101

Re: Anekdotai

... shits girdetas... bet ir nieko.. :::008

102

Re: Anekdotai

Atėjo moteris į parduotuvę, įsidėjo į vežimėlį 10 kiaušinių, 1 l pieno, 0,5 kg kavos, pluoštelį salotų, kepalėlį duonos. Kai ji savo prekes dėjo ant konvejerio prie kasos, už jos atsistojo girtuoklis, žvilgtelėjo į jos prekes ir pareiškė: “O jūs vieniša”. Moterškė įdėmiai peržiūrėjo savo perkamus produktus, pamastė, ir nė vienas jai neužkliuvo, dėl ko būtų galima padaryti tokią išvadą. O juk ji tikrai buvo vieniša!
- Taip, jūs teisus, bet iš ko jūs taip nusprendėte?
- Jūs labai negraži…
;D

103

Re: Anekdotai

chuckas norisas (Volkeris) neverda kiausiniu jie isverda nuo jo zvilgsnio.. todel Chuckas vengia ziureti sau i tarpkoji ;D ;D

104

Re: Anekdotai

Gediminas, 29 parašė:

Atėjo moteris į parduotuvę, įsidėjo į vežimėlį 10 kiaušinių, 1 l pieno, 0,5 kg kavos, pluoštelį salotų, kepalėlį duonos. Kai ji savo prekes dėjo ant konvejerio prie kasos, už jos atsistojo girtuoklis, žvilgtelėjo į jos prekes ir pareiškė: “O jūs vieniša”. Moterškė įdėmiai peržiūrėjo savo perkamus produktus, pamastė, ir nė vienas jai neužkliuvo, dėl ko būtų galima padaryti tokią išvadą. O juk ji tikrai buvo vieniša!
- Taip, jūs teisus, bet iš ko jūs taip nusprendėte?
- Jūs labai negraži…
;D

geras! big_smile

105

Re: Anekdotai

Tai va, einu aš kartą mišku namo, žiūriu - varlytei koją rastelis
prispaudė, ta vargšė stengias ištrukt. Aš priėjau, pakeliau rastelį ir
išlaisvinau ją. Staiga ji man ir taria žmogaus balsu:
- Ačiū tau, žmogau. Jau 2 para čia įstrigus, be maisto, vandens... Prašyk
ko nori iš manęs, išpildysiu 3 tavo norus, nes aš stebuklinga varlė...
Ai, sakau, nereik man nieko. Mašina kokia bebūtų, kai reik visad užsiveda,
negenda per daug. Namai kokie bebūtų, viska savo rankom padaręs, malonus
ir šilti. Žmona - ne gražuole, bet pas svetimus nevaikšto, ištikima man.
Eik sau, varlyte, nieko man iš tavęs nereik.
Grįžtu namo, žiūriu- blem vietoj mano namuko vila 2 aukštų!!! Iš atidaryto
garažo matos mersas 600tinis stovi!!! Pro antro aukšto langą žmona žiuri,
20 metu atjaunėjus, pagražėjus neatpažįstamai! Net žodžių pritrūkau...
Bėgu iškart atgal i miška, surandu ta varlytę ir sakau:
- Žinai, aš neprašiau, bet visvien ačiū tau labai! Kaip man tau atsidėkot?
Varlė man ir aiškina:
-Na tu man ir taip padėjai, bet jei nesunku tau... Matai, aš užburtas
žmogus, burtai dingtu jei mane pamylėtum....

Tai va, krušu aš ją, krušu, pone tardytojau, ir staiga varlė pavirsta mažu
berniuku....
;D

106

Re: Anekdotai

Gediminas, 29 parašė:

Tai va, einu aš kartą mišku namo, žiūriu - varlytei koją rastelis
prispaudė, ta vargšė stengias ištrukt. Aš priėjau, pakeliau rastelį ir
išlaisvinau ją. Staiga ji man ir taria žmogaus balsu:
- Ačiū tau, žmogau. Jau 2 para čia įstrigus, be maisto, vandens... Prašyk
ko nori iš manęs, išpildysiu 3 tavo norus, nes aš stebuklinga varlė...
Ai, sakau, nereik man nieko. Mašina kokia bebūtų, kai reik visad užsiveda,
negenda per daug. Namai kokie bebūtų, viska savo rankom padaręs, malonus
ir šilti. Žmona - ne gražuole, bet pas svetimus nevaikšto, ištikima man.
Eik sau, varlyte, nieko man iš tavęs nereik.
Grįžtu namo, žiūriu- blem vietoj mano namuko vila 2 aukštų!!! Iš atidaryto
garažo matos mersas 600tinis stovi!!! Pro antro aukšto langą žmona žiuri,
20 metu atjaunėjus, pagražėjus neatpažįstamai! Net žodžių pritrūkau...
Bėgu iškart atgal i miška, surandu ta varlytę ir sakau:
- Žinai, aš neprašiau, bet visvien ačiū tau labai! Kaip man tau atsidėkot?
Varlė man ir aiškina:
-Na tu man ir taip padėjai, bet jei nesunku tau... Matai, aš užburtas
žmogus, burtai dingtu jei mane pamylėtum....

Tai va, krušu aš ją, krušu, pone tardytojau, ir staiga varlė pavirsta mažu
berniuku....
;D


oi koks tu gashklunas.. ;D ;D :-)

geeeeraas.. oi ir verkiu ir juokiuosi.. ;D

107

Re: Anekdotai

Vokietijos futbolo rinktinė turi žaisti atrankines varžybas su Šveicarija. Kiek pasitarę, vokiečiai nusprendžia leisti žaisti vieną Oliverį Kahną - geriausias pasaulio vartininkas, jis vienas penkias Šveicarijos rinktines aploš! Be to, vokiečių žaidėjai pavargę po sunkaus sezono, geriau jau jie nueis į kokį bariuką ir pažiūrės mačą per televizorių.
Chebrytė taip ir padaro - deleguoja Kahną lošti su šveicarais, o patys susirenka alubaryje.
Tačiau prieš rungtynes sugenda TV, ir žaidėjams tenka klausytis vietinės radijo programos, per kurią kartas nuo karto pranešamas rungtynių rezultatas. Ć?tai Kahnas įmuša pirmąjį įvartį -- 1:0. Ć?tai Vokietija jau pirmauja 2:0, jau 3:0 ... Pirmasis kėlinys baigiasi 4:0, vyrai kelia bokalus už savo vartininką. Po pertraukos Kahnas įmuša dar porą įvarčių. Tačiau 75 minutę šveicarai sušvelnina -- 6:1. Skirtumas sparčiai mažėja - 6:2, 6:3, 6:4 ... Pridėtas laikas ... Šveicarai dar spėja sumažinti skirtumą iki 6:5, tačiau rungtynės baigiasi, Vokietija laimi.
Po kurio laiko į alubarį įvirsta ir pats Oliveris.
- Na, Oli, kas atsitiko antram kėliny? Kaip tu leidai tiems šveicarams šitaip prisivyti?
- 75 minutę gavau raudoną kortelę ...
;D

108

Re: Anekdotai

Kaip išsirinkti arbūzą? wink

1.Norint nusipirkti arbūzą, pirmiausia reikia jį surasti. Arbūzas- apvalus, didelis žalias ir dryžuotas. Agrastas taip pat apvalus, žalias ir dryžuotas.
2.Prieš pirkdamas arbūzą padėk jį ant kontrolinių svarstyklių ir pasverk. Arbūzas turi sverti daugiau  nei kilogramą. Jei jis sveria mažiau nei kilogramą, vadinasi, tai agrastas.
3.Padaužyk į arbūzą. Turi pasigirsti garsas, lyg daužytum į tuščią daiktą. Jei jokio garso nebus, palik agrastą ramybėje.
4.Paprašyk pardavėjo perpjauti arbūzą ir pasižiūrėk, kaip atrodo jo vidus. Jei vidus raudonas, viskas gerai, jei žalias-pardavėjas perpjovė agrastą.
5.Jei vadovausies šiais patarimais, nusipirksi gražų prinokusį arbūzą,  jei patarimų neklausysi, vėl valgysi agrastus
;D

109

Re: Anekdotai

.... geras... rytais, geriant kavutce...visai nieko pasiskaitaliotci...

110

Re: Anekdotai

apsiženino onutė ir petriukas.petriukas atbėga pas mamą ir sako:
- mama, šnd man pirmoji naktis, ką man daryti?mama ir sako:
-nu kaip ką petriuk, tu turi iškilimą, o ji turi įdubimą, tai įkišk savo iškilimą jei į įdubimą...petriukas vėl pas mamą klausia:
-o ką po to daryt?mama atsako:
-o po to vaikeli pasikliauk motinėle gamta.........
atlekia kitą dieną petriuko žmona pas mamą susinervavusi ir sako:
-jūsu sūnus man pirmąją naktį įkišo nosį į šikną ir visą naktį dejavo “motinėle gamta padėk nes uždusiu“

111

Re: Anekdotai

Vaiksto porele po parka ir staiga mergina pagadina ora ir sako vainui :
tikiuosi tai liks tik tarps musu? vaikinas atsako :
o as tikiuosi tai issisklaidys.... smile

112

Re: Anekdotai

Kontoroje pasikeitimai: naujas Bosas.
Surenka visus ir griežtu tonu sako:
- Tai vat, ta tvarka kuri buvo - chuinia, Dabar bus nauja. Dirbsime taip:
Pirmadienis - nedirbame. Ilsimės po savaitgalio.
Antradienis - ruošiamės darbui.
Trečiadienis - dirbame.
Ketvirtadienis - ilsimės po trečiadienio darbo dienos.
Penktadienis - nedirbame, ruošiamės išeiginėms.
- Viskas visiems aišku???
Vienas, sėdintis salės gale, atsargiai kelia ranką.
- Nu kas neaišku?
- Ir ilgai mes taip trečiadieniais arsime?
;D

113

Re: Anekdotai

Eina Cicinas per miska ir sutinka velniuka.Tas sako : nori šimtą baksų.Cicinas atsako, kad norėtu.Tada numasturbuok man. Fu, galvoja Cicinas, kaip bjauru,bet juk niekas nemato,beto šimtas baksų tai pinigai.Ir atliko reikalą.Pareina Rytis namo, ogi žiūri delnai plaukais apžėlę.Išsigandęs išlėkė atgal į mišką velnio ieškoti.Suranda velnią ir klausia ką daryti, kad rankos apžėlė. Velniasatsako, kad turi stebuklingą ežerą , kur bet ką paskalavus, plaukai dingsta, ir jei duosi šimtą baksų, pasakysiu kur yra.Ką darydi, atidavė Cicinas tą šimtą baksų.O velnias pasakė kaip iki ežero nusigaut. Nuėjo Rytis prie ežero ir plaunasi rankas, o šalia ežero du narkomanai apsirūkę snaudė. Vienas pakelia galvą ir sako kitam;-žiūrėk, Cicinas rankas plaunasi. O kitas atsako, na tu ir persirūkei; tai tau Mango burnas skalaujasi, tai dabar Cicinas rankas plaunasi.

114

Re: Anekdotai

:::024 geras....:-)

115

Re: Anekdotai

Atvažiavo kartą cirkas. Į areną išeina cirko direktorius ir sako:
- Dabar pasirodys klounai.
Staiga iš salės galo pasigirsta:
-  klounai gaidžiai.
Direktorius pasipiktinęs kalba toliau:
- Dabar į areną išeis dresiruotojas su liūtais.
Staiga vėl iš salės galo pasigirsta:
-  dresiruotojas ir liūtai gaidžiai.
Direktorius neiškentęs sako:
- Ir štai mūsų mirtinas triukas, iš 30 metrų aukšcio krenta žmogus ir išsiteškia ant žemės!
Visi žmonės pradeda ploti. Ir staiga iš salės galo pasigirsta:
-  kur jūs mane nešat, gaidžiai?!
;D

116

Re: Anekdotai

Tardo čiukčią per vertėją:
- Čiukčia, kur paslėpei auksą, sakyk!
Vertėjas: - Čiukčia, kur paslėpei auksą, sakyk!
Čiukčia: - Nesakysiu!
Vertėjas: - Jis nesakys.
- Jei nepasakysi - nukirsim rankas!
Vertėjas: - Jei nepasakysi - tau rankas nukirs!
Čiukčia: - Auksas paslėptas prie įėjimo į jurtą.
Vertėjas: - Žudykit, p@dlos, vis tiek nepasakysiu...
;D

Telefono skambutis, pakelia vyras:
- Alio.
- Ar galima Jūsų dukrą?
- Nėra jos.
- Žinau. Ji pas mane lovoje. Klausiu ar ją galima?


Vidutinių pajamų trijų asmenų šeima pagauna auksinę zuvelę....
Tradiciškai sutaria išpildyti 3 norus.
Vaikas nekantriai - noriu ežiuko! noriu ežiuko!
Tevas supykęs - py"don tą ežiuką!!
Motina  - ištraukit ištraukit!!! ;D

117

Re: Anekdotai

Važiuoja vyras su žmona, ir žmona jam sako:"skiriamės"... vyras padidina greitį iki 100km/h...poto ji sako"pasiėmu vaikus". greitis pakilo iki 120km/h.Poto ji sako"pasiėmu butą"...greitis pakilo iki 140km/h. jinai vel sako:"pasiėmu visus pinigus". Ir pasityčiodama klausia:"o kas tau liko?"
Vyras padidindamas greitį iki 160km/h...Atsako:"ORO PAGALVĖ".....
;D

118

Re: Anekdotai

Policininkai sustabdo zaporožietį. Žiūri, kad į jį sulindę 17 girtų bernų. Apstulbo taip, kad nė nebaudė, tik liepė rytoj visiems prisistatyti blaiviems.. Kitą rytą vyrukai ėmė grūstis į zapą. Šešiolika sutilpo, o septynioliktasis niekaip neįlenda. Vairuotojas ir klausia: - Ei, gal tu vakar nebuvai? Septynioliktasis įsižeidžia: - Labas! O kas visą kelią jums armonika grojo?!
;D

119

Re: Anekdotai

Jūs pirmą kartą sėdate už nežinomos mašinos vairo nežinomame didmiestyje. Jūs visiškai nežinote, ką ir kur reikia paspausti ar kur pasukti. Štai keletas esminių patarimų:
1 situacija. Jūs sėdite mašinoje ir bandydamas pajudėti iš vietos pastebite, kad nėra vairo, pedalų, valdymo skydelio, priekinės pussferės apžvalga apsunkinta pašaliniais daiktais.
Patarimas. Tikriausiai Jūs atsidėdote ant galinės sėdynės, persėskite į pirmoje eilėje esančius krėslus.
2 situacija. Jūs važiuojate keliu, o visos kitos mašinos važiuoja priešinga kryptimi ir Jums signalizuoja.
Patarimas. Vardan solidarumo pasignalizuokite ir Jūs, taip pat įjunkite ilgąsias šviesas. Jei šios priemonės nepadeda, sustokite ir įsitikinkite, kad esante ne Anglijoje. Jei vistik Jūs ne Anglijoje, pasukite vairą kiek dešiniau ir važuokite tokiau. Jei pėsčiųjų skaičius važiuojamoje dalyje smarkiai padidėjo, įsitikinkite, ar nevažiuojate šaligatviu. Tokiu atveju sukinėdami vairą įvairiomis kryptimis išsirinkite optimalią važiavimo trajektoriją.
3 situacija. Jus nuolat lenkia kiti automobiliai.
Patarimas. Atidarykite dureles ir išlipkite, kad įsitikintumėte, jog nestovite ar nėra daiktų, kliudančių Jūsų transporto priemonės judėjimui į priekį. Jei paaiškės, kad jūsų mašina vietoje nestovėjo, pasivysite ją pakeleivingu transportu.
5 situacija. Jums nuleido ratą.
Patarimas. Sustabdykite mašiną ir paieškokite bagažinėje atsarginio rato ir pompos. Jei vietoj to aptikote neaiškių gelžgalių krūvą, įsitikinkite, ar nevairuojate Zaporožiečio.
6 situacija. Jus gąsdina Kelių Eismo Taisyklių sudėtingumas ir įvairiapusiškumas.
Patarimas. Į tai atkrepkite dėmesį rinkdamiesi automobilio modelį. Kuo didesnė Jūsų mašina, tuo mažiau taisyklių jai galioja.
7 situacija. Jūs vairuojate mašiną neblaivus, ir Jus bando stabdyti kelių Policija.
Patarimas. Greitai peršliaužkite ant galinės sėdynės ir pabandykite užmigti. Kelionę tęskite po 24 valandų.
8 situacija. Jūsų automobilyje sugedo "prikurytelis".
Patarimas. Kuo skubiau atsikratykite savo mašina - be "prikurytelio" ji tėra niekam nereikalingas metalo gabalas.
9 situacija. Priešais Jus eismą trikdo automobilis su M ženklu.
Patarimas. Išgąsdinkite jį netikėtai įjungdami šviesos ir garso signalus. Tokio tipo automobiliai po šių veiksmų greitai ir neskausmingai pasitraukia iš kelio į griovį.
10 situacija. Jūs nepasitikite savo jėgomis
Patarimas. Atsiminkite, kad kelyje galioja taisyklė "galvok už kvailius". Taigi Jums visiškai nereikia rūpintis, tegu už jus galvoja kiti.
;D

120

Re: Anekdotai

ejo raudonkepuraite misku....pamate buratina..... pasigavo...... parverte ant zemes.... ir atsisedo ant galvos.........