41

Re: Anekdotai

tris prisigere vyrai pasikviete taksi ir sako vienas:

vaidnkite kad mes nesame prisigere

veliau taksi atvaziavo visi sulipo ir taksistas sako:

vyrai ar jus prisigere ar ka

vienas keleivis sako:

kaip suzinojai

taksistas sako:

tai kodel jus visi susede y prieki?

42

Re: Anekdotai

Negras deginasi!

43

Re: Anekdotai

kiekviena vasara tevai mane palieka porai menesiu pas senele. kad jus zhinotumet, kaip man atsibodo tos kapines..

44

Re: Anekdotai

Denis, 22 parašė:

kiekviena vasara tevai mane palieka porai menesiu pas senele. kad jus zhinotumet, kaip man atsibodo tos kapines..

:-D

45

Re: Anekdotai

- Mama, mane mokykloje berniukai pederastu vadina...
- Tai duok jiems i dantis!
- Na ka tu, jie tokie grazhuciai...

46

Re: Anekdotai

Sūnus sako tėvui:
-Tėte, turiu dvi naujienas, vieną gerą, o kitą blogą.
-Tai pirma pasakyk blogąją.
-Aš tavo mašiną sudaužiau!
-O kokia geroji?
-Aš daugiau taip nebedarysiu!

47

Re: Anekdotai

Ankstyvas rytas, saulė dar nepatekėjusi. Iš lovos tyliai, tyliai atsikelia žmona, pasižiūri į savo miegantį vyrą, nusišypso. Nueina prie balkono durų, tyliai tyliai praveria ir įsliūkina pro jas. Įkvepia tyro rytmečio oro, nužvelgia balkone gulinčius daiktus ir giliai atsidusta... Vėl nusišypso... Tyliai tyliai paima meškerykotį ir sulaužo jį, griebia kitą ir vėl triokšt!!! Supainioja visus valus, išmeta visas rites, pamato tą "prakeiktą dvokiančią dėžę" ir, sukaupusi visas jėgas, perverčia ją per balkono kraštą. Tada tyliai tyliai nusėlina į virtuvę, ištraukia iš šaldytuvo pakuotę alaus, supila jį visą į kriauklę. Jos veide palaiminga šypsena... Tyliai tyliai, ant pirštų galų ji grįžta į lovą, palenda po anklode, prisiglaudžia prie vyro... Gyventi jai liko lygiai pusvalandis...

48

Re: Anekdotai

Stovi pilvotas vyras prie darzelio vartu.Iseina darzelio vedeja ir klausia:
-Jus vaiko laukiat?
-Ne as is prigimties storas.Atsake vyras.

49

Re: Anekdotai

Per Kalėdas į Osvencimą atvažiuoja Hitleris ir sako kalbą prieš išrikiuotus kalinius:
- Kalėdų proga mes leisime surengti bėgimo varžybas. Sušaudysime tiktai tuos, kas atbėgs pirmas ir paskutinis.
Minia staugia:
- Valio, tegyvuoja fiureris!
Hitleris:
- Pirmoji pora, prie starto linijos!

50

Re: Anekdotai

Tam dave,tam dave,tam dave,tam dave,o tam pinigu pritruko...:)

51

Re: Anekdotai

Vazineja du psichologai dviraciais ir vienas is ju parvirsta, kitas sustoja, nulipa nuo dviracio ir priejes klausia:
- Gal nori apie tai pasisneketi?...

52

Re: Anekdotai

Motina turėjo tris nekaltas dukras. Visos trys ištekėjo beveik tuo pačiu metu ir išvyko medaus mėnesio. Motina labai krimtosi dėl dukrelių seksualinio gyvenimo pradžios, todėl paprašė jų atsiųsti atvirlaiškį ir brūkštelti bent kelis žodžius, kaip "viskas" einasi. Pirmoji atsiuntė atviruką iš Havajų, prėjus vos dviem dienom po vestuvių. Ant jo - tik vienas žodis - "Nestcafe". Motina nubėgo į virtuvę, spintelėje susirado Nestcafe kavos, ir ant etiketės perskaitė: "Palaima iki paskutinio lašo".. Motina nuraudo, bet buvo patenkinta savo dukros laime. Antroji dukra atsiunte atvirlaiškį iš Jamaikos po kelių dienų, motina perskaitė "Benson n Hedges" cigarai. Ji tuoj pat nuskubėjo į vyro kambarį, atsidarius stalčių ir radus jo "Benson n Hedges" cigarus perskaitė: "Extra Long. King Size"... Ji vėl droviai nuraudo, bet džiaugėsi už dukterį. Trečioji dukrelė išskrido medaus mėnesio į Karibus.. motina laukia savaitę - nieko. Antrą - nieko... Tik po mėnesio pagaliau gavo atvirlaiškį, ant kurio drebančia ranka buvo užkeverzota "British Airways". Motina greitai susirado žurnalą, kuriame versdama lapus drebančiom rankom ėmė ieškoti, tai ko bijojo labiausiai... Atradus "British Airways" oro skrydžių reklamą perskaitė: "Tris kartus per dieną, septynis kartus per savaitę, į abu galus!!!!"
;D

53

Re: Anekdotai

Gediminas, 29 parašė:

Motina turėjo tris nekaltas dukras. Visos trys ištekėjo beveik tuo pačiu metu ir išvyko medaus mėnesio. Motina labai krimtosi dėl dukrelių seksualinio gyvenimo pradžios, todėl paprašė jų atsiųsti atvirlaiškį ir brūkštelti bent kelis žodžius, kaip "viskas" einasi. Pirmoji atsiuntė atviruką iš Havajų, prėjus vos dviem dienom po vestuvių. Ant jo - tik vienas žodis - "Nestcafe". Motina nubėgo į virtuvę, spintelėje susirado Nestcafe kavos, ir ant etiketės perskaitė: "Palaima iki paskutinio lašo".. Motina nuraudo, bet buvo patenkinta savo dukros laime. Antroji dukra atsiunte atvirlaiškį iš Jamaikos po kelių dienų, motina perskaitė "Benson n Hedges" cigarai. Ji tuoj pat nuskubėjo į vyro kambarį, atsidarius stalčių ir radus jo "Benson n Hedges" cigarus perskaitė: "Extra Long. King Size"... Ji vėl droviai nuraudo, bet džiaugėsi už dukterį. Trečioji dukrelė išskrido medaus mėnesio į Karibus.. motina laukia savaitę - nieko. Antrą - nieko... Tik po mėnesio pagaliau gavo atvirlaiškį, ant kurio drebančia ranka buvo užkeverzota "British Airways". Motina greitai susirado žurnalą, kuriame versdama lapus drebančiom rankom ėmė ieškoti, tai ko bijojo labiausiai... Atradus "British Airways" oro skrydžių reklamą perskaitė: "Tris kartus per dieną, septynis kartus per savaitę, į abu galus!!!!"
;D

Geras ;D;D;D;D;D;D

54

Re: Anekdotai

Auksinės mokytoju mintys ;D

1. Ir galite skustis direktoriui, ministrui ar kokiam kitam velniui!
2. Sedekit tyliai, kad girdetumet, kaip pele praskrenda.
3. Jums nieko nera svento, net mokyklos tualete rukote!
4. Praejusi karta taip nieko ir neismokote, siandien tesime toliau.
5. Lukai, tu neteisingai tyli.
6. As liepiau tau susiimti, o tu ka pasiemei?!
7. Berniukai ir mergaites! Primenu, kad rytoj visi turite ateiti su baltais marskineliais ir tamsiais sijoneliais.
8. Ko tu ten uzpakali kasaisi? A, galvoji.
9. Zeme turi iproti suktis.
10. Tu ka, pirma karta gimes?
11. Imkite rasiklius ir garsiai uzsirasykite.
12. Tris dienas mokykloje nebuvai, o jau i tualeta uzsimanei!
13. Kodel tu, Evelina, atejai i klase su mini sijoneliu? Nori pasirodyti protinga?
14. Padalijame atkarpa i tris nelygias puses.
15. Vegetatyvinis dauginimasis neturi nieko bendra su tuo zodziu, kuri
kazkas parase ant lentos.
16. Dovile, kodel atejai tiek prisidaziusi? Tiesiog taip ir norisi ne aiskinti tau apie kondensatoriu, o pasiulyti pinigu.
17. Maza to, kad tu rukai, bet tu netgi rukai neteisingai.
18. As zinau, Martynai, kad tu sergi uz "Lietuvos ryta", bet tai dar nereiskia, kad tu neturi mokytis apie Zalgirio musi.
19. Pasidek ta savo muzika, o tai nuimsiu ausis ir nusuksiu ausines!
20. Kur sasiuvinis? Prarijai?
21. Kas man atsakys? Niekas?! Cia juk lengvas klausimas! Nagi,rankas aukstyn!
22. Kiek cia mokiniu atejo - penki? O turejo buti keturi! Kur dar du?
23. Zenonai, net jei tu ruosiesi pragyventi is kortu losimo, tau reikia ismokti skaiciuoti.
24. Mielasis tu mano Mindaugai, tai, ka tu cia nupiesei, tikrai ne sinusoide, o pats tikriausias uzpakalis.
25. Siandien dar tik treciadienis, o jus jau tokias nesamones kalbate.
26. Sauliau, sia savaite tu jau veluoji i pamokas trecia karta! Kitas tavo pavelavimas bus ketvirtas!
27. Lupas pasidazyti net ir as moku, o tu man papasakok apie pirma Newtono desni.
28. As tik vieno nesuprantu - nejaugi apziurineti kazkokias kortas yra idomiau, negu klausytis apie iesmucio virskinimo sistema?
29. Kai is taves, Jonai, isaugs banditas, tik niekam nesakyk, kad as buvau tavo mokytoja.
30. Justai, baik listi prie Igno! Gal jus meiluziai?
31. Reikia sokineti taip, kad koju raumenys dirbtu kaip spyruokles, o ne kaip varles ant ledo.
32. Lukai, nevaizduok cia kvailio, protingesnio uz mane!
33. Taigi, kaip sakoma, nepersokes griovio, nespjauk i sulini.
34. Neatsikalbinekit, o ciupkit greblius ir sluokit.
35. Kas tau ten skambina per pamoka i mobiluji? Jei ten tavo tevas,tai cia man.
36. Kokia karve cia rase vistos koja?
37. Kas cia taip pasmirdo degancia guma? Vel mokyklos valgykloje bandeles prisvilo?
38. Paziurekime i lygti, kuria ka tik nutryne Gabija.
39. Simai, tu ka, nebylys? As tau saukiu saukiu, o tu snekiesi toliau lyg niekur nieko!
40. Tu ka, pirma karta is menulio iskrites?!!
41. Taigi kas tas nelytinis dauginimasis? Tai dauginimasis be pasalines pagalbos.
42. Kas tau leido gadinti ora ziurint visai klasei?!!
43. Cia turejo buti pliusas, bet jo nera, todel dauginam.
44. Antrasis pasaulinis karas - tai jums ne vezliukai nindzes.
45. Gal as ir kvailas, gal ir bukas, bet fizikos as jus ismokysiu.
46. Nagi, eik prie lentos atsakineti, kad butu uz ka dvejeta parasyti!
47. Rytoj, Edvinai, atsinesi is namu sulankstoma lovele. Tavo mama nuo siol gyvens klaseje, nes man gaila ja kiekviena diena kviesti I mokykla.
48. Taigi su dinozaurais mes issiaiskinome ir jie ismire. Vaziuojam toliau.
49. Justai! Tau ziureti i ta nustipusia kate kieme idomiau negu I mane? Tu man pasakyk, nebijok. Jei idomiau, as nusileisiu i kiema,atsistosiu salia tos kates ir pasakosiu is ten.
50. Namu darbai taip vadinasi ne todel, kad juos reikia palikti
namuose.
51. I tualeta isleidziu tik su dideliu noru veide.
52. Ei, jus, paskutiniame suole! Baikit plepeti arba mikliai jus persodinsiu - viena i kalejima, o kita i psichiatrine ligonine.
53. Romai, nagi nutaisyk protinga veida! Ne, ne toki, o adekvatu savo amziui!

55

Re: Anekdotai

Važiuoja kartą naujas lietuvis, nepastebi ir suvažinėja mentą. Žiūri netoliese kapinės, įsimetė jį į bagažiuką nuvežė i kapus duoda 100$ sargui sako: pakask draugą, laiko laidotuvėms neturim, būk draugas. Sargas patenkintas užkasinėja mentą, o lietuvis važiuodamas vis atsukinėdamas žiūri, ar sargas užkasinėja lavoną. Tik staiga i kelią išbėga kitas mentas, šoka stabdyti ir ta suvėžina. Lietuvis įmetė jį į bagažinę, veža vėl į kapus. Žiūri, jau sargas pavargęs guli, alaus "Tornado" spėjęs paragauti. Spiria jam naujas lietuvis ir sako: agirdi gaidy, kaip lavoną užkasei jei atgal išlindo? Sargas tik atsiprašinėja. Lietuvis sako, imk dar100$ ir užkask normaliai. Sargas patenkintas puola užkasinėti, o tuo metu ant kalno du mentai budėjo, vyresnysis su studentu. Vyresnysis žiūri pro žiūronus ir sako studentui: ei klausyk, ko tas lietuvis pirmyn atgal po tas kapines važinėja? Nuvaryk pažiūrėt. Atvaro studentas, kapinėse ramu. Galvoja reikia pas sargą užeit, paklausti. Užeina, tas jau beveik užlūžęs miega. Studentas mentas žadina ir klausia: ė agirdi, ko tas naujas lietuvis čia pirmyn ir atgal važinėja? Sargas tik atmerkia akis ir stvėręs kastuvą duoda per galva ir sako tu ****..t apsiraminsi ar ne šiandien?

56

Re: Anekdotai

buratinas klausia tecio is kur as atsiradau? tave genys atnese

57

Re: Anekdotai

Moteris vyrų kolektyve
Pirmas mėnuo.
Labas. Koks siaubas - aplink vieni vyrai! O aš viena (ir tarp jų yra simpatiškų)! Išprotėt galima, mini neužsivilksi (tai tas pats kas nuogai būti), pagalbos nepaprašysi (neatsiginsi ilgai), pasisiot nenueisi (prie kartoninių tualeto durų visą laiką keli vyrai rūko (ir tarp jų yra simpatiškų)). Visi įtemptai dirba įrėmę žvilgsnius į monitorius, su drauge telefonu nepaplepėsi, visi tik apie darbą juo šneka, į saitą apie pėdkelnes neįlysi ir forume Dženifer Lopes neaptarsi...

Antras mėnuo.
Lyg ir nieko. Sisioti galima nueiti i kitą skyrių, saite apie pėdkelnes sėdėti galima, jei veidą nutaisai šaltą, kaip plyta. Dženifer reitingas čia žemas, labiau domimasi kažkokia Anita Blond. Visos kalbos apie žiemines padangas, tepalus, kompiuterius. Mano Peguot visiškai suniekintas, padėti nieks nebeskuba ir simpatiškų vyrų gerokai sumažėjo...

Trečias mėnuo.
Gyventi galima. Pasirodo, Anita Blond tai vokietė su 10 numerio krūtine, prieš ją Dženifer iš tiesų ne kas. Alyvos geresnės sintetinės, saitas apie pėdkelnes visiems patiko, draugė taip pat... Mini galima vilkėti, simpatiškų vyrų liko tik vienas ir žodžiai "berniukai, aš einu pasisioti", nuveja
rūkorius nuo tualeto durų. Pasirodo frazė telefonu "aš antrame lygyje" visai nesusijusi su darbu!

Šeštas mėnuo.
Visi savi. Automobilį pakeičiau į normalesnį, padangas ir tepalus taip pat. Dženifer per storas užpakalis, vakar aplošėme su vyrukais kitą skyrių ir iš jų dabar priklauso dėžė alaus. Užsakinėjom prostitutes internetu, konsultuoju - kurios krūtinės silikoninės ir kaip atskirti. Nei vieno simpatiško veido ir sisiot einu garsiai visam skyriui pranešusi...

Metai.
Brolyčiai! Pakeičiau kompui smegenis, aplošiau saviškius, apgėriau adminą. Ar ne laikas keisti darbą???

58

Re: Anekdotai

nesvarbu,kad be koju,be ranku-svarbu-ne invalidas:)))))))))))

59

Re: Anekdotai

du kaliniai nuteisti mirciai.Klausia paskutinio noro.Pirmas sako"Pries mirti
noreciau isgirsti nors pora Cicino dainu",antrasis-"Susaudykit mane pirma":)))))))))

60

Re: Anekdotai

mano pana kaip mobiliakas - kai neturiu saskaitoij - ji ne rysio zonoj