401

Re: Liūdniausias filmas

daug yra geru pvz kaip : anapolis, Not Easily Broken (VIENAS MANO MYLIMIAUSIU), bet pats geriausias "My name is Khan"

402

Re: Liūdniausias filmas

skubek myleti, the notebook.

403

Re: Liūdniausias filmas

I am legend.

Kai suni nudejo.

404

Re: Liūdniausias filmas

Pritariu Emiliui smile kaip man buvo gaila suns, jauciu dar nemaciau jokio kito filmo kad istikro pagailtų kokio suns big_smile)

405

Re: Liūdniausias filmas

Yra daugybė žmonių,kurie pasakys,kad tu negali. - Bet tu turi apsisukti ir pasakyti ,,Stebėk''

406

Re: Liūdniausias filmas

seven pound

407

Re: Liūdniausias filmas

Is senesniu tai tikrai bus Prefect storm, Armageddon ir Ladder 49, jei jau kas megejai ir nematet tai nenusivilsit :) poto sutinku su Seven Pounds, siek tiek Unstoppable, Eight Below dar labai liudnas, The Fountain taip pat

408

Re: Liūdniausias filmas

Titanikas

409

Re: Liūdniausias filmas

if only,the notebook

410

Re: Liūdniausias filmas

hachiko, marley and me

411

Re: Liūdniausias filmas

Remember Me

412

Re: Liūdniausias filmas

Margarita, 57 parašė:

"Berniukas drizuota pizama"  ,ir be konkurencijos Haciko -Suns istorija . smile

tikrai nesulaikiau ašarų-berniukas dryžuota pižama

413

Re: Liūdniausias filmas

The Salton Sea
Biutiful
Into The Wild
Last Days
Moulin Rouge
Be jokių abejonių Green Mile
Milk
Candy
ir daug kitų
O galbūt jie ir ne liūdni, galbūt čia tik aš skysta, nes  ašarojau ir per V for Vendetta, kai V tarp gėlių traukinuku nuvažiavo smile))

414

Re: Liūdniausias filmas

Peaceful Warrior (Taikus Karys)
http://www.youtube.com/watch?v=QsS3cXGs2GQ

Vieną dieną jaunas vaikinas sutiks paslaptingą vyriškį ir nuo tos dienos jo gyvenimas pasikeis visam laikui. Pasaulį pamatys kitomis spalvomis. Patirs kiek daug nematė ir nežinojo. Bus ir laimėjimų, ir praradimų. Išmoks pačią svarbiausią pamoką - žmogų praturtina kelionė, o ne tikslas.

415

Re: Liūdniausias filmas

Powder
http://www.youtube.com/watch?v=DVhha4fjO4k

Moteris gimdydama mirs. Gims apsigimęs berniukas. Jo oda bus balta kaip sniegas. Iš jo šaipysis bendraamžiai. Bet jis bus talentingas ir ypatingas, nors ir vienišas bei nesuprastas. Savo intelekto koeficientu pranoks bet kokį žmogų pasaulyje. Jis gimęs būti laisvas, bet jo laisvę mėgins suvaržyti. Jis gimė, kai griaudėjo ir lijo lietus. Ir išeis, kai jį vėl pasiims dangus.

416

Re: Liūdniausias filmas

P.s. I love you. If only. We bought a zoo.

417

Re: Liūdniausias filmas

The Curious Case of Benjamin Button (2008)

418

Re: Liūdniausias filmas

Gyvenimas yra grazus. Filmas uzgozes net suns istorija...

419

Re: Liūdniausias filmas

Prancuzu realistinio kino megejams gera tragedija L'adversaire http://uk.imdb.com/title/tt0273069/

420

Re: Liūdniausias filmas

Hatchiko. A dog's tale. Filmas, kurį žiūrėjau berods 4 kartus, visus verkiau... Pirmą kartą tai ne tik filmo metu, bet ir pusę likusios dienos...Jau šeimyna galvojo, kad protelis susisuko, bet verta. Mylimiausias filmas. Idealus, bent man...