181

Re: Liūdniausias filmas

zalia mylia, pabaigoje verkiau, ir buvo liudna..sis vienintelis filmas, kuris sukele tokius graudulius;)

182

Re: Liūdniausias filmas

Austeja, 20 parašė:

liudniausi Jums tokie filmai.....emmmmmmm
man tik vienas istriges "titanikas".....o kitu kaip ir neatsimenu.... na siaip dar butu ir "zana dark".....


jo jo titanikas

183

Re: Liūdniausias filmas

If only. snd maciau, neblogas toxai...

184

Re: Liūdniausias filmas

neseniai ziurejau filma ,,jei tik,,...liudnas,tikrai geras su mintim

185

Re: Liūdniausias filmas

Net paciam keista, kaip niekad susigraudinau ziuredamas filma "Tiltas i Terabitija"... :V

186

Re: Liūdniausias filmas

Liudni bet gero labai filmai: 21 Grams, Amores Perros, Cidade de Deus, Mar Adentro, Abre jos Ojos ir kt. Is esmes visi ne nekomercinia ir ne happyendiniai filmai yra liudni wink

187

Re: Liūdniausias filmas

nepasakyciau kad vienas is liudniausiu filmu bet pirma kart po "Liuto Karaliaus" (ziurejau gal budamas 8 metu) asara isriedejo ziurint "SpiderMan 3" wink
Siaip nelabai megstu liudnus filmus bet ir nevengiu ju smile reikia juk kartais ir jautriam pabut..

188

Re: Liūdniausias filmas

apie prancuzijos legiona .aktorius "jean-claude vandamme" vienintelis turbut sio aktoriaus ne vaikiskas filmas.jis istojo i legiona del nepasisekusios meiles ir kad pasisleptu nuo mafijozu.Veliau arabai isskerde visa legiona ir paliko ji vieninteli gyva kad pranestu kas laukia kitu jei lys i ju zemes:(tokie liudni momentai kaip jis turejo nusauti geriausia savo drauga ,kad arabai jo draugui galvos nenukirstu ir tt..

189

Re: Liūdniausias filmas

pastebejau, kad vienam zanrui vieni labiau susigraudina, kitam maziau

190

Re: Liūdniausias filmas

"Žalioji mylia" ..."Mirti jaunam" tikrai liūdna

191

Re: Liūdniausias filmas

Neringa, 19 parašė:

"Žalioji mylia" ..."Mirti jaunam" tikrai liūdna


gal labiau liudna visuomet kitus islydet it likt vel vienam....

192

Re: Liūdniausias filmas

as ir pritariu ZALIOJI MYLIA....

193

Re: Liūdniausias filmas

gal dar LILIA NA VSEGDA...cia rusiskas fimas..

194

Re: Liūdniausias filmas

žalioji mylia..

195

Re: Liūdniausias filmas

tiltas i terabithia

196

Re: Liūdniausias filmas

Ezhiukas ruke smile

197

Re: Liūdniausias filmas

ei Titanicas jau per gerkle islipes:::b54 wa man tai liabai patiko filmiukstis <Metas zudyti> o <Nuostabus protas> tikrai buvo geras:::528

198

Re: Liūdniausias filmas

titanikas,verkiau pasikukciodama;(

199

Re: Liūdniausias filmas

Aš tai paskutinį kartą žliumbiau, per "Tiltas į terabitiją" ir gan stipriai ;D

200

Re: Liūdniausias filmas

man tai labai patiko <Mano geriausio draugo vestuves>,,. ten geras tikrai, o aktorius pagindinis parinktas , tai pagal ideala smile ... kelias dienas negalejau atsigaut. ir pabaiga tokia... ir esme,ir situacijos..nemoku apsakyt.irgilus toks. tobulas..