261

Re: Liūdniausias filmas

"Pries parskrendant i zeme". Sukrete.

262

Re: Liūdniausias filmas

titanic

263

Re: Liūdniausias filmas

Zalioji mylia geriausias smile

264

Re: Liūdniausias filmas

Titaniką kiek kartų žiūriu, tiek verkiu...Skubėk mylėti irgi graudus...(a walk to remember)...Šiaip tikrai daug tokių filmų yra...O jei iš animacinių tai sugraudino Simarono žirgas ;>

265

Re: Liūdniausias filmas

drugio efektas

266

Re: Liūdniausias filmas

Fukas, 20 parašė:

drugio efektas


kas ten graudaus ? "Skrydis virs gegutes lizdo" ziauri pabaiga.

267

Re: Liūdniausias filmas

Blin, pastaruoju metu, daugelis filmu, su liudnesne pabaiga, mane sukrecia... ir nelabai suprantu ar cia liudnas filmas kaltas, ar as su savo emocijom nesusitvarkau...? big_smile

268

Re: Liūdniausias filmas

Sigitas, 24 parašė:

Blin, pastaruoju metu, daugelis filmu, su liudnesne pabaiga, mane sukrecia... ir nelabai suprantu ar cia liudnas filmas kaltas, ar as su savo emocijom nesusitvarkau...? big_smile

Nebutinai nesusitvarkai.. Tiesiog, jautriai i tai reaguoji. Galbut su kazkokiais asmeniniais isgyvenimais viduje ziurint susieji.. Ir emocijos prasiverzia. Gerbiu tokius vyrus. Nebijo parodyt, kad ir jie sirdi turi..

269

Re: Liūdniausias filmas

man tai "angelu miestas" ;(

270

Re: Liūdniausias filmas

Na, paziurejau ta jusiski visu garbinama "A Walk to Remember".. Neypatingas jis man.. Paaugliu filmas.. Kazkaip du trecdaliai filmo is vis paprastai ziurejosi, kaip per Tv, kur rodo filmus apie paauglius. Pabaiga tik uzkabino, to vaikinuko atsidavimas.. Apsiasarojau..

271

Re: Liūdniausias filmas

man "sindlerio sarasas" labai liudnas...

272

Re: Liūdniausias filmas

liudnu filmu daug, netgi beveik visi kuriuos jau paminejot.. as lengvai apsiasaroju...
bet turiu filma kurio nenoreciau paziuret dar karta, kad ir kaip jis man patiko.."sokeja tamsoje", ziurejau barake, per slibino aki (sileli), bet ispudis buvo toks, kad nemiegojau puse nakties..
bjork buvo ispudinga.. o ir pati istorija...
tikrai nerekomenduoju pirmiems pasimatymams..

273

Re: Liūdniausias filmas

man tai dabar i galva ateina tas estu filmas Klass. liudna buvo skaudejo ji ziurint...

274

Re: Liūdniausias filmas

P.S. I love you, meet Joe Black, zalia mylia, Pries parskrendant i zeme...

275

Re: Liūdniausias filmas

Vienas iš liūdnesnių, tai "Šokėja tamsoje" su Bjor

276

Re: Liūdniausias filmas

nzn ar kas minejo bet filmas apie dj Frankie Wilde tikrai sukriacia, po filmo tikrai susimastai apie gyvenima

277

Re: Liūdniausias filmas

pats liudniausias filmas koki esu maciusi turbut bus Zalioji mylia.. titanikas jau net nebe liudnas o tiesiog nusibodes...

278

Re: Liūdniausias filmas

O man tai liudniausi filamai yra meksikietisko styiliasu serialai...Kai iseina prostitutes isvaizdos motina,kliedinti apie amzina meile,tik nepamena kur kudiki paliko...Bet skaudziausia tai senos mociutes,kurios dziovina smegenis prie teliko ir tiki tuo,ka mato. Ir taip liudna,kad ne asaros isdziusta...Negi ir man taip gilioje senatveje bus?:)

279

Re: Liūdniausias filmas

o kas nors esat mate apie dj Frankie Wilde? jei ne tai tikrai paziurekit, apsiverksit neabejotinai:), tiesiog garantuoju 99% big_smile trumpai apie filma: buvo dj, jis buvo kietas, kaip visos zvaigzdes vartojo narkotikus ir suzinojo kad apkurs, kas ir atsitiko, tada jis krito i bedugne ir dienu dienas leido vienas (cia ir yra sunkiausia ziureti), veliau jis susitaike su ta mintim ir happy end, smile

280

Re: Liūdniausias filmas

Edva, 20 parašė:

o kas nors esat mate apie dj Frankie Wilde? jei ne tai tikrai paziurekit, apsiverksit neabejotinai:), tiesiog garantuoju 99% big_smile trumpai apie filma: buvo dj, jis buvo kietas, kaip visos zvaigzdes vartojo narkotikus ir suzinojo kad apkurs, kas ir atsitiko, tada jis krito i bedugne ir dienu dienas leido vienas (cia ir yra sunkiausia ziureti), veliau jis susitaike su ta mintim ir happy end, smile

aga maciaw ta filmeka, neblogas;) na jis toksai gywenimishkas ir tikras. tik tiek, bet kad ji zhiureti kaip kokia zaliaja mylia, tai be shansu nera kas taip smarkiai tawe koncentruotu ir kabintu:)