prie baro jauna mergina su suknele be rankoviu. Pakelia ranka, kad pakviesti barmena, o pijokas pastebi, kad jos pažastu plaukai neskusti. Garsiai užreke:
- Gerimo balerinai!
Barmenas staigiai ipyle gerimo. Po kiek laiko ta pati situacija ir vel pijokas kviecia barmena. Veliau barmenas klausia jo:
- Iš kur tu žinai, kad ji balerina?
- Nes tiktai baleto šokeja gali taip aukštai pakelti koja...

38

Re: Anekdotai

Nusprende indenų vadas, kad laikas ir indėnam turėti branduolinį ginklą. Sukvietė visus, ir sako kalbą:
- Ar mes, indėnai, dydvyrių nacija?
Visi: - TAAAIP!
- Ar mes verti būti geriausi?
- TAAAIP !!!
- Tada įsakau!!! - reikia pastatyti raketą su branduoliniu užtaisu.
Pasakyta - padaryta. Rado indėnai savo miške didžiausią baobabą, nukirto, išfrezavo vidų, padarė paraką, užpildė baobabą, ir pastatė vertikaliai. Indėnų vadas apžiūrėjo, ir liko patenkintas. Užlipo ant akmens ir sako
- Indėnai! Atėjo laikas visam pasauliui parodyti indėnų galią. Šią raketą mes paleisim į Afriką. Taikynis - Titikaka!
Na, indėnai uždegė virvę, stovi žiūri. Ugnis nubėgo iki parako, ir kaaaip duos. Indėnų vadas atgavo sąmonę, žiūri aplinkui - krūva lavonų, baobabo nėra, dūmai. Atsikėlė vadas, pagalvojo ir sako:
- Nieko sau! Afigenai! Įsivaizduoju kas Titikakoj darosi.
;D

važiuoja du narkomanai su mašina. vienas staiga rėkia:
- Stabdyk durniau, šuniuką pervažiuosi! Stabdyk!
Bac pervažiavo. Važiuoja toliau. Tas vėl rėkia:
- Stabdyk, kačiukas ant kelio! Stabdyk, kačiuką suvažinėsi!!
Bac ir kačiuką pervažiavo. Važiuoja toliau. Vėl:
- Stabdyk, bobutėėėė!!! stabd.... asile kodėl nestabdei, vargšę bobutę pervažiavai?!
Tas atsisuka į jį ir sako:
- Klausyk, pats vairuoji, pats ir stabdyk.
;D

Tupi du žvirbliai extremalai ir galvoja ką čia nuveikus extremalaus, žiūri traukinys važiuoja su atidarytu langu, vienas kitam sako davai įskrendam apsukam 2 ratus ir išskrendam. Kitas - gerai, nu įskrenda jie apsuka 2 ratus išskrenda nutupia ant šakos, sako nu zajabys, bet mažai - dar kažko reik. Žiūri mersas 600 važiuja. Vėl sako davai įskrendam apsukam 2 ratus ir išskrendam. Kitas - gerai, na vėl įskrenda jie apsuka 2 ratus išskrenda. Toliau kalbasi - pyzdec adrenalinas bet reik rimčiau ką nors. Nuskrenda į pliažą žiūri merga nuoga guli išsiskėtus, ir sako vienas nu čia bus achujena davai įskrendam py**** apsukam 2 ratus ir išskrendam, kitas nu gerai. Iskrenda vienas, įskrenda kitas , vienas apsuka 2 ratus išskrenda, kitas apsuka 2 ratus, nori išskrist tik **** boba kojas suglaudžia ir paukštis lieka.
Eina du narkomanai apsivare pliažu, žiūri nuoga boba guli, sako davai išdulkinam, kitas - ok. Priena pirmas prie mergos skečia kojas, tik pysk žvirblis išskrenda, - narkas pasimetes sako kitam, nu pyzdec reik dozes mažint, o tai vos inkilo neišdulkinom.

39

Re: Anekdotai

as taj nea...kas kajp supranta

40

Re: Anekdotai

eina varztas ir pamato verzle...varztas sako:e..davaj susiverzem.verzle atsako:gal nea...dar rudziu pasigausiu:D...kas kajp supranta